Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glavne odaje

+3
Ryuk
Rokudo Mukuro
Oppp
7 posters
Go down
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 10:26
Ovde ćemo se dogovarati.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 12:51
Sun, ovde sam sta kazes za moj novi izgled posluzice u nove svrhe aaxaxaxaxaxa

Ovo je novi hideout odakle cemo zapoceti planonove
Glavne odaje Gray_in_x791
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 13:15
Nije loše..heh. Gray je li? Hahah. Možda bih i ja trebala promeniti ime..
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 14:17
Pa ako zelis...Nego sta kazes da malo prodrmamo ove tvoje iz stare organizacije

Ovo je izgled mog treceg brata koji je odavno umreo, gledano da licimo dosta osim boje kose lako mogu koristiti njegov identitet
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 15:22
Pa iskreno je bezveze da napadamo sela, nisu toliko zanimljiva, ups mislila sam ‘selo‘ posto izgleda da je selo lista isparilo.
Znas da se mojoj bivsoj organizaciji pridruzila Kuneida, bas kad sam planirala da odem.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 15:28
Selo lisca sam mucio jedno vreme ali je propalo ovi moji su odradili dobar posao, mada ne znam ko ih je unajmio da uniste selo osim Makota niko to ne zeli vise koliko znam. Mozda je novi Takikage koji zeli da ocisti konkunenciju medju selima... Selo vodopada je suvise jako da ga napadnem nebi uspeo to.


Kako god ovi preziveli iz sela lisca nisu nikakva pretnja mogu ih sve sam poraziti. Jedina pretnja sad su ovi iz tvoje organizacije a to su Gama i Light. Licno za mene nisu Gama nema sanse protiv mene njegov stil je suvise slab i to mnogo da bi se borio protiv mene. Light moze bude izazov ali ni on mi nije dorastao lako cu ga poraziti. Jedino sto moze uradi je ogromna eksplozija ali sa mojim bubama se mogu zastititi od nje tako da samo ce rizikovati svoj zivot...


Rekla si da ce te ubiti ako dodjes ovde. Ne brini ovde si bezbdna ima jake barijere. A i da dodju ja cu ih pocistiti


Jedina osoba koja mene moze poraziti je Kunieda nje se trebam paziti dok ne nadjem nacin da je zaustavim ali ona ima moj seal da duplo trosi chakru tako da ne moram brinem vise mi nista ni on ne moze ahahahahha
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 15:32
Nisam vise sigurna ni u sta. Videcu da treniram sad dosta, pa cemo da se igramo s njima Smile
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 15:35
Ti si sav pun sebe...

Glavne odaje Images?q=tbn:ANd9GcT9CgybUYStX7O5EytDDc6VZXSCJieq_rej_i5kkHzoj_8gCpYJ3w

Light je moj problem... A i... Hmmm resicu to kasnije...
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 15:48
Ne. Lighta ostavite meni.
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 15:51
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!

Glavne odaje Ryuk_colored_by_kryptonstudio-d4si8zw

Neces mi ti reci koga cu da ubijem a koga ne. Copper girl!

Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxa!!!

Zanimljiv ti je ovaj primerak Mustogene.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 15:56
Ne brini rekao sam da si ovde sigurna niko ne moze dodje bez posledica...


Ryuk kao sto sam i mislio pratio si me xe....Zasto nisi rekao da dolazis mogao si upadnes u zamke ovde mozda vec i jesi...


Sto se tice onog treninga svaki dan treniraj tehnike onoliko koliko imas vrednosti jednu mozes najvise 10 put dnevno a ti koristi opciju x20 da bi ti bilo sigurno da si je dnevno uradila 10 put. Ako imas jos vrednosti mozes jos 1-2 pored te treniras isti dan finansije prepusti meni
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 15:58
Xaxaxaxaxaxxaaxaaxaxaxaxaxaxa! Da upadnem u zamke. Pa sta ti mene smatras za drugorazrednog sinobija. -_-
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:01
U stvari da...Bez barier i seal skila nisi u mogucnosti da osetis barijere i zamke, dok ja recimo imam tehniku za takvo nesto. Sto znaci koliko god da si mocan mozes upasti u moje barijere i zamke one su za tebe nevidljive blago receno...

barier skil je posebno stvoren za zamke a u kombinaciji sa seal tehnikama to su mocne zamke


Last edited by Gray Fullbuster on Thu 28 Feb 2013, 16:02; edited 1 time in total
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:02
-_- jebla te barijere! -_- od kako sam se spojio sa samehadom sposobnosti da osetim cakru su mi se povecale. Mnogo vise mozda cak na prvi nivo senzor ninji.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:05
Xaxaxaxaxax spojio si se sa samenhadu a cena toga je da si prilicno ruzan. Tacno je da imas neke sensor sposobnosti koje ajkule imaju mozes osetiti elekcrititet koje telo stvara i brze reagujes.

Ali bez sensor skila to ti nista ne znaci axaxaxa

isto kao Kunieda ima u sebi gene slepog misa i moze lako osetiti vibracije i ostalo ali to nebi mogla koristi da nema sensor skil. Tako isto je i za tebe


Ali manimo to zasto si dosao ovde sta zelis?
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:08
Gray , ko je ovaj uopste?
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:14
Vidim vec si se navikla da me zoves Gray mada preferiram moje originalno ime Mystogan. Ali nema veze


Ryuk...Mozda ne izgleda lepo sad jer je spojen sa samenhadu ali to je inace osoba pod imenom Makoto. Bolje receno oriinalni osnivac propalog sela senki Darcia Yagami...Rodjak Lighta
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:14
Pa nista samo onako dosadno mi je tamo sam sam u selu. A i moracu do sinobi grad da idem jabuke mi nestaju xDDDD... A i cuo sam da je neko iz Copr9 dosao kod teber pa reko da vidim ko... Znam ih sve jer sam bio tamo na misiji dize vreme...


A ova copr girl je veoma interesantan primerak. No dobro.

Slusaj moram da pozovem medica kad sam u gradu treba ono da mi usadi. A i ja nameravam da stvorim svoj release. Dark release.

Aaaaaaaa pa zar me se ne secas devojcice... Xaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!

(unosi joj se u lice...)

Glavne odaje Ryuk-hello

Evo maske, jel me sada prepoznajes...

Glavne odaje Images?q=tbn:ANd9GcQlCWsuWzu8QWlAQEEKuoA5z58wA58Ki2PXkldZF1aA1674LACQzQ
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:16
Nikad cula.... hahah..Cekaj Lightov rodjak?

Pa vidi meni i jeste lakse da te zovem Misty al sam mislila da vezbam malo da se ne izlanem pred nekim pred kome ne bih trebala.
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:19
(Promeni mu se izraz lica...)

Glavne odaje Ryuk-now-then

(velikom brzinom uhvati Sun za vrat i podie je iznad zemlje...)

Nemoj mi spominjati to ime! U mom prisustvu da to vise nikad nisi izgovorila! I ti idi**e ja nemam nikakve veze sa DARCIOM!!!
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:21
(Radim onu poslednju tehniku iz 2og lvla sto stanuje)

Ryuk
Ryuk
Academy Student

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:25
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaaxaxaxaxaax!!!



Sta ti pokusavas! Nemoj me terati da unistim organizaciju i da te ubijem sad odmah!!!

SUITON!
Glavne odaje 503

Sad ce mo videti kako je to daviti se u vodi! Ides samnom u vodu!

SAMEHADA COMBINE!


Last edited by Ryuk on Thu 28 Feb 2013, 16:28; edited 1 time in total
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:27
Odjednom izged mi se menja
Glavne odaje Jellal_Prof_Prop_Carrot
[/center]

Smirite se...Ryuk! Ovo nije mesto za takvo nesto...Da ali Darcia je bio tvoj brat bas kao i Light...

Rekao sam da je Sun ovde sigurna ako joj nesto probas morao bi i tebe ubijem[center]
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:30
KAI!

Glavne odaje Ryuk-hello

GRRRRRRHHHH! Raikene mi mozda jesmo partneri za sada. Ali nemoj sebi da pridajes mesto vodje, jer iako si mozda sada jaci, ja imam jos par stvari da zavrsim.

A ona mi nije problem i vani.

Ne zelim da me uporedjujes sa njim! A njena arogancija je primecena! JA ne zaboravljam tako lako. grrrrrrrrrrrhhh

(prasne u smeh... I izvasdi jabuku iz dzepa...)

Glavne odaje Images?q=tbn:ANd9GcQsQTqHVo-qNbn_TLEGQwMJjrl1-sRSbV99qggdofagbDBtasxsDQ
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxa!!!



Last edited by Ryuk on Thu 28 Feb 2013, 16:34; edited 1 time in total
Oppp
Oppp
Genin

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Thu 28 Feb 2013, 16:33
(Otrgnne se od njega)

S kojim ti sve nakazama radis Mystogane..
Sponsored content

Glavne odaje Empty Re: Glavne odaje

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum