Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I AM BACK !

+9
Hei Kaguya
Sarutobi Konohamaru
Hisashi Namikaze
K.
Trafalgar Law
Kotsuko Hagane
Kuchiki Byakuya
Erza Namikaze
Hayato Chiba
13 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 14:37
Hayato Chiba wrote:Ovde u NNW je kao u spanskoj sapunici xD
Upravu si vala, ne zna se ko koga je*e (u svakom smislu i pogledu xD)


Last edited by Kasai no Raion on Mon 12 Nov 2012, 14:41; edited 1 time in total
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 14:38
Ahahahaha ajde ti Kasai pisi tamo u borbi breee xD
Anonymous
Gost
Guest

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 14:40
Cekaj bre tek sam dosao iz skole xD moram da jedem pa cu onda Razz
Ovaj forum je zakon xD kad posaljes gl*p pojavi se zvjezdica a kad napises jebe i tako to ne pojavi se xDDDD


Last edited by Kasai no Raion on Mon 12 Nov 2012, 14:42; edited 1 time in total
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 14:41
Samo otpusteno xD

Prijatno Smile

( Ne smaram vise u temi,Erza ako hoces da se raspravljamo javi se u PM ) Smile
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 14:52
Au, au,au,au,auuuu... Ala ste se raspricali, ccc... A mene ne zovete, sramota! Very Happy Kotsuko(Dino) taman posla da se ja ljutim na nekoga od vas, bas naprotiv meni su ovi vasi komentari bas smesni i zanimljivi. Very Happy Very Happy Very Happy

A imas cure za koje se vredi svadjati, pa i pobiti. Very Happy A za moju Erzu se vredi i umreti. Hahahaha Very Happy Very Happy Very Happy

A to pribijanje itd. stvari, mi nismo primenili ovde... Ima mladjih i iskusnijih koji to upraznjavaju... Hahahahaha sve te sinonime... Very Happy

I da Hajato(Takao) ^_^ dobro dosao nazad. Smile))


Last edited by Hisashi Namikaze on Mon 12 Nov 2012, 14:54; edited 1 time in total
Anonymous
Gost
Guest

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 14:54
Pouka ovog foruma : jebi se koliko hoces al da drugome kazes da je gl*p to ni pod razno ne smijes xDDD
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 14:55
Hahahahahahahahahahaahahaha. Pa to je sramota da nekome kazes da je gl*p, a jeb** je prirodna stvar, sto znaci da nije sramota...

HAhahahahahahahahahahhaahha
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:03
znaci sad mi se dize na Erzu...



-nemoj pogresno da me shvatis dize mi se pritisak ;)-ako se tebi umire ti umirei ja kotsuka nedam neznam za kakavu curu
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:06
A pa dobro nisammislio da ces ti umreti za Erzu. Mislim da je najprikladnije da to budem ja.

Ali ja sam to mislio i bukvalno i figurativno. Figurativno ovde, a bukvalno u rl. Very Happy
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:10
nisam ni reko da bi umro za erzu vec za bilo koje znesko: aiko,erza,lilai ili slicno mozda satosija bi i dao (mozda) al kotsuka NIKAD! samo odkud ti to da sam reko da cu da umrem za erzu reko sam da nebi za nikakvu curu umro
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:15
Ma opusteno Dino...Verovatno sam te ja pogeresno razumeo, ali nema to veze.

Pa kako mislis umreti sa Kotsukom, pa neces, mislim on je bio dosta jak. A i sta imas jos par borbi i to je to. Video sam onu tamo sa Fuhenom i jos nekim sto treba da se boris, i nista vise nema. Sta pobedices ti Fuhena. Smile
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:19
da pricam sa conteom oko toga njemu velika zelja da se bori al ja EVO ISKRONo nemam sanse on vec spremio snijeg i sve chakru i ne trosi tako da nemam sanse zato sam otiso na planini zaba vjerovatno kao i minato mnogo cu vremena da provedem tamo pa ako sitgnem boricu se sa njim ako bude bas bas insistirao mada ovako nisam lud dok ne ojacam cekam nove kartice sage moda
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:24
Pa ti kao treci Hokage imao si dobru i pozitivnu istoriju. Sada ne smes da osramotis svoje ime, a ni nase selo. Ti si Treca Senka Vatre, to nesto znaci. Jedan od najjacih shinobija svih vremena, posedujes mnogo zabranjenih tehnika. Ukljucujuci i neke sealove moga dede Minata.

Ako bi odbio borbu sa Fuhenom onda bi svoje ime ukaljao kao i ime i reputaciju naseg sela. Ti si mocan shinobi i to trebas svima da pokazes. Da si dostojan one istorije koja te prati.
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:28
Pokusavas da me nalozis ili sta? ja mislim da mogu da se borim sa njim al posto je on vec spreman (kad kazem spreman mislim vec pozvao snijeg on napadao i sve ostalo) onda i ja moram da sacekam malo sage mode posto moj nije kao minatov slabiji je znatno a neke su tehnike obrisane to je velika prednost za njega tako da cekam da se naprave nove Paper i sage tehnike pa cu da se borim onda ce da bude posteno
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:35
Pa ne on se sada plasi Fuhena , a ovamo se pravi mocan xD


Vec si izvukao najbolje od ovog rata , dobio novog lika nazad i najjaci si na forumu, sta sada se plasis Fuhena??? Ccccc....
Anonymous
Gost
Guest

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:37
Hahahahahaha lol ima space time ima sve i nesmes protiv fuhena koji ima sve staro hahaha brt sto se tolko plasis ??
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 15:43
vi ste definitivno ludi.
Sarutobi Konohamaru
Sarutobi Konohamaru
Jounin

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 16:01
Hayato Chiba wrote:Jednom delom si u pravu xD Zajebana je skola . Upisao sam srednju "Masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje" nesto u vezi programiranja i tako to . Profesori nas ubijaju naopako,pa nisam imao mnogo vremena. Jbg, LoL i NNW +skola ne moze zajedno xD

hahahahaha znači nisam jedini u ratu sa programiranjem, veruj mi znam koliko je vremena potrebno da se skonta način rešavanja tih zajebanih algoritama. dull jedino smanji LoL 👅

U svakom slučaju ja opravdavam tvoje odsustvo..

Dobrodošao nazad, a što se priče tiče, Law je definitivno uspeo da podigne atmosferu na forumu Surprised



Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 16:02
Ne Kotsuko ja ne zelim da te nalozim,samo zelim da ti ukazem na gresku koju ces napraviti time sto ces izbeci borbu sa Fuhenom

Ali to je tvoje pravo, ti odluci sta ces da uradis. A Paper tehnike imas u steni nove tehnike, koliko jua znam, A sage mode sve tehnike minatove ja imam kod sebe u kompu.

A svaki sage ima svoj jedinstveni sage mode. Tako da svaki ima drugacije.
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 16:17
Xaxa forum poludeo koliko ja vidim od kad je silovana Aiko svako sa svakim se jebe xDD to je dobro
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 16:28
dobro nekima, ovim aseksualcima nije xd
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 16:34
Xaxaxa deco samo da vam kazem karanje je nauka inace u svemu tome K. je moj favorit xD
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 16:35
HAHAHAHAHHAH.
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 16:46
Chunini treba budu na svakih 15 dana. Sto vi admini lepo decku ako vec ceka toliko jednostavno ne date chunina radili ste to stalno uostalom zasto da ide da prelazi za nista sada je vanredna situacija moras postati rank vise bez chunina i slicno.


Inace sto se tice ovih spanih serija i ostalo. Svako ko je jebo ovde na forumu i pada u ljubavne afere na kraju je umreo (ljubav ih oslabi xD)

prvo shadow i aiko i ostali u tom triu sto su se tu ljubavisali svi su mrtvi. Nakon toga Hisashi sa Erzu i umrirao nekoliko put... Onda K. koji bio jak spadnjao se sa Lilai i umreo i sada sluzi da ga zezaju nije mocan kao pre.I ima tu jos njih sto se ljubavisu...


Ako zelite da budete jaki i uspesnin ninja batalite ljubav inace ce vam samo smrt doneti Very Happy

Cak i Peda mrtav doduse nije padao u ljubav sa ljude nego silovao svinje i ostalo zivotinje ali isto mu dodje... xD
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Mon 12 Nov 2012, 16:48
Xaxaxaxa najbolje na forumu biti ''forever alone'' to hoce da vam kaze xDD
Sponsored content

I AM BACK !  - Page 2 Empty Re: I AM BACK !

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum