Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kira
Kira
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 00:38
Health:
(1000/1000)
Energy:
(750/1000)
Chakra:
(1000/1000)-20 -90-30-30
jos jednom punim cakru do kraja.. greskom sam oduzeo 500 cakre umjesto 50..
stvaram klona koji ponavlja napad sa papirima a ja radim tj bacam Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 45-1 u komb. sa Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 402 to je dmg 400 i Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 352 e sad ako na tebe rade preciznost i ono za bjakugan onda je dmg 1000 a ako ne onda 800. Sad dok radim vetar kroz ruke propustam zvuk Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 706 kojeg taj isti vjetar ubrzava U svakom slucaju prema tebi ide ogromni vjetroviti suriken i 330 papira i zvuk
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 00:51
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Health11 Health:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg11Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (600/1000)
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Energy10 Energy:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg13Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (700/1000)-200-10
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Chakra10 Chakra:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg12Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (300/1000)-10-30-20-30
samo cu se malo pomeriti u stranu a zatim bacam
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Amaterasuy
Od 200 ka tvom shurikenu , naci ce se na pola puta izmedju mene i tebe i to ce smanjiti tvoj shuriken na jedan veoma mali (Imao je 300 dmg pocetnih, sace imati 50) a zatim pretvaram svoj mac u lepezu predjasnjom tehnikom i zamahujem 5 puta,sa iaidom i samurai sword tehnikom damage mu je sa 5 zamaha 3000, tako da pravim toliki nalet vetra da ce ti vratiti tvoj sada nestabilni shuriken (Posto je neravnomerno spaljen neravnomerno leti), Tvoje papire i zvuk ce biti ponisten, takodje imas masivan nalet vetra koji leti ka tebi i amaterasu koji je taj vetar rasplamsao, znaci damage od kog moras da se odbranis je oko 5000, nmg da racunam zurim posto si mnogo dugo igrao prosli potez racunajuci da sam ti vratio sve tvoje napade i napravio neke moje...sada ja stvarno moram da idem, mogli smo da zavrsimo da prosli potez nisi igrao sat i nesto vremena ali sta je , tu je...na stewchi je da odluci ko ce proci
Kira
Kira
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 01:14
izvini za odugovlacenje -_-

Health:
(1000/1000)
Energy:
(750/1000)-500
Chakra:
(830/1000)-30-60

da dodam, shuriken ima 1000 dmga jer sam ga ja poslao sa 1000 dmg na tebe i sijece tvoj amaterasu. posto vjetar nije materijalna stvar on ne moze biti zapaljen i tako da suriken prolazi kroz amaterasu kao i zvuk dok papiri padaju.
Tvoj amaterasu je blokiran papirima a na mene ide nalet od 2000 dmga

Evo ovako posto si napisao da se malo pomeras u stranu.

1. ako se vazi za yamanaku da sam mogao da e euhvatim u to onda si uhvacen tj stanovan, znas vec sta poslo sam ti.
2. ako ne onda radim sledece

Kombinujem ovu tehniku sa papirima, kako bih sprecio tvoje vatre da dodju do mene.

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 501

sa ovim

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 35 x660 papirica

dmg bi trebalo da je 6k dmg koji pponistava tvoj amateeratsu i 3k dmg nastavja da ide ka tebi. Ako gresim ispravi me

Eto ja se izvinjavam jos jednom ali nimsam mogao da dojem do zadnjeg poteza i evo sada ovaj je poslednji predpostavljam. Pa neka Stewcha odluci koji je od nas u prednosi.


Last edited by Kira on Thu 18 Apr 2013, 14:56; edited 2 times in total (Reason for editing : ispravka brojeva)
Kira
Kira
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 01:15
Da daoaam samo to primarni napad je yamanaka tenika zna Achiro koja, ako to ne moze mada mislim da bi moglo ali eto neka bude tako onda sam ja njega sprecio da uradi ovaj napad ako ne mzoe to onda ovja drugi napad i odbrania
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 15:12
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Health11 Health:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg11Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (600/1000)
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Energy10 Energy:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg13Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (490/1000)-320-10
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Chakra10 Chakra:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg12Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (210/1000)-10-20-30
Izmicem se u stranu dovoljno da izbegnem ako si mi bacio nesto yamanaka i gasim susana, sada cu u ovaj zadnji napad da ulozim sve sto imam...Moj mac sa iaidom, senzor typom i samurai sword tech. ima oko 700 damage, sto znaci da jednim zamahom stvaram toliki nalet vetra, sada dok ti radis svoj prvi napad ja radim
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Amaterasuy
od 200 chakre zatim cu 8 puta zamahnuti macem, praveci vetar od oko 5600, (Posto je damage maca malo manji od 700 racunaj da je 5300), sto znaci da sam veoma rasplamsao amaterasu koji ce sada zahvatiti sve tvoje papire i samo preci preko tvog napada vetra, kako 660 komadica papira sada gori i ide ka tebi bilo koji papirni napad kojime napadnes zapalice se i primice 33000 damage, sto znaci da bi morao da bacis preko 33000 dmg papirica da bi oni prosli kroz moj napad ne zapalivsi se, ali to ne resava problem mog naleta vetra koji je jacine 4000 (To nije damage nego samo nosi papirice, tebi ne nanosi nikakav damage posto nije wind release) sada kada je ponistio tvoj i odneo papirice ka tebi, sada ka tebi leti 660 zapaljenih papirica koji jasu na naletu od 4000, kako si sklonio platformu sada nemas na cemu da stojis, ne mozes da uradis rotaciju i nemas dovoljno vremena da pobegnes posto je ovo ogroman i razoran napad, ako te pogodi bices odma spaljen amaterasuom i iseckan papiricima tako da ne vidim nacin da pobegnes od ovoga
Kira
Kira
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 15:58
Health:
(1000/1000)
Energy:
(750/1000) -50
Chakra:
(740/1000) -200-30

Hmmm prebrzo i prejako... Brzo reformisem papire iz krila u drugaciji oblik kao avionska krila sa strane, i padam na dole glavom okrenut ka zemlji. Rekao sam ti vec.

Iskombinuvacu ovo sa vetvovitim napadom da me odgurne brze. Dodacu samo sebi brzinu u naletu prema zemlji.

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 451

Da bih se osigurao bacam jedan Kiba mac na zemlju i kakos e on zabada ja ga povlacim i lanac kojim je vezan (zica) daje mi jos vise na brzini.

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 29m9jc7

Dok je Kira u zemlji ja samo radim Kai.

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 652

U toku slobodnohg pada koji je 330 metara, ja reformisem krila u normalnu formu na visinio od 80 metara iznad zemlje. Tvoj napad je odleteo u visine objasnio sam ti. Ovaj strujni napad je svuda.


Last edited by Kira on Thu 18 Apr 2013, 15:59; edited 1 time in total (Reason for editing : Ubacio sam karticu Kibe.)
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 17:27
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Health11 Health:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg11Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (600/1000)
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Energy10 Energy:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg13Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (160/1000)-20-140
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Chakra10 Chakra:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg12Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (150/1000)-10-30-30
Dobra borba kira nema sta...ali da privodimo kraju, kad ti kreces da padas ja krecem ogromnom brzinom ali idem cik cak tako da ni u jednom trenutku ne mozes da me pogodis yamanaka tehnikom da trcim ka mestu ka kome ti padas, kako na 80 metara pocinjes da usporavas na oko 10 metara , ja cu biti samo malo iza tebe, zatim skacem i ulazem 200 chakre da se odbijem o zemlju tako da bi mi brzina i u vazduhu dok letim ka tebi bila 420, zatim cu ja postaviti ruke ispred svoga lica, tako da bacaju senku preko vecine mojih ociju ali da jos uvek mogu bar delimicno da vidim sta se desava posto si mi okrenut ledjima a tek si stao nemas sanse da izbegnes napad... ja u obe ruke drzim po 7
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 102
znaci da ako se okrenes ka meni da uradis nesto bices odmah zasleplejn i pauziran, a ja kako sam stavio ruke preko ociju i gledam kroz susanove kosti koje sijaju naranzastom svetloscu cu samo delimicno videti tu jaku svetlost...dok ja to radim susanoo radi (Uporedo sa mojim napadom)
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 UltimateIaido
U kombinaciji sa macem
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 NUIBARI2013_zpsd61878bb
I
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Iaido
Znaci damage mog maca je 450, susanoo napada 7 puta i ukupan damage je 3150



Da rezimiramo tvoju situaciju...kako si tek sada stao ne mozes dovoljnom brzinom da pobegnes od napada, a i da pobegnes zbog iaida bi svakako primio cetvrtinu mog dmg (780) ali svakako bi umro od krvarenja...ja stizem do tebe pre nego sto imas vremena za ikakve znake rukama zbog ultimate iaida i chakre koju sam ulozio u skok, ako se okrenes da se odbranis od mog napada macem bices momentalno zaslepljen od flash bombi i pauziran i svakako ces primiti napad...drugim recima ne mozes nista da uradis...pomiri se sa time da si gotov
Kira
Kira
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 22:20
Znaaam, trebalo mi 5 sati da odigram, ali bacio si me u dilemu svaka ti cast.. sigurniji sam bio na kontrolnom iz matematike
Health:
(1000/1000)

Energy:
(700/1000)
Chakra:
(510/1000)-20-100-30 samim tim od proslog posta i ja imam veliku brzinu i ubrzanje (ulozicu 400 chakre) i jako se odgurujem od tebe (ja imam deff i od krila)Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 CopyofPZP_zps13d035c8 tako da se i ti vracas nazad a i ja bjezim od tebe odgurujem se prema zemlji na cik cak zatim kad padam na zemlju opet bjezim u vazduh
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 22:49
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Health11 Health:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg11Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (400/1000)+50
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Energy10 Energy:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg13Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (00/1000)+50-10
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Chakra10 Chakra:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg12Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (90/1000)-10+50
Jedem solider pill
E ovako delimicno jesi izbegao moj napad ali ako si citao ultimate iaido pise lepo da je cetvrtina damage zagarantovana, to je 780 i posto se racuna cetvrtina od svakog napada svaki napad te je raskrvario i zapalio amaterasuom (Mac mog susana uvek gori amaterasuom rekao sam aci na skype ne znam da li ti je preneo) tako da si ti u stvari primio 7 udaraca samo sto si primio od svakog po 100 umesto 450 (I jedan si mi udarac neutralisao zbog defence tako da ces primati 600 damage po potezu i sada si 680 dmg primio), i jos si primio 140 damage od flash bombi (Jedna nanosi 10 dmg) i bices 2 poteza zaslepljen (Byakugan vidi flash bombe posto ima 360 stepeni vid i neces moci da ga koristis 2 poteza, takodje ces biti dezorijentisan posto ne vidis na jedno oko)

Znaci u ovom potezu si primio 1420 dmg, od samehade moras da se izlecis i skidace ti se 600 hp po potezu, takodje kako goris krila ce ti se spaliti cim ih napravis

Inace pomeram se u stranu da me ovaj ne gadja yamanakom


Last edited by Achiro Uchiha on Thu 18 Apr 2013, 22:56; edited 1 time in total
Kira
Kira
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Thu 18 Apr 2013, 23:46
Health:(10/1000)
Energy:(800/1000)-800
Chakra:(540/1000)-500-40

Evo da pocnem.

Pijem brzo jendu pilulicu, a zatim se zaceljujem sa samehadom. Sve smo se mi objasnili.

Ovo je moj poslednji potez, ako ga izbegnes svaka cast, inace nikada nisam imo bolju borbu od ove, imas veliki respekt od mene. Mogu slobodno reci da je ovo najvbolja borba od pocetka turnira.

Stvaram krila opet posto sam vec u vazduhu i izdizem se visoko 330 metara (znas zasto) ogromnom brzinom pogotocvo sto ce blast da mi da na brzini. Dok letim okrenut sam ka tebi vidim te saringanom, stvaram i bacam ovo Rasen Suriken, sobzirom da je to jako brza tehnika neces moci da napadas jedino da se branis.

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 20-1

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 1201

A zatim u toku leta ja gledam na dole naravno, iskoristicu i svu svoju energiju i baciti Kiba maceve na tebe ogromnom jacinom. Jacina kojom ce macevi da padnu na tebe je 16x jer 50 energije je potrebno za ove maceve da se iskoriste ja sam iskoristio 16 puta vise snage za ovaj napad oni lete u obliku surikena se okrecu, sobzirom da su vezani zicom ako te uhvate i zabodus eu tebe primices udarac od 3200 dmg. Macevi ce uci u blast koji rasensuriken bude izazvao.

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 29m9jc7

I da zavrsim. Vec sam te pohvalio i opet cu. Ovo je bhila najbolja borba u mom zivotu, bilo da ti pobedis ili ja bila mi je cast sto sam se sa tobom borio. Mislim da ce ova borba biti zapamcena u istoriji turnira. Veliki respekt od Papper Mastera Kire.


Last edited by Kira on Thu 18 Apr 2013, 23:48; edited 1 time in total (Reason for editing : Dodao sam ovaj dole tekst i sliku maca.)
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Fri 19 Apr 2013, 00:11
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Health11 Health:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg11Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (450/1000)+50
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Energy10 Energy:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg13Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (40/1000)+50-60-10
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Chakra10 Chakra:
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Left_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Fg12Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty_bar_bleueAchiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Right_bar_bleue (140/1000)-10+50
Pijem solider pill
Bravo kiro, u ovoj borbi si zasluzio moje veliko postovanje kao borac i kao osoba, radujem se nasem sledecem susretu u borbi samo se nadam da nece biti do smrti posto niti ja zelim da izgubim zivot niti zelim tebi da ga oduzmem...Tvoj napad iako je jak moja brzina mi dozvoljava da ga izbegnem relativno lako...zao mi je ali tako je, tvoj napad je lv 270 ukupno a ja imam 420 brzine sto znaci da smanjujem tvoj napad za 210 lv, znaci 60 levela ostane da se izbegne a to je lako posto pored tvojih napada ne pise da moras vise puta energije da ulozis (Da si uradio neki drugi napad sada bi borba bila gotova sa drugacijim ishodom)
Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Amilionslashes
Koristicu to da izbegnem tvoj napad, ulazuci 60 energije u prvi pokret a zatim cu nastaviti da trcim velikom brzinom i izbegavam jos neke napade ako si ih bacio...odlicna borba jos jednom
Kira
Kira
Special Jounin

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Fri 19 Apr 2013, 00:49
Svaka cast Achiro. Imao sam i ja gresaka koje tek sada vidim sve su one minimalne ne primetne cak, ali kriticne. One su mogle da okrneu tok borbe u moju korist na kraju. Jer po mojim procenama borba je isla u moju korist sve do zadnjih nekoliko napada. Ovo je svakako moja najbolja borba i iz nje cu da naucim ono sto sam ovde pogresio, da se sledeci put ne ponovi.

Ne bi mi bilo drago da te ubijem ili obrnuto, ali nikad ne znas gde ce te shinobi put odvesti. Mngo se stvari menja u ovom svetu iz sekunde u sekundu, i mi se tome moramo prilagodjavati.

Da ne duzim, Achiro vaka cast odlicna borba, zapamticu ovo.

(Prilazi i pruza ruku Achiru.)
Sponsored content

Achiro vs. Kira (osminafinala) - Page 2 Empty Re: Achiro vs. Kira (osminafinala)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum