Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Treniranje novih clanova od Raikena

+6
Sabaku No Fukushuu
Kasumi Kotaro
Stewcha
Zero
Verde
Raiken Mystogan
10 posters
Go down
Zero
Zero
Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:23
Potrudicemo se,zar ne? Very Happy
Ipak mi imamo demone u sebi Very Happy
Verde
Verde
Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:23
Mi smo jinchuriki nebi trebalo da ima niko jaci od nas u ovom svetu sa normalne moci.

Razlog sto sam uzeo medical da mogu se lecim, demon ima moj 8000 chakre a ja mogu koristiti 1000 chakre ako zrtvujem pola healtha kao i vi. Zahvaljujuci medical ninjutsu i mojoj inteligenciji u isto vreme mogu da se izlecim i plus uzmem 1000 chakre tako da ne gubim health.

Za razliku od ostalih jinchurikia Raiken mi je rekao da sam najaci. Pored svega bez rizika mogu koristiti svu chakru demona zahvaljujuci medical ninjutsu i velikoj inteligenciji, imam vodu i bube, mogu i da letim. Ako i sve to nije dovoljno imam i tokaji koji bi mi doneo 500 brzinu, snagu i preciznost.
Tako da prema njegovoj proceni ja bi trebalo da dodjem u prva tri mesta.
Anonymous
Gost
Guest

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:25
Potrudićemo se naravno, pa onda ti Verde se potrudi najviše xD
Zero
Zero
Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:26
Otkud tebi tokaji? Very Happy
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:26
ja imam jos 60 jonnina da porazim (sutra mozda necu biti tu mozda i da zavisi) tako da vi mi ostavite xp ja cu da vjedzbam + xp se dupla Very Happy
Verde
Verde
Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:27
Presadio sam ga dok sam bio u selu senki. Lucy ti ces isto biti jaka tvoj demon ima ogromnu moc
Zero
Zero
Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:34
Znam,sad mi samo jos trebaju skil poeni na vodu da bih mogla da kombinujem sa acid release tehnikama Very Happy
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:38
ja cu da imam 4 poena na vodi jel 2 na water i na na junciriki klasu ali posto je Sambi "Demon Of Water" bicu perfect water master kao 2th hokage u animeu + velika kolicina vode sa ice relesom bice dobra kombinacija bar se nadam Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 13:59
Izgleda da ćemo svo troje imati vodu xD
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 14:08
Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Scaled.php?server=444&filename=admin6p
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 14:15
Da samo ja namjeravam samo water style and ice style...

eto http://www.nnw-serbia.com/t8805p30-moj-trening#165239 60 jonnina to je 60.000 xpa ali posto se dupla to je 120.000 uspjecu da izucim ove tehnike:

Spoiler:

ostala mi je jos jedna tehnika iz prve klase onbda prelazim na 2 sve sam izracunao ja imam 120.000 xpa a ovo ce da mi uzme oko 70.000-80.000 tako da je dovoljno

molim vas pomozite mi da skupim i za 2 klasu do turnira
Anonymous
Gost
Guest

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 14:31
Pomoćiću ti i ja čim završim, ali mislim da ćeš i ti završiti pre nego što ja istreniram sve.
Znači za drugu klasu treba 300 000xp
Meni je ostala jedna tehnika iz prve klase 150ti lvl.

Za danas sam rešila 100 jounina. 100 000 xp * 2

294 500/414 000

Zero
Zero
Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 17:12
za sad
100.000/300.000xp
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 20:14
Hoce li neko meni dati oaj XP??
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 20:54
Davacu ti ja..cim zavrsim sa junciriki tehnikama
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Fri 05 Apr 2013, 22:12
Ali trebam da postanem jaci do turnira, kad ces zavrsiti?
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sat 06 Apr 2013, 10:32
Evo Lucy dajem 200.000 poslednjih ako ti ne treba daj kome hoces ovde, Verde ti daj Kaguri i to je zavrseno a onda cemo svi Sabkuu i Kasumiju do turnira cete svi biti razvijeni
Verde
Verde
Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sat 06 Apr 2013, 11:56
Evo ja imam 100.000 dacu sabakuu
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sat 06 Apr 2013, 14:11
Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Scaled.php?server=444&filename=admin6p
Zero
Zero
Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sat 06 Apr 2013, 17:07
200.000/300.000xp
Danas cu zaavrsiti celu 2.jinchuriki klasu
tih 200.000xp mi ne treba jer si mi dao jos pre tako da ih dajem Kasumiju.
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sat 06 Apr 2013, 18:16
Znaci ja trebam da porazim 100 Jounina, ali Raikenovim invertarom?

Gdje se to nalazi?
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sat 06 Apr 2013, 19:21
Sabaku koristi samo aburame klan tehnike kao ja tako je najlakse
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sat 06 Apr 2013, 19:40
Gdje se nalazi taj invertar???
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sat 06 Apr 2013, 21:06
http://www.nnw-serbia.com/t8922-sabaku-no-fukushuu-trening#166953

Evo pobijedio sam 94 Jounina i zanima me dali se za ovo dobija Creator poen?

P.S Sutra cu ostatak, tacnije poslije 12 xD

Edit:

Evo i ostatka sve sam pobijedio znaci 100.000 x2 XP

Sve sto ostane xP tj. sto bude islo preko lv 150 ostavljam na jinchuriki tehnike...
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Sun 07 Apr 2013, 10:52
Ne samo XP poeni se dobijaju.

Evo dajem ti jos 200.000 100 tebi i 100 kasumiju.

Inace idi polazi chunin ispit da bi stavio na demona drugi poen jer ovako si bas slab samo dve tehnike imas iz prve klase.
Sponsored content

Treniranje novih clanova od Raikena - Page 3 Empty Re: Treniranje novih clanova od Raikena

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum