Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Put broj 6 - Page 2 Empty Re: Put broj 6

Mon 01 Apr 2013, 23:42
Slusaj Jumive ima vise nacina da se izbegne. Svaki napad bez obzira koji je moze da se izbegne ako znas kako.

Imas wood imas vetar mogao si lako slabim vetar napadom da oduvas flash bombe pa cak i rakete i spasis se. Da si bolje kombinovao napade mogao si me porazis. Ili a stvoris onaj zid, kupolu ispred sebe to bi te zastitilo od svetla dovoljno dugo da pobegnes.
Recimo toliko jako svetlo bi stvorilo tako dugacku senku od kupole da bi lako mogao odes daleko i izbegnes eksploziju bez obzira koliko velika.

Samo da si bolje razmisljao sto se trazi kod special jounina. Da imaju mocne kombinacije i strategije!

Ali imas dosta gresaka usavrsi se pa za 15 dana dodji opet! Ne verujem da cu ja biti opet ovde ali ko kog da bude spremi se za njega.

I jos nesto nemoj kada izbegavas eksplozije i slicne napade da ulazis u senku jer mozes da umres tada.


Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Put broj 6 - Page 2 Empty Re: Put broj 6

Mon 01 Apr 2013, 23:45
Iz svakog poraza izlazis jaci zapamti to!

Misli na ovu borbu i to ce te uciniti jacim da ispravis nedostatke
Jumive
Jumive
Jounin

Put broj 6 - Page 2 Empty Re: Put broj 6

Mon 01 Apr 2013, 23:48
Hvala, pokusacu da napravim bolje kombinacije, opet cu pokusati da postanem special jounin...
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Put broj 6 - Page 2 Empty Re: Put broj 6

Mon 01 Apr 2013, 23:50
Jak si ninja mogao bi imas mocne kombinacije sa vetrom i narom.

Sada pozdrav sledeci put kada se budemo borili bice to na turniru verovatno. Imam osecaj da cemo se tu opet boriti
Sponsored content

Put broj 6 - Page 2 Empty Re: Put broj 6

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum