Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Barijere oko hideouta Empty Barijere oko hideouta

Thu 21 Mar 2013, 14:00
Postavljam barijere u ovom hideoutu a to su sledece.

U ogromnoj povrsini 10 km su rasute bube i oni seal tagovi koji aktiviraju zamku kada se udje u neku zonu. Cim neko udje zakacice im se 200 buba i dok dodju dovde imace 0 chakre jer ce im bube popiti chakru u to aktivirace i jos jednu zamku da se bube povezu samnom i dodju i obaveste me ko ide koliko sto ce mi dati prednost da pre pripremim i znam ko ide i gde.

U ovim prostorijama je puno seal tagova da ko udje u jednu prostoriju ne moze vise izadje niti udje u drugu. Uz to tu su i seal tagovi koji aktiviraju mocne zamke poput genjutsua koji paralaize kada udjete u neku prostorju ili vam se postavi pupet curse.
U hideoutu je svuda uradjena barijer tehnika kao i seal tagovi da nijedna chakra ne moze ulazi niti izlazi osim one sto ja dozvolim tako da summoning ili bilo sta slicno ovde nece raditi i niko nece moci dodje i bane a da mu se nesto ne desi. Zbog toga niko nece moci nikad ni da sazna za ovaj hideout.
Rokudo Yuudai
Rokudo Yuudai
Academy Student

Barijere oko hideouta Empty Re: Barijere oko hideouta

Mon 15 Jul 2013, 22:52
..
Zero
Zero
Jounin

Barijere oko hideouta Empty Re: Barijere oko hideouta

Tue 20 Aug 2013, 14:22
.
Sponsored content

Barijere oko hideouta Empty Re: Barijere oko hideouta

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum