Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Raikage Room Empty Raikage Room

Tue 29 Mar 2011, 01:40
Sve sto zelite pitati raikagea- to mozete uciniti ovdje, ovo je njegova kacelarija...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Raikage Room Empty Re: Raikage Room

Tue 29 Mar 2011, 01:41
Ovo je tvoja licna garda i straza koja uvek ide satobom kao zastita....
-----------
Anbu #1
health:400
-----------
-----------
Anbu #2
health:400
-----------
Kada ih koristis koristi opciju Jounin borba dva bacanja!
Vazno je da oni uvijek idu sa tobom gdje god da krenes! I da protivnik mora pobijediti njih dvojicu pa tek onda tebe mogu da napadaju... U vrijeme njihove borbe ti ne smijes napadati, ali vazno je to da ce protivnika oslabiti i bit ce laksa meta za tebe oni se nemogu koristiti u borbama 1 na 1 nego samo kada te neko iznenada napada i nemozes ih koristiti kada ti napadas samo kada se branis...

Posalji mi Privatnu poruku, ako im zelis mijenjati imena...
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Raikage Room Empty Re: Raikage Room

Wed 06 Apr 2011, 00:49
Raikage je mrtav i ja njegovo tijelo sealijem u svoj skrol... Shishi Heikou Fujin - (Demage:0/Energy:200/Chakre:350)


Last edited by Sabaku No Gaara on Wed 06 Apr 2011, 18:28; edited 1 time in total
Kotsu
Kotsu
Special Jounin

Raikage Room Empty Re: Raikage Room

Wed 06 Apr 2011, 09:19
*Xaxaxaxaxa Raikage je mrtav bas se pitam ko je ucinio to zadovoljstvo i ubio ga...Sve u svemu dobro je da smo prvi naisli da pokupimo njegovo telo axaxaxaxaxa...

*Da prvi smo naisli, Gaara zatvori njegovo telo, sto se tice Xaci Raia, njega ostavi on je nebitan...


Kotsu: Postavljam chakra web u ovo selo...

Raikage Room Chakra11
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Raikage Room Empty Re: Raikage Room

Wed 06 Apr 2011, 09:32
Izgleda da je Raikage umro prirodnom smrcu, ili kod njega u selu ima izdajica koji su to ucinili... Sto se Xaci-a tice on ce mi takođe trebati, ali nema potrebe da i njega seal-ujem...
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Raikage Room Empty Re: Raikage Room

Sun 08 May 2011, 22:36
Selo je kompletno napusteno i , hladno sam usao u njegovu kancelariju...
Lora Mishimoto
Lora Mishimoto
Special Jounin

Raikage Room Empty Re: Raikage Room

Tue 30 Aug 2011, 00:04
raikage san kako mislite da ozivimo nase selo sta bi smo mogli da uradimo tice se svih clanova sela mozda vam smetam ali trebace nam dosta novca moramo nekako da zaradimo
Sponsored content

Raikage Room Empty Re: Raikage Room

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum