Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

+15
Verde
Tobii
Basil
Moto Tokuzen
Toujin Fantom
Dante Uchiha
Yusei Nara
Aleksandar Clock
Shikaku Nara
Tobio
Siegrain
Tobito
NNW Game Master
Peda Carski
Falco
19 posters
Go down
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:01
Ti si castan borac Falco kao , borio si se do kraja da nam pomognes iako si znao da ces umreti, Tobito ce platiti za ovo sve! U pravu je ostalo mu je ispod 50 healtha i jos obilno krvari nece stici do bolnice da prezivi i da se zaleci, moramo da ga saslusamo kao casnog borca njegov poslednji zahtev.

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Mqdefault
Falco
Falco
Special Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:08

Oduvek sam bio bounty...nisam mario za nikoga i radio sve za novac, pobio sam mnogo neduznih niji i ucinio zlodela za novac i ostalo...Da pomgnem vama da spasite selo je nesto najmanje sto sam mogao ucinim da se iskupim ali ni to nije dovoljno jer nisam uspeo...


Oduvek smo bili rivali Pedo...
Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Images4byq


Hteo sam da te ubijem i porazim, drago mi je sto sam dao zivot da te zastitim tebe, tvoje prijatelje i tvoje selo koje volis.....

Idi sada Pedo dacu ti jedan poklon pre nego sto umrem uhvati me za ruku...Ovo je poslednje sto mogu uciniti pre nego sto umrem toliko mogu...Ja se ne mogu spasiti i ovako ne mogu pomoci ali pomoci cu tebi da spasis selo...

Izleci se Pedo, Guts i idite spasite lady Aoi od Tobita i osvetite za sve ninje koje je pobio danas ovde....


(Dok me Peda hvata za ruku ogromno svetlo se desava i moje telo nestaje sa osmehom na licu u tom svetlu. Nije ostalo nista od njega nesto sam uradio)

Zbogom Pedo uvek cu biti sa tobom......Drago mi je sto sam dao zivot za vas (cuje se glas koji bledi)


Verde
Verde
Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:13
Kako casna smrt!!! Ovu scenu nikada necu zaboraviti bice mi podsetnik da grehe koje sam ucinio dok me je Tobito kontrolisao...Osveticu vas sve!!!
Guts
Guts
Academy Student

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:17
Umire kao veliki ninja, ninja koji je zrtvovao sve da bi pomogao svojim prijateljima, bravo Falco ! Sad
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:18


Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Kenshiro-Fist-of-the-North-Star-anime-23557128-720-540Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Kenshiro-20

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kakva je ovo moc u meni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pun sam snage ponovo osecam se kao nov covek!!!!

Falco tvoja smrt i smrt Shikakua, Yuseia, Motoa, Aleksandra i svih drugih koji su isto umreli ovde nece biti zaboravljena!!!!

Ja i Guts cemo zajedno naci i poraziti Tobita i spasiti Aoi i osvetiti se za sve sto nam je uradio!!!!!


Verde
Verde
Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:21
Ja cu vam pomoci ako treba dacu zivot da vas zastitim i pomognem to je najmanje sto mogu uciniti da svoje grehe okajem!!!! Racunajte na mene da cu dati zivot za vas dvoje!!!Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 330910snapshot201012232
Guts
Guts
Academy Student

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:21
(Guts vadi svoj mac)

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Guts

OK Pedo ja sam spreman, a sad da idemo i da porazimo tog vasljivog stvora
Peda Carski
Peda Carski
Special Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:25



Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Hktimhkt1
Sve ninje koje su danas umrele su sa nama!!! Necemo dozvoliti da njihove smrti budu uzaludne!!!


Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Pedaaaaaaaaaaa


Guts, Verde idemo!!!! Nas troje cemo zaustaviti Tobita!!! I osvetiti se, jedini smo preziveli.
Ti Verde znas gde je vodi nas tamo!!!!!!!!!!!!
Guts
Guts
Academy Student

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:27
Da Verde , ti nas vodis, samo se nadam da si se ti stvarno promeni jer pocinjem da sumnjam !
Verde
Verde
Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 09:29
Ne brinite, Tobito me je kontrolisao, pomoci cu vam to je najmanje sto mogu uradim nakon toga mi presudite! Idemo da porazimo Tobita!!!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 10:56
Sto se tice Dantea one napade kristala nije izbegao tako da je uhvacen. Ali iako bi bio mrtav ninje iz vodopada su odlucile da neces umreti nego ostati nepomicno onesvescen tako da si sada u zatvoru sela vodopada.
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 11:03
Sta bre pricaj sa basilom on ce ti objasniti sve!
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Mon 22 Apr 2013, 11:08
Vec smo pricali o ovome mi admini nijedan napad nisi izbegao niti nista. Rekao si da te Tobito spasio sa space time a on to nije nigde uradio jer uopste i nema space time. Tako da bi sada bio mrtav. Isto Tobito je potvrdio da te nigde nije spasao niti nista.

Ali zahvaljujuci vodopadu ostavili te u zivotu i samo zarobili da ti sude.
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Wed 24 Apr 2013, 11:29
Tek sada vidim sve sta je uradio!!!!!!!!!!!!!
Ovo je neoprostivo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tobito ziv se neces izvuci nakon ovoga sto si mi uradio sa ninje i selo!
Da sam bila tu nebi se ziv izvukao!!!


Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 49443715
Jumive
Jumive
Jounin

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Thu 25 Apr 2013, 16:20
Neka me admini ubace u selo, guts me je pozvao, svasta se ovde desilo, pomocicu vam
Sponsored content

Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!! - Page 7 Empty Re: Pedo vreme je!!!!!!!!!!!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum