Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana Empty Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana

Wed 23 Jan 2013, 18:16
Donosim ovde Orochimaruovo telo.
b**alo zar si mislio stvarno da cemo nekog tako slabog primiti u nasu organizaciju...Umreo si cim si bio na ispitu! Ali barem sam ti spasio telo uzecu ti sada oci.

Medical ninja neka dodje ovde da mi presadi njegove oci...

Brock nakon ovoga uzmi njegovo telo i stavi u komoru cuvacemo njegove Uciha gene i telo
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana Empty Re: Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana

Wed 23 Jan 2013, 18:19
Presadi mi sharingan isto zelim i byakugan ovaj da mi presadis dao mi ga je Hajime kao poklon ne zelim da propadne.



Medical ninja:



Uzimam skalper i vadim oba sharingan oko i stavljam u posebnu teglu sa tecnost.
Raikene lezi ovde...
Uzimam skalper i vadim oba tvoja oka i odlazem ih u posebnu teglu sa tecnoscu gde ce biti ocuvana zatim uzimam sharingan oka koja stavljam u tvoje ocne duplje i sa medical ninjutsu lvl 150 zalecicu ih...

Isto sve radim i sa drugo oko za byakugan.


To je to Raikene sharingan oci su ti presadjene ali nemoj ih koristiti neko vrme dok se ne naviknu. Od sada ces na sve trositi duplo chakre iz Uciha moci
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana Empty Re: Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana

Wed 23 Jan 2013, 18:19
Konacno povratio sam sharingan...Nakon sto se oporavim krenucemo sa nase planove!!!
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana Empty Re: Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana

Wed 23 Jan 2013, 18:26
E Raiken cestitam ti...Kad budes hteo mogao bih te nauciti koju Uchiha tehnikom !
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana Empty Re: Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana

Wed 23 Jan 2013, 19:05
Da sada smo kao nekada...Uz to cestitam ti sto si posao jounin
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana Empty Re: Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana

Wed 23 Jan 2013, 19:46
Hvala brate napokon da dobijes ono sto zasluzujes ! Kad krecemo sa treningom ?
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana Empty Re: Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana

Sun 26 May 2013, 13:45
(radim ovde nesto i saljem adminu)
Sponsored content

Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana Empty Re: Eksperiment - Presadjivanje sharingana i byakugana

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum