Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:14
Ne nije koristio....



Dobro,sad si se dobro israo,ali sledeci put cu ja bolje...
Jumive
Jumive
Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:17
E gotovo je i ja se budim. Ostao mi je seal, sad moram da trosim duplo cakre.
Kira
Kira
Special Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:20
Daj da nekako zastitimo ovu org. ne mogu ga svakih 5 min gledati u kancelariji -,-
Jumive
Jumive
Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:21
Da neces mozda ti da postavis oko nas papire? XD
Kira
Kira
Special Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:26
ako treba tebe cu posebno umotati
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:29
Cekajte nije vreme za zezanje,pobedio nas je i nasamario,njegovi genjutsui su mnogo jaki,ali mocicemo da se borimo i protiv toga...


Kira
Kira
Special Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:30
mrtav sam ozbiljan
Jumive
Jumive
Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:32
Pa ja nemam nikakve tehnike za to. Mozes li ti nesto iori?
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:33
Ne znate vi nista... Very Happy

Ovo je sve lepo smisljeno ne mozete me poraziti vise kasno je za to. Ovo je space time genjutsu!!!!! Nije obican genjutsu.

Inace pre nego sto odem odrzacu vam lekciju o genjutsu budite pocastvovani sto od ovakvog genjutsu mastera imate predavanje Very Happy

Genjutsu je poseban jutsu ima slicne moci kao seal jutsu ili slicno. Mozete se zakaciti za chakru zivih bica oko vas i kontrolisati protok njihove chakre u telu. Mozete je skroz pauzirati i usporiti protok tako ces dobiti efekat da budes uspavan, pauziran ili neces moci da se pomeras. Mogu povecati protok chakre i ubrzati tako ce tvoje telo i um pretprepeti stetu, fizicke i mentalne posledice.
Mogu oblikovati chakru i ono sto zamislim preneti u protok chakre i u vasem nervnom sistemu i mozgu mogu projektovati razne slike bolje receno iluzije. Kada se sve to spoji dobije se genjutsu kakav znamo.


Postoji tri nacina da se neko uhvati u genjutsu. Vizuelni gde koristis kontakt ociju da najbrze dodjes do mozga i chakre jer su oci u direktnoj vezi za mozgom. Tako se najcesce koristi genjutsu.
Onda mozes dodirom da zarobis nekog u genjutsu tako sto svojom chakrom dodirnes protivnikovu.
Genjutsu cak i vizuelni radi preko chakra talasa koji se prenosi. Postoji i treci nacin a to je jakim chakra talasima.
Primer toga je onaj najaci genjutsu level 150. ne moras biti sa nekim ni u kontaktu ni vizuelno ni dodirom a mozes uhvatiti bilo koga ko se nadje tu.
Postoji jos 2-3 slabijih tehnika koje koriste chakra talase a ne vizuelni kontakt iz onih forumsih tehnika. Ukoliko ojacam dovoljno jako genjutsu vizuelni kontakt mi uopste nije potreban chakra talasi su dovoljno jaki da vas zarobim. Tako da kombinacijom demonske chakre sharingana i dupliranja mogu stvorim jak genjutsu i uhvatim vas bez ozbira da li su vam oci zatvorene ili nisu. Niko ne moze pobeci od njega cak i aburame (za aburame necu kazem sto).


A sada pozdrav nestajem.



Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Wed 20 Mar 2013, 23:35
Moze Cuftica da se popisa...Neka neka ostane ovako reci cu vam tajno sta cemo uraditi...


Raikene izvini na izrazu,ali p**i ku**c i izadji iz organizacije....
Sponsored content

Izazivam chiper organizaciju - Page 2 Empty Re: Izazivam chiper organizaciju

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum