Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 11:35
pa Stewcho da te vidim Very Happy
Random number (1,6) : 2


Last edited by Stewcha on Mon 21 Mar 2011, 13:59; edited 1 time in total
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 12:34
Health 1000
Energy 1000
KI:18,000,000

sve jedno napadaj prvi ;)
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 13:43
Health:700
Energy:700
Chakra:700
----------------
ok, al nemoj posle da se zalis Very Happy
1.>>Wind Slash:(damage:0/chakra:200/energy:200)(paralise protivnika 1 potez) (ovaj napad se nemoze izbeci koliko god da si jak ninja) stewcho ovaj napad je izvan tvojih mogucnosti, cestice shakre se toliko usitne da su manje od celije, mogu da prodju preko bilo koji napad ili zasedu, jednostavno ni u bdz svetu nepostoji tehnika koja ovo moze izbeci!

Health:700
Energy:500
Chakra:500
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 13:58
Health 1000
Energy 1000
KI:17,950,000

To ti mislis .........

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) InstantTransmission>>>Instant transmision (KI 50 000) specijalna tehnika gde se instant premestas sa jednog mesta na drugo bilo gde u univerzumu... Zaboravio si da mogu da osteim i najmanju promeneu enegiije bilo gde u svemiru iako je nevidljivo golim oko ja osecam gde je usmeren napad i samo nestanem.....
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 14:04
za sad si se izvuko, ali nezaboravi da te cestice ostaju u vazduhu, idemo!
(Summoning skil)

White lion Tatto summoning (chakra 100)
Claws attack(damage 30/energy50)
----------------------------------
Health:200
Energy:150
Chakra:200
----------------------------------
ja
health:700
chakra:400
energy:500
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 14:09
Health 1000
Energy 950
KI:17,900,000

xexexe tvoj lav ce zavrsiti pre nego sto pocne

speed dodge (ki energy:50)... pomocu moje brzine mogu da izbegen vecinu napda koje spadaju u udarce i oruzja a claws atac (napad kancama) je to...

a sad ode tvoj ljubimac

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) GalacticDonut>>>Galactic Donut (ki 50.000/damage 500)

xaxaxa tvoj laf je gotov
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 14:14
ajde malo prsa u prsa stewcho!!

Raijin Sword(damage:150/energy100)
----------------------------------
ja
health:700
chakra:400
energy:400
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 14:21
Health 850
Energy 800
KI:17,900,000

Siguran si da zelis to xexe... xexe eto a sad se spremi za ovo!!!

Trunks sword (energy 50/damage 300)--- vrlo ubitacan mac koji je Tapion poklonio trunksu... Ovaj mac je neverovatno ostar i gledano da ga udaram sa njim mojoj nenormalnom snagom moze ladno iz jednog udara presci protivnika na pola (kao friza iako je bio najaci borab u univerzumu trunks ga je samo jednim napadom maca na pola presekao).....

Mozda se pitas zasto trosim malo energy zato sto sam mnogo jak fizici i svi takvi napadi su nista za mene...
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 14:27
wow...
*Sharingan lvl 3
1.Pomocu ove moci mozete uspesno da izbegnete ukupno pet protivnikova napada tokom borbe
(Chakra:20)... ipak si naseo na moju igru Very Happy
-Bringer of Darkness Technique-(stune:2/chakra:150)
ovo je senka koja se siri iz mog tela, a kada te uhvati kao da si u nekom drugom svetu...tj.stanovan si 2 poteza!!!... da te vidimo koliko si brz!
--------------------------
ja
health:700
chakra:230
energy:400
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 14:35
Health 850
Energy 800
KI:17,899,800

xexe dobar si ali to ti nece pomoci mnogo jer namerno zelim da te napregnem i vidim tvoju pravu moc tvoju lisicu!!!!
*Genjutsu napadi ne deluju na mene (Genjutsu se slama kada povisis energiju , gledano da je moja energija suvise jaka (nenormalna za ovaj svet) genjutsu me nemoze napasti jer jednostavno nece moci ni da se usadi u mene...)

Tako da taj napad si potrosio dzabe...

A sad ocu da te upotrebim do maksimuma...

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Flying>>>Flying (ki 200)koristim je od sad pa nadalje ova tehnika mi omogucava da letim, koriticu je sve dok nekazem da je ne koristim a ona ce uvek skidati 200 ki energije, napadi oruzjem , taijutsu i ninjutsu napadi koji se sastoje i blizinkog napada nedeluju (nemozez me dohvatiti) ... Mogu biti jedino napadnut oruzjem koje se baca ili nekom ninjutsom tehnikom koja se ispaljuje iz daljine u vidu blasta)

xaxaxa
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 18:54
dobro stewcho pokusavas da me isteras do limit!!!!
epa onda dobices...

Mangekyo sharingan (chakra:50)
Conte spirit warrior attack damage:150
vreme je da te spustim na zemlju Very Happy.... ako zelis da izbegnes ovaj napad mora da se skoncetrises u potpunosti... a to niko nije uspeo (mozda ces biti prvi).. cak iako uspes da ga izbegnes posledice su velike, tako da gubis 50 damage!

--------------------------
ja
health:700
chakra:180
energy:400
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 19:18
Health 850
Energy 800
KI:17,799,600

Zaboravio si da genjutsu nedeluje na mene a znam tacno kako radi tvoj sharingan...
Genjutsu koji proizvede prenosi se od oka do oka, ako jednu osobu pogleda
i uhvati u genjutsu i ostali pogledaju u tu osobu u njene oci i oni ce biti
uhvaceni u genjutsu i tako moze da se prenosi daleko. Zbog toga Conte moze da kreira
tako stvaran genjutsu za koji ce svako pomisliti da pravi nema mogucnosti
da se slomi ili izbegne!
On kreira velikog genjutsu demona, spirita koji deluje bas stvarno i sa njim moze
da napadne bilo koga i da se brane...Ali tako jak genjutsu je vrlo
naporan za oci zato dugo koriscenje moze da unisti oci.Ukoliko upotrebi vise
od tri puta magnekyo genjutsu postoji opasnost da mu se uniste oci!!!

Ali moja energija je toliko velika da genjutsu nedeluje jednostavno...Bilo ko iz ovoga sveta nemoze izbeci tvoj genjutsu ali moja energija je mnogo mnogo jaca od bilo kog ovde jednostavno zbog tolike energije moj um nemoze biti zaposednut genjutsu napadom...
xaxaxaxaxaxa
a sad

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) UltimateKamehameha>>>Ultimat Kamehameha (damage 800/KI 100.000)

xaxaxaxaxax izbaci lisicu vec jednom zelim da vidim tvoju pravu moc!!!!!!!
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Mon 21 Mar 2011, 21:21
Ovo vec pocinje da mi ide na zivce!!!!

*Sharingan lvl 3
1.Pomocu ove moci mozete uspesno da izbegnete ukupno pet protivnikova napada tokom borbe kada upotrebite sharingan. (jos 3 napada su mi ostala da izbegnem)
sad si me iznervirao!!!!
koristim chakru devetorepe lisice koja je sa kombinacijom moje 2060.... moracu da preduzmem striktne mere!!!!
-water bomb-
chakra:2060

-Special Spirit Summon-
stvaram 10 spirita od po 200 healt, chakru i energy (ograniceni su spiriti na 2, ali su to stalni spiriti, ove mogu da zovem do 10 komada)... opkolite ga!!!!!

Spirit #1
-Fire Bound Left Arm (damage:100/ chakra:50/ energy:100)(GROBLJE CHAKRI SE OTVORILO!!!!!! OD SADA SVAKA TEHNIKA KOJA JE ISKORISTENA BILO USPESNA ILI NE, ODLAZI NA GROBLJE CHAKRI!!!!!)

Spirit #2
-Fire Bound Right Arm (damage:100/ chakra:50/ energy:100)

Spirit #3
-Fire Bound Left Leg (damage:100/ chakra:50/ energy:100)

Spirit #4
-Fire Bound Right Leg (damage:100/ chakra:50/ energy:100)

Spirit #5
-Wind Bound Left Arm (damage:0/ chakra:0/ energy:200) ( smanjuje protivnikovu chakru za 100)

Spirit #6
-Wind Bound Right Arm Arm (damage:0/ chakra:0/ energy:200) ( smanjuje protivnikovu chakru za 100)

Spirit #7
-Wind Bound Left Leg (damage:100/ chakra:200/ energy:0)

Spirit #8
-Wind Bound Right Leg (damage:100/ chakra:200/ energy:0)

Spirit #9
-Fire Bound Head (chakra:100)
Posto imam u groblju chakre sva 4 dela mogu da prizovem
Fire Bound Fapu (health:400/ chakra:400 energy:400)

Spirit #10
-Wind Bound Head (chakra:100)
takodje posto imam sva 4 dela, mogu da prizovem
Wind Bound Wapu (health:200/ chakra:0 energy:800)
-ova bound cudovista Fpu i Wapu, nemogu sada napasti.... ali mogu tek u sledecem potezu

--------------------------
ja
health:650
chakra:0
energy:400 (dejstvo water hero prestaje.. ja gubim svu chakru i 50 health)

Spirit #1; #2; #3; #4

health:200
chakra:150
energy:100
-------------
Spirit #5; #6

health:200
chakra:200
energy:0
-------------
Spirit #7; #8

health:200
chakra:0
energy:200
---------------
Spirit #9; #10

health:200
chakra:100
energy:200
---------------
Fire Bound Fapu
health:400
chakra:400
energy:400
---------------
Wind Bound Wapu
health:200
chakra:0
energy:800
---------------
sve dok su fapu i wapu na terenu nemozes me napadati, a spiriti mogu stati ispred nekog da bi ga 'spasili' od napad.. tada spirit prima napad umesto nekog......
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Tue 22 Mar 2011, 21:09
Health 250
Energy 600
KI:0

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) SpiritBomb>>>Spirit boomb (Ovo je ultimat spirit boomb koja unistava sve tolikoje velika da apsolutno izbegavanje je nemoguce...
(Damage full od svih sto su u borbi)

Pa conte mislim da si zavrsio ali mislim da si dovoljno jak da postanes mod.
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Tue 22 Mar 2011, 22:31
Iskreno i nadao sam se da ces to da iskoristis...
svi moji spiriti koriste bound napade, kao sto si primetio to su ogromne ruke i noge, tj. delovi onih cudovista koji se pozivaju, a sada svi mojih 10 spirita opkolite spirit bombu i napadnite ogromnim rukama.... spirit bomba je sad pod pritiskom, i ublazena je, ali je opet dovoljno jaka da me sredi, zato koristim Fapu i Wapu kao moj licni stit da me odbrane..
---------------
nazalost cena koju oni placaju je njihov zivot, tako da sam jedino ja ostao na polju.....
epa stewcho previse si se skoncetrisao da mi pobijes celu vojsku da si zaboravio na moj Wind Slash, tvoja spirit bomba mi je pomogla i rasprsila te cestice po celom terenu, ukljucujuci i to da su sada u tebi.... a sad koristim ovo malo energije koje mi je preostalo da aktiviram Wind Slash i paralisem te na jednom potezu..
---------------
haha, hteo si da vidis mog Kyuubija, epa evo stvorio sam sve uslove za njega!!!!!!!!
Ultimativan nadmoc demona!!!
sada su sve moje licne vrednosti od chakre, energije i health popunjene u full!!... ali to znas i sam...
ja
health:700
chakra:700
energy:700
-----------
Kyuubi
health:1000

oci u oci stewcho!!! dok si ti paralisan i gledas sve ovo, i bespomocan zato sto nisi pazio, ja cu te dokrajciti!!!
-----------
aktiviram mangekyou sharingan... u trenutku se na demonu pojave moje mangekyou moci... ali posto ja nisam dostigao taj nivo da mogu da kombinujem Kyuubija i Mangekyou, lisica se vraca u moje telo
-----------
mozda se pitas zasto ovo radim?... pa reci cu ti, kao sto rekoh moje licne vrednosti su sada popunjene od kraja....
posto svi ovi potezi nisu fiktivni, mogu da odradim i ovo...

-Initial Lotus (Damage:250/Chakra:50/Energy:150)
a kako si paralisan na jednom potezu, gotov si!!!!!!
s obzirom da ti je svaka celija paralisana nemozes koristiti moc super saiyana, jer zato moras pomeriti bar neki organ, a kamoli celiju xD
-----
EPA STEWCHO GOOD FIGHT, da si malo vise pazio sigurno se ovo nebi desilo Very Happy... nema ljutis Very Happy



Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Tue 22 Mar 2011, 22:54
Health 1000
Energy 1000
KI: 1.000.000.000

Axaxaxaxaxaxa da li stvarno mislis da mozez da porazis saiyan!!!!!!
Gledaj ovo!!!!!!!!!!!!!!!!

Postacu super saiyan 4!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa postao sam odmah super saiyan 4 postankom super saiyana 4 moje telo se popuno oproavilo apsolutno sve tako da suvise sam mocan moj aura moje telo toliko je jako za ovaj svet da nemozez zamisliti!!!!!!!! Sad si gotov unisticu ti lisicu....

Tvoj napad sa wind slash nedeluje moje telo je oporavljeno a ti si gotov!!!
A tvoj taijutsu nedelje sobzirom da sam u vazduhu visoko a i nemoze prici od moje aure plus nemozez ni da me povredis moje telo je suvise fizikci jako!!!!

Sada sam jos mocniji kao super saiyan 4 na svaki napad ima + 200 damage a sada!!!!!!!
Lisica ode!!!


Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) BigBangKamehameha+Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) InstantTransmission>>>Bing bang kamehameha!!! (damage fuul) + instant transmision (KI ukupno 1.000.000.000.)
Stvaram se odmah pored tebe iako imas lisicu kamehameha na takvoj blizini je smrtonosan!!!!!!!!!!!!!!

Konte gotov si!!!!!!! Ovo nemoze da izbegen nikako!!!!!!!!!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Tue 22 Mar 2011, 22:56
Conte borba je bila odlicna strategija i ostalo... Zasluzio si moderatora..
Conte Uchiha
Conte Uchiha
Academy Student

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Tue 22 Mar 2011, 23:10
znao sam, predvideo sam tvoj potez i imam resenje za njega, ali nmg vise s tobom da se nadmecem Very Happy mrzi me, dobio sam sta sam hteo, da nastavimo bilo bi smak sveta xD, i onako smo napravili dovoljno stete tako da ovde stajemo, a i nezelim da otkrivam moje tajne adute, to cuvam za kisaija.... dobar mec, drugi put cu ici do kraja i tad se spremi jer cu te pobediti!!!!!!!!
Sponsored content

Conte VS. Stewcha (borba za moderatora) Empty Re: Conte VS. Stewcha (borba za moderatora)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum