Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
649
649
Academy Student

Kushina Uzumaki Empty Kushina Uzumaki

Sun 25 Nov 2012, 22:56
Ime i prezime: Kushina Uzumaki
Selo: Konohagakure
Deo: Vatra
Godina: 15
Kushina Uzumaki 180px-Kushina_kozo
Biografija: Ja poticem iz velikog i poznatog klana Uzumaki iz Uzushiogakure. Celo detinjstvo sam zivela u ratu, i moja prava zelja je da nadjem mir. Kao jako malu su me poslali u Konohagakure i tamo sam isla u akademiju za nindze. Takodje sam drugi jinchūriki Kyuubi-ja. Kao mala sam svima govorila da cu ja da budem prvi zenski hokage, ali ostala deca su mi se rugala sto imam okrugli oblik glave i crvenu kosu pa su me zvali Paradajz. Ja nisam devojka koja trpi takve stvari, pa mi je pukao film i pretukla sam ih sve, tada sam dobila nadimak "Crvena vruca papricica". Ceo zivot sam se osecala kao autsajder sve dok nisam upoznala Minata...uh.
Kushina Uzumaki 2u60kr8
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kushina Uzumaki Empty Re: Kushina Uzumaki

Sun 25 Nov 2012, 23:00
Pozdrav!
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kushina Uzumaki Empty Re: Kushina Uzumaki

Sun 25 Nov 2012, 23:02
Vidimo se na akademiji mada ja sumnjam da ću upasti Sad pokušavala sam već osam puta al jednostavno ne ide :'(
Anonymous
Gost
Guest

Kushina Uzumaki Empty Re: Kushina Uzumaki

Sun 25 Nov 2012, 23:03
Pozz i po drugi put xD
lakse bi bilo samo da si preimenovo lika al nema veze xDD (ps vjerovatno od ovog gore neces ostvariti ali nema veze , ps mozda budes hokage ko Erza) Very Happy ;)
Shikamaru
Shikamaru
Chunin

Kushina Uzumaki Empty Re: Kushina Uzumaki

Sun 25 Nov 2012, 23:04
E...nije ovo moglo da prodje bez par Kisaijevih pametnih....al ce biti zabave! Smile
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Kushina Uzumaki Empty Re: Kushina Uzumaki

Sun 25 Nov 2012, 23:07
lajkujem Kasaiev post

Sponsored content

Kushina Uzumaki Empty Re: Kushina Uzumaki

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum