Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 08:20
Vas dvoje bas nemate srece opet vam palo zajedno da se borite
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 19:01
Odlicno!! Sad cu da ga konacno isprasim.. Mada opet ce da glumi ludilo, siguran sam..
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 19:01
Član 'Kensei Muragawa' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Kockic11
Rezultat :
Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 117
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 19:20
ae ti ne kenjaj
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 19:20
Član 'Kira' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Kockic11
Rezultat :
Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 417
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 19:29
Health:
(1000/1000)
Energy:
(1000/1000)
Chakra:
(1000/1000)-10-10-30-30-30
palim Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Hmgfsdg i Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Scaled.php?server=507&filename=96071bigthumbnail ali zatvaram oci.. zatim cucno sam i stavljam ruku na pod(kao ono na speed dodge kartici) i jako se odbacujem uz pomoc Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) CopyofPZP_zps13d035c8 i Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 20-1 da bih dobio vece ubrzanje i savladao gravitaciono ubrzanje. samim tim idem visoko u vazduh i kad pogledas prema meni sunce ce te zaslijepiti. Usput kako letim gore gadjam te sa Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 35 ukupni dmg je 2420
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 19:37
HP:1000
EN:1000-20
ch:1000-10-30

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Hmgfsdg

I ja palim sharingan i izbegavam tvoj napad....

(Skidaj energiju po 200 ... Jer ti je damage veci od 1000 )


A sada! Prizivam 2 summoninga!


Health:400
Energy:500
Chakra:500-100


Health:600
Energy:600
Chakra:650-100



I zahvaljujuci transformaciji oni dobijaju moj izgled, takodje radim nekoliko puta tehiku zamene da se zamenimo, tako da ne znas ko sam ja!...


Prvi summoning radi ovo


Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 401>>Damage je 400


A drugi radi ovo

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 402

U kombinaciji sa ovim

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 601
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 20:47
Health:
(1000/1000)
Energy:
(1000/1000)
Chakra:
(1000/1000)-10-10-30-30-30-700-190 ( to nije fizicki ili kakav vec napor, to je sve zbog preciznosti i bjakugana xD) inace sam 1 projektil nema puno dmga.. ali to sad nije vazno.. (ps odakle tebi sharigan ? xD) KAAAATSU !!! Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 150-2 na mjestu gdje sam stajao aktivira se jedna a zatim i lancano ostale tako da mi ne skida energiju papir tagovi. Ukupno 50 000 tagova ! A ja kako sam maloprije se katapultirao dobio sam ubrznje i brzinu 150 i jos ulozio dodatnu chakru da pobjegnem uvis, tako da ce eksplozija prvo zahvatiti tebe. Ova eksplozija ce zaljuljati citavu dvoranu !!
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 21:13
HP:1000
EN:1000-20
ch:1000-10-30-400-200

clone:200-200
clone:200-200

Health:400-385
Energy:500
Chakra:500-500

Health:600-300
Energy:600
Chakra:650-600


Health:800
Energy:700
Chakra:800-100




Oduzima se energija itekako, takvo je pravilo napravljeno, da moras da oduzmes ako je preko 1000, zbog toga ja pazim da moji napadi ne budu preko 1000 damage..


Inace, nemas nikakvu karticu na kojoj pise da ti se brzina povecava za 150... Tako da je tebe ekspozija pogodila... Pored toga i imas manju brzinu zbog drveca... Ne racunaj ti to sto si u vazduhu, u vazduhu brzina skoro nema efekta...Logicno..

-----------------

Heh... tehnika ko tehnika svaka tehnika 150 lv-a...

Prizivam jos jednog summmoninga i 2 klona od po 200 chakre...

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 121

---------------------------------


Tvoj napad je lancana reakcija, sto znaci da mogu da reagujem na vreme.. Dok sam ja prizivao summoninge, moj summoninzi su radili ovu tehniku (takodje i sumoning kojeg sam prizvao)

Kao i moja 2 klona...

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 70


Sto znaci da primam samo 685 damage... I taj damage zapravo raspodeljuju moji summoninzi...

--------------------------------

A ti s igotov... Samog sebe si ubio.... Jer nisi ni imao brzine da pobegnes, a ja samo ublazavam damage koji ide ka meni.....



Kira
Kira
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 21:28
idi bestraga, jesi ti gl*p ili lud ? pa jesam li se odbacio u vazduh i to je+50 sharingan daje +50..
Inace ako nisi znao kad jedna pukne onda sve ostale pucaju odjednom, te kapije stavljas ispred sebe a eksplozija obuhvata opsti prostor odjednom, znas ono.. baaaang ! i da... dmg je veci od 685 mada nisi mogao stici sve to da uradis, nemas brzinu a sto se tice drveca ja sam visoko iznad drveca
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Fri 12 Apr 2013, 22:09
Kira je u pravu. Za papirne bombe to pravilo ne vazi, jer on kada jednu karticu aktivira sve ce se lancano aktivirati. To nemka potvrdi i Lord Stewcha.
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Sat 13 Apr 2013, 13:21
E nemoj da dodjes i samog sebe da potvrdjujes preko admina pls!!!


Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 150-2

Pa ti prvo ovom tehnikom prizivas kartice 50 000 ... Pa msm treba neko vreme da se sve kartice prizove, pa pocinje lancana reakcija, naravno da sam imao vremena da reagujem...


A kad smo kod toga... Pa ti ne bi mogao da napravis toliki damage... imas samo 800 energije iz proslog poteza, sto znaci da bi napravio damage preko 1000 moras da das energiju... Sto znaci da si mogao da napravis samo damage do 8 000....

Samim tim dovolno je da moja 2 sumoninga urade onu tehniku da bi neutralisala damage....

Tako da si ti ostao bez energije i bez chakre...

Inace ti si se odbio u preproslom potezu, a ne u ovom...Tako da te je unistila sopstvena eksplozija...
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Sat 13 Apr 2013, 13:24
Inace, Kira je morao da prizove tehnikom kartice, sto znaci da je morao da se napregne da bi prizvao onoliko kartica... Zasto bi to pravilo zaobislo samo njega msm... Pravilo je ja msm napravljeno bas zbog ovahvih damageova.. Sta su admini uradili ako ovo zaobidju ??? Nista
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Sat 13 Apr 2013, 14:24
Inace za postavljanje kartica ja sam ih postavio u potezu kad sam se odbacio gore, postavio spil (kad sam stavio ruku na pod), kao drugo nije Yamamoto ti Conte da igra na Kiri pa da dodje ovdje da potvrdjuje, Na Kiri igra onaj koji je uvijek igrao na Lightu. I za to postavljanje spila sluzi tehnika Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) 150-2. Meni je dovoljno da jednu aktivram a onda ce se i ostale aktivirati. kao petarde kad jednu zapalis pa okrenes jednu prema drugoj ona i ostalee zapali. Jednom si pokusao ovako da izbjegnes na Rokudu, pa ti nije uspijelo tako da nece ni ovdje. I najzadnje (ako je uopste moglo doci do ovoga) ova eksplozija je prejaka i za tvoje kapije. Kao prvo otkud klonu od 200 chakre da radi tehniku od 600 chakre ? kao drugo i da je uspio to to znaci da je napad usisan 15 puta. 500 000/15 je 33 3333 dmga.
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Sat 13 Apr 2013, 14:34
Ko prvo ovde nje conte! Ko drugo racunaj 500 000 /3 pa taj iznos na 3 i tako 6 puta.. i ko trece nisi imao en za to i ko cetvrto imam sharingan, vidim kad si postavljao tagove, zapravo prizivao
Kira
Kira
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Sat 13 Apr 2013, 15:37
Kao prvo kartice sam postavio prije nego sto si upalio sharingan, ti si sharingan upalio tek kad sam te ja iz vazduha gadjao sa projektilima, kao drugo klonovi NISU MOGLI DA URADE KAPIJE JER NEMAJU 400 KONTROLE ! To znaci da su ostale 3 kapije od tvoja tri summona. Ti nisi nigdje napisao da si radio ovu tehniku nego samo tvoji summoni i zadnja stvar manje bitna nisi stavio karticu koje summone prizivas ! Nisi se pravilno odbranio i gotov si
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Sat 13 Apr 2013, 18:46
Dogovorili smo se (Basil, Dante, Stewcha)

1.I za kartice moras koristis energy tako da bi ti se taj napad vazio napisi koliko si koristio damage 1000 ili 2000 jer toliko mozes sa energy.

2. Kesnei ima 50 brzine a light ima 100 ali u vazduhu sa krilima takvim mu to nista ne znaci kada izbegava ali moze mu pomoci oko refleksa i izvodenje jutsua.

3.Ekplozija je sa tla. I sve eksplodira. Nakon sto eksplodira sve zahvati a ti si prizvao summoninga i klona, clone stabilization u kapije koje usisavaju direktne napade i ono sto je usmereno na njih. Kako je eksplozija svud nece te one na vreme zastititi tako da time ne mozes se zastitis od eksplozije ako si u sredini nje.Gledano da kapije prizivas sa tla gde se svud kartice tako da neces moci nista tako uraditi ili izbeci na taj nacin.

4.Kako takvim napadom ne mozes se spasis od ekplozije. Pobednik je Light.Kensei prima 1000 damage
Kensei Muragawa
Kensei Muragawa
Special Jounin

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Sat 13 Apr 2013, 20:07
ali 1000 damage je dovoljno da ubije 1 mog summoninga i da osteti drugog dosta.. a ja sam na terenu imao 3 summoninga plus ja... Zastitili bi me summoninzi.. Pored toga i Kira prima damage, tako da je gotov pre mene...
Sponsored content

Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1) Empty Re: Kensei Muragawa vs. Kira (Baraz 1)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum