Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Barijera Empty Barijera

Wed 24 Apr 2013, 14:23
Nas hideout je prilicno zasticen.

Svuda oko 10 km su rasute bube koje ako neko nedozvoljeno price ima mu se zakace 200 komada i crpe chakru dok dodju do nas imace 0 chakre.
Ako neko udje u tu zonu onda je gotov aktivirace se bube i obavestiti nas ko dolazi tako da cemo imati vreme da se pripremimo i ostalo a i mora paziti na ostale zamke u okolini.
Po hideoutu celom su izlepljeni seal tagovi koji aktiviraju razne zamke koje sam postavio po hideoutu u svaku prostoriju i okolo njega.
U celom hideoutu je uradjena barijer seal tehnika da nijedna chakra ne moze izlazi niti ulazi osim one sto ja dozvolim. Tako da niko nista nece moci zna sta se desava unutra ili da nam prati chakru i slicno.
U 4 kornera oko hideouta su postavljeni 4 seala sa po 10.000 demonske chakre. Ukoliko nas neko napadne ili slicno nedozovljeno proba da udje bube ce se povezati i aktivirati barijeru koja se aktivira to je ona najaca barijera sto neprobojna. Tako da cemo unutra biti sigurni.
Nakon sto se aktivira ta barijera aktivirace se hologram jutsu genjutsu koji ce projektovati da na tom mestu nema nista tako da za one sto gledaju nece moci nista da vide videce prazno mesto obicnu pustaru. Kako chakra ne izlazi niti ulazi nedozvoljena nece moci nista ni da osete tako da je ceo hideout poptuno nedodirljiv i nevidljiv za ostale.
Zamke mogu recimo seal tagovi aktivirati bube i mene samog i upiti chakru od nekog napada ili slicno.
Postoji jos puno zamki i ostalo sto je postavljeno a to necu jos odavati.
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum