Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Ponovno okupljanje

Mon 12 Nov 2012, 17:38

Svako od vas kada zavrsi borbu neka ovde dodje(da se nadje samnom) kako bi se pregrupisali i spremili za sledece borbe

Byakuya:Ohh pa izgleda da sam ja prvi zavrsio borbu (ako neko od vas kojim slucajem odigra borbu od 45 posta docicu da mu pomognem do tada izdrzite)
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Tue 13 Nov 2012, 22:01

Drzim neki kunai pun chakre(onaj Hei) i radim neki jutsu sva ta chakra ulazi u mene moje nove vrednosti su
Health:
(1050/1000)
Energy:
(400/1000)
Chakra:
(1150/1000)
Brzina:460
Snaga:100
Def:100
Ako mi neko pridje prima 50 dmg


Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Wed 14 Nov 2012, 23:18
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000


Kuchiki Byakuya gotovo je!!!!

Ovde se zavrsava sve tvoje predaj se odmah ili umri!



Ponovno okupljanje  C9071bb4bd091e5e1ea01e2219d2c66a
Ponovno okupljanje  8bc7f74a5f2411555391baee2c02a8a2Ponovno okupljanje  Gantz07Ponovno okupljanje  5028734102_4e54ae6c86
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 00:15

Health:
(1050/1000)
Energy:
(400/1000)
Chakra:
(1150/1000)
Brzina:460
Snaga:100
Def:100
Ako mi neko pridje prima 50 dmg

Da ti se predam pa nisam doso cak ovde da bih se predao vidim Law te je bas picnuo samo jos da ti stavi kantu na glavu i bices odlican! da vidimo inace sta znas Haaa!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 00:15
Član 'Kuchiki Byakuya' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Ponovno okupljanje  Kockic11
Rezultat :
Ponovno okupljanje  617
Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 10:07
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health


Ne mozes me poraziti u ovom metalnom oklopu.Oruzja i taijutsu ne deluju na mene...Jer celo moje telo ogromno metalno oruzje. Cime jos imas da me napadnes....Ti si sensor...Cak ti ni brzina ta nece pomoci koliko god da je dobijes...






Last edited by Ayon on Thu 15 Nov 2012, 10:14; edited 3 times in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 10:07
Član 'Ayon' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Ponovno okupljanje  Kockic11
Rezultat :
Ponovno okupljanje  617
Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 10:07
Ayon wrote: Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health


Ne mozes me poraziti u ovom metalnom oklopu.Oruzja i taijutsu ne deluju na mene...Jer celo moje telo ogromno metalno oruzje. Cime jos imas da me napadnes....Ti si sensor...Cak ti ni brzina ta nece pomoci koliko god da je dobijes...






Last edited by Ayon on Thu 15 Nov 2012, 10:14; edited 2 times in total
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 10:07
Član 'Ayon' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Ponovno okupljanje  Kockic11
Rezultat :
Ponovno okupljanje  217
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 12:11
Health:
(1050/1000)
Energy:
(400/1000)
Chakra:
(1150/1000)
Brzina:460
Snaga:100
Def:100
Ako mi neko pridje prima 50 dmg

Xax ti si robot ovo ce biti lako na tebe deluje magnet elektricitet i mnoge druge stvari a sada se spremi da padnes ! *za sada samo pallim sharingan*
Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 12:38
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 970

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health

Da li sam robot...Struja i slicno ne deluje imam ja dobru odbranu i za to...I ko je rekao da sam samo od metala...Napravljen sam od ostala tri gradivna svojstva i lako ih mogu menjati po zelji...


Pruzam ruku i izlaze ovakve rakete
Izlazi 5 ovakvih raketa damage je 600
Ponovno okupljanje  Ghekku






Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 14:19

Health:
(1050/1000)
Energy:
(400/1000)
Chakra:
(1140/1000)
Brzina:460
Snaga:100
Def:100
Ako mi neko pridje prima 50 dmg

Xax hajde videcemo i to (velikom brzinom samo bezim dalje od eksplozije i ostalo)
Koliko god ti bio savrsen robot i ostalo nemozes nadmasiti mene i moju brzinu


Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 15:01
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 940

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health


Mozda imam nedostatak brzine ali zato je moj defense ultimativni protiv sensor ninja. Da si element user imao bi sanse protiv mene ali boriti se oruzje i taijutsuom i manjim slicnim napadima nema efekta na mene...






Hajde da vidimo koliko daleko mozes da bezis
Ponovno okupljanje  Gsdgsdg


Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 17:36

Health:
(1050/1000)
Energy:
(390/1000)
Chakra:
(1130/1000)
Brzina:460
Snaga:100
Def:100
Ako mi neko pridje prima 50 dmg
Xaxaxa to nije nista za mene!
Ponovno okupljanje  Kusaringamaspecial
A sada da vidimo kako ces ti ovo da izbegnes! vadim jedan poseban skrol
Ponovno okupljanje  Zmije10
i iz njega pozivam jednu ovako veliku zmiju od 1000 health koja leti na tebe i puca (dmg1500) izgleda da sam i ja nesto dobro izvukao zbog saradnje sa Tobijem
Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 18:05
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 880

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health


Sklanjam se dalje od toga...

Ponovno okupljanje  Scaled.php?server=843&filename=speeddodge

Tvoja zmija je lazna obican klona. Dok ja mogu koristiti prave zmije iz summoning sveta...Ali neka za sada...


A zatim rasprsujem ovo svuda oko mene i pod dejstvom steel release cu ih kreirati dosta 400 chakre. Oko nas su u razmaku od 40 metara tako da ako dodjes do mene zadobices ukupno 400 damage....







Ponovno okupljanje  Scaled.php?server=98&filename=makibishi
Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 21:11

Health:
(1050/1000)
Energy:
(390/1000)
Chakra:
(1065/1000)
Brzina:460
Snaga:100
Def:100
Ako mi neko pridje prima 50 dmg
Ponovno okupljanje  Scaled.php?server=853&filename=syrupd
x2
Ova sluz prekriva makibisi tako da oni nemogu da ostete nikog razlog:makibisi je prelepljen debelim slojem ove sluzi

Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 22:20
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 620

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health

Onda idem na rigorozne mere aktiviram kosti unutar mene koje pocinju da se razmnozavaju i svuda i primices 600 damage uz to svaki naredni potez primaces

170 damage ces od sada primati svaki potez Hahahahahahaha sta je sada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja nisam obicna lutka samo!!!!! Sastavljen sam od mnogih releasova i slicno ne mozes me poraziti!!!

Ponovno okupljanje  8-4
Ponovno okupljanje  7-4



Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Thu 15 Nov 2012, 22:38

Health:
(1050/1000)
Energy:
(390/1000)
Chakra:
(550/1000)
Brzina:460
Snaga:100
Def:100
Ako mi neko pridje prima 50 dmg

Ahhh proklete senzor sposobnosti! moram ovo da uradim mangekyou sharingan!
Ponovno okupljanje  Byakuyamangekyou(inace se racuna kontrola)
ulazem 300 chakre to znaci da ti je brzina -300 i pokretljivost -220 tvoje sposobnosti su oslabljene toliko sam te usporio i izbacio iz ravnoteze da ce ovi tvoji napadi biti preslabi
Ponovno okupljanje  Scaled.php?server=821&filename=chakrasensing3
sada sa brzinom od 810 koristim zagarantovan dmg
Ponovno okupljanje  Scaled.php?server=62&filename=destructionb
Ulazem 400 chakre! ovaj blast je toliko brz i toliko mocan da ce razbucati tvoje kosti i unistiti ih i jos ces ti primiti dmg (60 dmg ide na kosti a 60 na tebe)

Ovo ces tesko izbeci msm nemoguce je ove velike kosti su unistene a da bi te kosti opet dosle to mene moraces dosta toga da ulozis! to je to
(inace ovaj blast deluje na tebe jedino ako si nekako stvorio materijal da na tebe ne deluje chakra ali ona moze da probije sve i itd)


Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Fri 16 Nov 2012, 00:21
[b] Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 560

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health


Ne mozes tako slabim napadima unistiti toliku sumu od kostiju koje su tvrdje od celika. Nista je ne moze unistiti skoro!

Uostalom ulazim jednu kosku i to je to nestajem ne mozes mi nista


Suma je kilometarski velika a damage od 600 koji primas kada te napade je sam od jednog malog dela gde se ti nalazis. Tako da mozes zamisliti onda pravu velicinu sume ako je taj deo od 600 samo 2-3 koske koje su oko tebe... Zato je ova suma neunistljiva!!!


Uostalom gde god da odes uvek ces biti dovoljno blizu da se izduze zbog tvoje chakre. A napad od chakre taj ce uciniti da je prate i jos vise porastu i skroz zaustave napad...


Neko kao to sto je sensor ninja je nemoguce da se bori protiv ove sume bez ozbira koliko brzinu da imas. Jer je nikako ne mozes unistiti Hhahahahahaha tvoj napad od chakre ju je jos vise zgustio i stegao oko tebe

A da ne zaboravimo da svaki potez ces morati da izbegavas kosti koje nanose 170 damage.


Uostalom plavim teren dovoljno da ne poplave kosti negde ispod pola visine kostoju uljem od 400 chakre (200 chakre je dovolno za vodeni napad da poplavi ogroman teren a ovo je 400 chakre znaci toliko je natopljeno da je nemoguce)

Ponovno okupljanje  Oilliquid


zatim ispada onaj zar da ne stavljam sad karticu i ceo teren se pali i svaki potez nanosi 400 damage.


Kako ces izbezi sada i gde ces otici!!!



Kosi su svuda dok pobegnes bilo gde izbusice te do smrti jer i na najmanji pokret zadobices 170 damage a da ne pricam za neke vece pokrete dok bezis i sume jer je velika izbucice te nekoliko put po 170 i bices mrtav...Nemoguce je da pobegnes.

Uz to moraces gazis po ovoj podlozi od ulja i cela podloga gori i nanosi svaki potez 400 damage a ako stanes na nju zapalices se bez mogucnosti da se ugasis...


Gotovo je nemas gde pobeci gledano da ti je u ovom svetu ogranicen prostor i da si vec u centru sume od kostiju


Ali ne brini necu te ubiti misija mi je da te zarobim zivog! Tako mozes se predati dok nije kasno...

Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Fri 16 Nov 2012, 14:15
Health:
(1050/1000)
Energy:
(390/1000)
Chakra:
(0/1000)
Ako mi neko pridje prima 50 dmg
Khhh Sharingan vako u momentu kad sam vido da radis znakove rukama(tj ocu da kazem sharinganom sam vec pretpostavio da se spremas da radis znakove rukama)
Posto sam dosta brzi i tako spretniji nestajem velikom brzinom
Ponovno okupljanje  2410
ovako ulazem 200 chakre
(a sada vako posto smo u Pecini odnosno u podzemnom svetu zmija to koliko ja znam nije malo mesto i ovako se desavaju strasne stvari u drugim borba i svi rade toliko razorne tehnike a to ipak nema efekta na nas sto znaci da smo na velikom terenu i sam naziv kaze Great Dark Forest cim je Great nije malo xD)
Sada vako ja jeste sam brzo pobegao iz ulja i sve to i velikom brzinom i jesu tvoje kosti pratile moju chakru tako da tvoje kosti idu prema meni(izduzuju se ka meni) i ti znas gde sam

Ponovno okupljanje  Clonestabilization
Stvaram ovog klona! kojem dajem svu moju chakru
(to se sve odvija velikom brzinom a i to radim u bezanju tj u pokretu) Ja nastavljam da bezim unazad odnosno bezim samo napred xD dok moji klon menja pravac i bezi u stranu tj ka drugom kraju sume!
(tako da kosti prate njega ne mene vise ja nemam vise ni trunku chakre ni trunku tako da nema sta vise da osecaju)
Ponovno okupljanje  2410
sledecih poteza klon ce da bezi ovom tehnikom tj on vuce tvoje kosti daleko i koristi ovu tehniku sve dok ima chakre tj 16 poteza ce kosti da idu u stranu negde daleko daleko klon ce ih odvuci negde bas daleko

A ja sad samo imam energiju(i to veoma malo) tako da me kosti vise ne prate ali bice mi tesko i da izbegnem vecinu napada sharingan mi je ugasen i strujni armor takodje!
u meni vise nema ni trunka chakre!

(nadam se da razumes sta sam hteo da uradim ako ne onda ti nacrtam xD)
Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Fri 16 Nov 2012, 14:41
[b] Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 560

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health


Nemozes da pobegnes znam sta si hteo ali kosti ne ide sa strane ili nigde nego po clom terenu oko 2-3 kilometara izadju u isto vreme siljci iz zemlje. Ako posaljes klona negde li ti odes kada prodje siljci ce se samo izduziti iz onih siljaka sa svih strana nema on gde da pobegne uz to gori vatra. Mozda si na kraju sume ali opet si dovoljno blizu da te prate kosti jer one raguju na klona i cim se nadje u sumi sa svioh strana ce ga opkoliti i zarobiti nema gde da se krece i umire. Tako da ti je klon vec unisten
Tako da je tvoj klon odavno unisten kao i ti...


A i ako si potrosio chakru jos sve dok si ziv imas chakru u sebi jer inace nebi bio ziv. Ali tvoja chakra za koriscenje je na 0 ali ti je imas jos u sebi ona sto te odrzava u zivotu jer da ti je stvarno na 0 to znaci da si mrtav.

Zao mi je ali nema ti bezanja nigde jer ne mozes se kretati kroz kosti bez blokiraju ti put...Tako da je tvoj klon odavno unisten cim krenuo a i ti si zaglavljen!!!


Gotovo je Byakuya!!!!Ne mozes pobeci!!!

Jednostavno sumu u kombinaciji sa uljem niko ne moze izbeci cak bi i element ninjama bilo tesko da izbegnu. Postoji samo jedan uspesni nacin da se izbegne ali necu ti reci.

Sto se tice da ides kroz nju to je jednosatvno nemoguce...


Porazen si!!!




Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Fri 16 Nov 2012, 14:50


Ne znam sto se ovoga ranije nisam setio ako mi das dobre i potvrdjujuce odgovore na ova pitanja bice kao da si me zarobio i sve to vodi me gde hoces i kako hoces ali imam nekoliko pitanja

-Kako prvo ti opste imas chakru? cisto sumljam da si human puppet a da si neki robot napunjen chakrom neko je morao da ti prebaci tu chakru i ove sposobnosti su mi malo cudne imas deff od 1000 i kazes kako na tebe ne deluje ni chakra ni nista mozes li mi reci sto?
i kako ti opste mozes da imas neki kekeigenkai koji nije secret ninjutsu (a kaguya nije secret ninjutsu tako da nema teorije da si mogo da naucis kao robot te tehnike) moras u sebi da posedujes gene iz Kaguya klana a za to ti treba krv trebajuti ljudski geni a ti ih nemas samo ti si samo limena kanta
Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Fri 16 Nov 2012, 15:44
[b] Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 560

Brzina:0
Snaga:100
Inteligencija:150
Pokretljivost:20
Kontrola chakre:400
Defense:koliko i health


Ja sam posebno dizajniran da sluzim ljudima i imam svest onoga ko me "progamira" to jes ko mi ubaci njegovu volju.

Kreiran sam od strane Kisai Yokubija i Hei Kaguuye kombinujuci steel,wood i bone release. Ja sam neka vrsta clone pupeta.Sacinjen od metala i wood klone mase u kombinaciji sa bone strukutom.
Kisai me je dao Heiu a Hei me je kasnije prodao onome kom mu je ponudio najvise para to jest mom trenutnom gospodaru Lawu.

Za moje pokretanje jedino sto mi treba je da me neko napuni chakrom i ona mi svakog poteza se trosi po 30 za pokretanje i plus ako zelim neki napad da uradim.
Uz zbog mojih clone osobina imam sposobnosti moga tvorca.Uz to zbog wood mase unutra i klase klona u mene usadjeno mi je nekoliko osnovnih tehnika od strane tvorca koje su osnovne. A mogu kasnije biti dodate jos neke. Zavisi do vrsta chakre koja se ubaci u mene (koja element chakra i slicno)

Bolje receno ja sam android savrsen klon koji ima klasu oruzja/itema.

Uostalom svaki napad deluje na mene ako je veci od mog defensa.To jest koliko health imam jer je moja masa metala zapravo health.Zato vecina oruzja i slicno ne deluje na mene. Jedino ako je nesto preko 1000.


Uostalom gospodar Law mi je dao ime Ayon i dizajniran sam specijalno za borbu protiv sensor ninja i ubacena mi je volja Lawa.

Vise ne mogu nista reci moje motive i ostale tajne.


Kuchiki Byakuya mislim da treba da podjes sa nama. Shvatas da iz ovog sveta nemas gde pobeci vise kada si jednom usao. Svi tvoji prijatelji su mrtvi i niko ne moze dodji da ti pomogne. Ali imas izbora pridruzi se gospodaru Lawu i Tobiju i bices postecen radici za njih.
Uostalom Law je vec pobedio...Osvojio je sve drzave i sela nema ko vise da ga zaustavi...


Najaci borci Hei,Kisai,Kaien,Peda, Konsai, Hisashi, Erza,Kotsuko su odsutni i ovde ne mogu dodji a pola od njih nece moci nista da uradi i bice uskoro mrtva...

Ujedno sada ce se uraditi "zaledjivanje" ovog sveta tako da ces umreti ako ostanes...Ovo ti je jedina sansa da prezivis a to je da nam se pridruzis...

Nemas vise kome sluziti Namikaze klan je istrebljen umreo je sa Hisashija...Erza je poslednja iz tog klana...A u svojoj trenutnoj kondiciji nece moci nista da uradi...

Budi slobodan!!! I pomozi Kuchiki klanu! koji je uvek bio u senci Namikazea! Aiko je to shvatila zato je i napustila selo....

Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Fri 16 Nov 2012, 17:26

Khkkk!! Svi su mrtvi!? kako je to moguce?!
*Byakuya gleda zamisljeno*

Dobro Ayone sluzicu Law,u! Ali zelim da mi pomognete!Vidite ja bolujem od tuberkuloze zelim da nadjem lek za tu prokletu bolest! radicu sta god hocete samo mi pomognite da nadjem lek i ostavite mog sina na miru!
*Kuchiki krenu ka Ayoneu i vraca katanu u korice*
Ayon
Ayon
Academy Student

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Fri 16 Nov 2012, 22:50
tuberkoloza jedna od najvecih bolesti u ovom svetu...Ne brini uz znanje Lawa i kada postanemo jaci nacicemo to lek za to. Uostalom ko je tvoj sin O.o...
Sponsored content

Ponovno okupljanje  Empty Re: Ponovno okupljanje

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum