Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

+4
Yamamoto
Stewcha
Kasumi Kotaro
NNW Game Master
8 posters
Go down
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Sun 14 Apr 2013, 18:45
Pa iako se moj glas kao admina vise ne vazi bar narednih petnaest dana ipak moram da pojasnim neke stvari.

Ustvari nista evo Basil ce umesto mene da vam kaze sta i kako.
Basil
Basil
Administrator

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Sun 14 Apr 2013, 18:56
Ovako cemo,rekao mi je Yamamoto da ja napisem...Kisame ovo je tvoja poslednja svadja,svadjas se sa svakim igracem,sledeci put ces dobiti ban na 7 dana ako se ponovo budes svadjao i zelim da pises malo pismenije,jer pola od onoga sto ti napises ne mogu ja da procitam tj da shvatim a tako isto sa drugim igracima,ne shvate i nastane nesporazum.

Ovako,Tokai klan je vukodlak klan,koji pored brzine,preciznosti i snage ojacava sluh(sto je logicno)-Stewcha je napisao jos da sa Tokai klanom mozete da znate kada ce neko koristiti zvuk,tj cujete vec kada on pocne da deluje te zvuke-talase u vazduhu.Kisame je uradio 9 zamaha macem,tehnika Ultimate Iaido navodi da ne mozes raditi znakove rukama vec samo izbeci oruzijem(ima i nekih drugih nacina,npr postoje tehnike za koje ne trebaju znaci rukama-logicno je koje a uskoro cemo mi admini napisati sta zahveta a sta ne znak rukama,malo tezak posao posto moramo da gledamo na narutopediji,ali cemo srediti nesto) Melody Arm radi na principu provedjenja chakre,i to traje neko vreme jer chakra prvo treba da prodje kroz sve te rupice da bi se stvorio zvuk,a Kisame je vec zamahnuo macem tj mnogo je brzo dosao do tebe da ti nisi toga ni svestan ( i jos nije pio neke pilule u tom potezu i sicno,odmah je napao)

Zakljucak:
Sabaku mozes izbeci,ali moras se od prvog zamaha nekako odbraniti(ako imas jos jednu melody arm jednom se mozes odbraniti a drugom uraditi ili slicno),znaci prvo se odbrani od prvog zamaha macem,dajem ti dozvolu da izmenis potez posto obojica niste skapirali kako bi funkcionisalo jer forum ima mnogo nedoumica i tehnika koje nisu mnogo jasne,ali nesto valjda mozete i logicki da zakljucite-jer ko bi onda koristio samurai ako se mogu tako lako odbraniti od njihovih napada ...
Kratos
Kratos
Special Jounin

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Sun 14 Apr 2013, 18:59
Nema on taj energy i tu chakru .. inace meni je stewcha reko da kad krene zvuk da ja mogu da osetim i da obustavim napad .. I ovo je 2. put da menja napad ( samo da kazem cisto onako ) ..
Basil
Basil
Administrator

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Sun 14 Apr 2013, 19:05
Pa mozes da,ali sad vidi ako ima neku drugu strategiju...Vec sam ti napisao zasto sam mu dao da menja potez,ako uradi zvuk i ti hoces da ga obustavis,obustavi napad,ali zvuk idalje cujes jedino ako nisi mnogo daleko...
Sabaku No Fukushuu
Sabaku No Fukushuu
Academy Student

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Sun 14 Apr 2013, 19:06
Iskreno ovdje sam dosao da bih se zabavio i odmorio mozak, a ne da se svađam, ,s, sa Kisameom je to valjad nemoguce, msm ja nisam klinac od 12 godina, meni je 23 godine iskreno nmgu da se peglam sa djecom koja ovaj forum shvataju licno i jedian im je zzelja u zivotu da pobijede, budu najjaci i tome slicno. Ako ti je toliko stalo do pobjede eto ti ej ponesi je i na taj rođendan o kojem toliko lazes, iskreno mrsko mi je peglati se sa tobom i slicnima, eto ti pobjeda nadam se da ces spavati sa njom koliko si navalio, ako ti je to jedio u zivotu bitno svaka ti cast Smile

Iskreno mrsko mi je razmiljsati i boriti se sa likovima kao on ovo je forum ne pravi zivot, vidi se da je dijete imalo tezak zivot i da je maza prava jer u svemu mora da bude najbolji, posto nema argumente samo se svađša sa svima ne samo samnom...

Basil kazes da forum ima mnogo nedoumica? PA druez napravite ga bolje objasnite stvari malo bolje, a nemojte kontradiktorno da praviet kartice ;)
Kratos
Kratos
Special Jounin

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Sun 14 Apr 2013, 19:13
Nisu admini krivi , svaki Accademy student treba da procita pravila posto si ti raniji igrac ti nisi procitao , inace adminima treba da budes zahvalan jer su te pustili da menjas poteze , a plus necu da obustavim napad , ionako ces se tesko odbraniti , dobro si postupio sto si se predao Razz , u sledecem potezu bi umro a ovako si samo ruku izgubio , jel tako admini ?
Siegrain
Siegrain
Special Jounin

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Sun 14 Apr 2013, 19:14
Moram da napisem ne mogu se suzdrzavam...Mene Kisame opasno nerviras samo se svadjas po borbama samo smaras po porukama smiri se dete bre uzivaj u forumu ne moze svaka pobeda da bude tvoja....
Basil
Basil
Administrator

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Sun 14 Apr 2013, 19:17
Pa obicno treba da pitam protivnika da li pristaje da se izmeni potez ukoliko igrac nije znao,ali ovde obojica niste znali tacno,mislim i nema neke logike kada ja pogledam ovo za zvuk-ali eto to je pravilo sada jer samurai tehniek su ultra brze i ne mogu se izbeci tako lako...


Nema svadje vise,Kisame ide dalje,raspravite na pm ili tako...

Sabaku samo hocu tvoj odgovor,sigurno zelis da predas?
Sponsored content

Sabaku vs. Kisame (Baraz 1) - Page 2 Empty Re: Sabaku vs. Kisame (Baraz 1)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum