Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Basil
Basil
Administrator

Law'Laboratory Empty Law'Laboratory

Wed 03 Apr 2013, 01:48
Iza rusevina Andaimeove kule u velikoj pecini u kojoj se Law sakrivao sa Tobijem i odakle je upravljao svim edo borcima nalazi se takodje i labaratorija u kojoj je on radio,nju i dan danas posecuje Kobura no Orochi (vrhovni vladar) i idalje pokusava da izuci neke Lawove spise i svitke koje je on ostavio za sobom.

Law'Laboratory Ry%C5%ABchi_Cave

Ovde se nalaze cak i dnka nekih Alcayonsa i njihovih invertara,kao i neki geni koje je Law imao...Takodje evo liste edo boraca koje je on kotrolisao u ratu:

Spoiler:

Geni,itemi i slicno koji su ostali u tenkovima da se nikada ne uniste su:

Spoiler:
Sei Hyuuga
Sei Hyuuga
Academy Student

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Sun 21 Jul 2013, 13:45
Ovde je Law ostavio svoje najdragocenije iteme i  oruzija,imate srece da mozete ovde da udjete.


Presli ste Shurine zmije i ubili nju,Feitan se cak i suocio sa Zorom i ostao je ziv par poteza,Raizen je ubio Buramu dok se Kotetsu dobro pokazao protiv zmija a i protiv mene,zasluzili ste moje postovanje.


Sada imam par pitanja za vas.

Da li zelite da ostanete ovde u ovom svetu(oni koji imaju uslove za pravi sage mode snake-moraju da imaju prvi onaj)
2.Pod dva da li zelite da izucite Hollow moci
3.Da li zelite da uzmete iteme tj gene,oci neke i da odete
Feitan
Feitan
Academy Student

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Sun 21 Jul 2013, 13:50
Hm moja zelja je da izucim hollow vestine i to i da uzmem po koji item ako  nije problem Very Happy
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Sun 21 Jul 2013, 14:51
ja cu da uzmem neke iteme i geni
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Sun 21 Jul 2013, 17:40
KOTON!!!!!!
Law'Laboratory 1501X10

(cela prostorija i okolne gradjevine,cak i predeo u velikom krugu oko mene biva progutan u vatri)
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Sun 21 Jul 2013, 18:45
Pticica...
Spoiler:
Sei Hyuuga
Sei Hyuuga
Academy Student

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 00:42
Ok neke budale iznad mene,Okej ti hoces da izucis Hollow Suigetsu,otvorice ti se portal kasnije sada cu vas poslati kuci,Kotetsu uzmi koje god hoces iteme odavde a Raizen takodje ce se vratiti da izucava snake sage mode kasnije,pozdrav imate od mene idite u Quick Portal i vratite se kuci bezbedno zmije vas nece napasti(ne zato sto ih je onaj kao ubio,hahah,bud**a)
Feitan
Feitan
Academy Student

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 00:47
U redu Sei....
Odobrio mi je sei da uzmem takodje i Panteru tako da uzimam hollow masku i paneteru Very Happy I Kaguya gene


Last edited by Feitan on Mon 22 Jul 2013, 02:13; edited 1 time in total
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 02:11
Uzimam Murcielago, Seiev byakugan i tokaji gene
Kratos
Kratos
Special Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 12:07
Polako , uzecu sharingan i masku , murcielago i jos nesto , saljem adminu .... geni su u pitanju ..  Kada cemo se vratiti i el ja idem ? Voleo bi da ostanem jos jednu godinu ...

 inace bio sam poslao ovo u pm adminu , ja sam prvi uzimao Smile
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 13:11
Ja msm da si trebeo ovde prvi da napisem da bi prvi uzimao pa makar nesto tipa "saljem adminu ono sto cu uzeti". Msm da si ti dovoljno mocan bez maske i murcielago-a
Kratos
Kratos
Special Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 13:26
nema veze uzmi sta hoces ostalo meni  ovo treba .. inace nisam morao da pisem xd
Kratos
Kratos
Special Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 13:27
Raizen wrote:nema veze uzmi sta hoces ostalo meni  ovo treba .. inace nisam morao da pisem xd

 a i ja sam samurai :p
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 13:54
Ok uzecu ono sto sam napisao u onom postu gore xD
Feitan
Feitan
Academy Student

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 14:08
Zao mi je raizene Maska je meni rezervisana tako da uzmi nesto drugo vec sam je uzeo i otisao tako da....
Feitan
Feitan
Academy Student

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 14:11
A da i pantera je moja napisao sam da uzimam Panteru I Hollow u cemu je sad problem ne mozes da uzmes nesto sto je kod mene Very Happy
Basil
Basil
Administrator

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 14:17
Jao ajde dosta ovako:


Raizen moze da izuci snake sage mode ali tek za godinu dana(15 dana) moze da se vrati ovde da ga izucava,Feitan je uzeo Panteru i Hollow maske(nece morati da se vrati da izucava ali ce morati da trenira da ih nauci),uzeo je i kaguya gene,Kotetsu je uzeo Murcielago(ulquiorin mac),seijev byakugan,ice release shure i tokaji gene.



Ustvari svako od vas bi mogao da izuci sage mode ovaj ako ima uslove za onaj prvi pa vi posle vidite...


Idite tamo u quick portal i vratite se kuci
Kratos
Kratos
Special Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 15:18
pa ja onda nemam nista , dobro uzeo sam samo sharingan ...  kotetsu ja sam samurai sta ce tebi mac ? xd i da basile daj mi karticu od maca na m ocu da ga vidim a moze i od pantera isto ...  kad cu izuciti tehnike ?
Kratos
Kratos
Special Jounin

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Mon 22 Jul 2013, 15:33
i uzeo sam tokaji gene da znate ....
Sponsored content

Law'Laboratory Empty Re: Law'Laboratory

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum