Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2. Balon (druga disciplina)

+5
Achiro Uchiha
Honoka
Moto Tokuzen
Brock Lesnar
NNW Game Master
9 posters
Go down
Honoka
Honoka
Special Jounin

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 14:57
Napad od Ryuka mogu izbegnem tako sto cu zaledim (inace malopre nisam ceo balon zaledila nego samo oko vas prostor) jer ako zaledim ceo onda bi se i ja zaledila.

Napad od Ryuka bi izbegla kao nista, ali napad od Aoi ne mogu tako da sam porazena. A od Brocka mi se ne vazi jer sam porazena od Aoi pre nego sto me on napao.

Ispadam i ja iz balona onesvescena.

Jumive sada ti igras
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 14:59
Ja ovde ne ucestvujem ali ja mislim da se napad munje brze siri od otrova u vodi tako da bi trebalo da je brockov napad pogodio , ali lepo je to sto saradjujete posto ste iz istog sela Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 15:02
Oba napada deluju, ja cu na kraju sabrati poene i ranikarti ucesnike u ovoj disciplini.

Za sada su troje ostali Jumive, Aoi i Ryuk koji izgleda ima najvise sanse da pobedi!!! Ali Brockov napad je mnoge dokrajcio i uzeo dosta poena od drugih.

Jumive ti si na redu
Jumive
Jumive
Jounin

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 15:16
Izacicu iz balona ali pre toga na sve pada ovo:
2. Balon (druga disciplina) - Page 2 47944033

X2
Dmg 700 i vise nisam u balonu.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 15:24
Health:200
Energy:990
Chakra:0

Brokov napad me je dosta ostetio ali tu je i Makotov i od Juimve
Sto se tice kristala


Mogu jedino ovo ali necu moci iz zemlje nego iz celog mog tela transformisem se u ogromnu siljatu kuglu i koristim ono da udjem u kosti energy 10
2. Balon (druga disciplina) - Page 2 8-4


Juimve napad cu izbeci lako ovim jer je moj razorniji i cvrsci od vode i kristala a i makotov cu lako jer u kostima voda me nece povrediti toliko.


Ostali smo samo ja i ti Ryuuk!!!


Ryuk
Ryuk
Academy Student

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 15:29
Health:400
Energy:1000
Chakra:400


Sta ces sada Aoi nemas vise chakru uopste, napad od juimve me nece povrediti jer sam voda i nemam tkiva koja bi se kristalizovala onom tehnikom.


Posto sam ceo voda radim ovo i ja postajem sve ovo i pomeram balon dok ces ti ispasti iz njega.
2. Balon (druga disciplina) - Page 2 701


Gotovo je!
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 15:31
Health:100
Energy:990
Chakra:0

To je to nemam vise nacina da ostanem u balonu ali to sto si me izbacio sa 100 healtha samo ti donosi samo 1 poen tako da uspela sam da se zadrzim sto duze
Ryuk
Ryuk
Academy Student

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 15:32
Kao sto sam i mislio nema niko bolji od mene u vodi i na vodenom terenu.Ovo je sve bilo suvise lako
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Sat 09 Mar 2013, 15:51
Pa druga disciplina je zavrsena pobednik je Ryuuk ali to ne znaci da je osvojio najvise poena da vidimo koji igrac je najvise osvojio i ko je odneo pobedu.

Ryuk: 50 poena
Aoi:40 poena
Brock:30 poena
Jumive: 0 poena
Honoka: 0 poena
Moto: 0 poena


Aoi je svojim otrovom uticala na sve igrace u igri osim na Ryuka uticala da napuste tako je dobila 10 poena jer je izbacila 4 igraca ukupno 40.

Brock je svojom munjom povredio svih 5 igraca i svakom skinuo po 600 health tako da je za jednog dobio 6 poena sto ukupno dodje 30 poena.

Ryuk je mozda ostao u balonu i dobija 10 poena za to uz to njegov napad je uticao i na Jumive i na Motoa i Brocka da napuste igru uz to je i Kuniedu izbacio i dobija jos 40 poena za to ukupno 40. Ali zato sto je jedini ostao dobija jos 10 poena. Tako da u ovoj igri pobedio je Ryuk sa 50 poena



I sada da vidimo tabelu koji timovi su rankirani od prvog do zadnjeg





1.Chiper team: 11 poena
2.Pandora team: 10 poena
3.Bounty team: 9 poena
4.Vodopad team A: 3 poena
5.Vodopad team B: 2 poena
6.Zvuk team: 1 poen


Kao sto vidite Chiper team je i dalje na prvom mestu ali za samo jedan poen vodi od pandora organizacije koja je izbila na drugo mesto odmah zatim je i bounty team. Ostali timovi su isti ostali!!!


Ali jos nije gotovo ocekuje nas jos disciplina i rezlutati ce se tek pokazati!!! Nikad se ne zna ko moze izbiti na prvo mesto!!! Ostalo je jos 8 disciplina od ukupno 10 tako spremite se!!
Sponsored content

2. Balon (druga disciplina) - Page 2 Empty Re: 2. Balon (druga disciplina)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum