Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Basil
Basil
Administrator

Law's New Snake World Empty Law's New Snake World

Fri 29 Mar 2013, 21:52
Posle ogromne eksplozije koja je unistila svet,zmije su uspele da nekako zavladaju jednim neistrazenim delom sveta(Shinobi) iz koga su pocele da donose razna oruzija i iteme i time su uspeli da se jos vise razviju.
Law koji je bio samo normalan shinobi,postao je simbol i oznaka svih zmija,po celom svetu zmija i dan danas se mogu videti znakovi Lawove vladavine koja se sada smatra "Taboom" u ovom svetu,kako su odlucile vrhovne zmije.

Nakon sto je Law proteran u pakao od strane Kisai Yokubija i ostale ninja alijanse njihov car ujedno i prvi Snake Sage koga je Law uspeo da ozivi je bio na vlast,on je i danas glavni vodja jer je izucio tehnike za besmrtan zivot.Niko ga ne uznemirava,on je u vecnoj hibernaciji vec 200 godina.


Akiyuuga braca,Shira Kirigakure,Kisuke Miyoshi,Burama Hyuusen su umrli takodje u borbi protiv Kisaija,ali niko ne zna sta se tada desilo sa Orochimaruom,neki tvrde da su i njega poput Lawa i Tobija prognali u najgore delove pakla.

Law naspram svega nije zeleo da ostavi ovaj svet nezasticen i nije hteo da dopusti da se iko domogne njegovih Snake Sage znanja koje je usavrsio do maksimuma i zato je pred svoju finalnu borbu zatrazio od White Snage Sagea i Kobure no Orochi

White Snage Sage slika>>>

Law's New Snake World Sage_of_White_Snakes

Da sve tajne skrulove izucavanja ovog Sage Moda sakriju na tajno mesto koje i danas cuva Tobijev hibrid koga je on napravio dok je ovde boravio i zajedno sa Lawom rukovodio celu armiju svojih Edo Boraca

Taj Hibrid se zove "Bito"

Ko uopste uspe da dodje do Sveta Zmija mora imati hrabrosti da se suprostavi ovom monstrumu Bito>>>

Law's New Snake World Orochi-Male


Health,Energy i Chakra:1000
Sposobnosti:
Kontrola:400
Int:100
Skill Poeni:
Kao Sage on poseduje vise Skillova i zato je vrlo snazan i jak

Barrier % Seal:2
Summoning and Clone:3
Munja:2

Kobura no Orochi Arhiva:

- Legenda kaze da je prvi snake sage od rodjenja mogao da komunicira sa zmijama, ljudi su ga zbog toga proglasili demonom, isteran je od strane svog sela.Ubrzo poceo je da sam zivi sa zmijama u sumi, uspeo je da sasvim kontrolise i upravlja zmijama po svojoj volji, jednostavno postao je kralj svih zmija u Shinobi Svetu i zbog toga ga je White Snake Sage izabrala za Ninjom koja ce voditi zmije u ovome svetu.Kaze se da je tokom Prvog Shinobi Rata saradjivao sa Nagatom zbog moci,ali cak ni Conte,Kisai,Daniel,niko nije znao za njega.Dugo je istrazivao zmije u ovome svetu i jednoga dana napokon uspeo je da probudi pravi Snake Mode i da postane pravi car svih zmija.U narednim godinama rata,mrznje i borba u Shinobi Svetu on se skrivao ovde,a onda kako legenda kaze otisao je u Shinobi svet gde se zaljubio u jednu zenu.Po povratku u svet zmija toj zeni je ostavio dete koje je kasnije postalo glavno zlo u svetu po imenu:"Orochimaru" .

Niko nikada nije video njegov pravi oblik jer je uvek menjao tela,ali ovo je njegovo najupecatljivije telo u kojem se cesto pojavljuje:




Law's New Snake World Rikudo_sennin_by_minatosama207-d4p8rog


Law's New Snake World Rikudo_sennin_color_and_render_by_astrixboy-d4pel2v


Law's New Snake World Rikudo_sennin_naruto_by_iitheyahikodarkii-d53mii8

Law's New Snake World Rikudo_sennin_by_animefanno1-d4pixb9


Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Law's New Snake World Empty Re: Law's New Snake World

Sun 21 Jul 2013, 17:55
Moji klonovi okruzuju oblast u kojoj se nalaze cuvari i sa cakrom koju sam im podario ostace ovde da ih cuvaju zarobljene...radeci ovu tehniku

Law's New Snake World 150
Anubis
Anubis
Academy Student

Law's New Snake World Empty Re: Law's New Snake World

Mon 22 Jul 2013, 19:13
Sad se probijam kroz paljevine. Na mom putu svakog sage borca koji gori dodirujem. Sada vise ne mogu da se obnavljaju. I kada pronadjem sve i sve ubijem, idem ka kraljici zmiji. Nju cu da spasim od amateratsua i da razgovaram sa njom.

Ja: Kraljice, oprosti zbog ove zbrke, ja cu licno oziveti svaku tvoju zmiju. Samo zauzvrat trazim jednog tvog podanika koji ce da boravi u mom telu i da vrsi prizivanje ostalih zmija kada je meni potrebno u borbi i mene ovde kada je vama potrebno. Takodje cu da uzmem jednu zmoiju za moju posebnu tehniku. sta mislis.
Kraljica:Nemoguce. Unistio si nas svet. Sada cu ja unistiti tebe.
Ja:U redu. Radim (...) i sada se sve odvija po mojim recima.
Mogli smo leo da saradjujemo.


Ostavljam u ovom svetu Dantea da sve vrati na svoje mesto i ozivi sve zmije. On ce biti veza.
Sponsored content

Law's New Snake World Empty Re: Law's New Snake World

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum