Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Seal room Empty Seal room

Thu 25 Apr 2013, 14:57
Dante i Jumive dodjite ovde
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Seal room Empty Re: Seal room

Thu 25 Apr 2013, 15:14
Ti Dante verovatno ne znas sposobnosti tvojeg klana ali ja cu ti pomoci da ih naucis! Ti zato sto si uzumaki uvek imas duplu chakru uz to imas i sposobnost da se lecis koliko chakre ulozis toliko healtha dobijes mozes i druge osobe da izlecis ako im ubrizgas tvoju chakru.
Inace ako presadis wood gene imaces manji rizik umesto da umres ako ti health padne na 100 ti ces umreti tako ti health padne na 50.


Isto ostali te verovatno zele.

mozes koristisi ovog lika kao masku (ima crvenu kosu kao svaki uzumaki)
Seal room 7c12d1c3b92ac0_full
Seal room 250


Ti Jumive isto ako zelis ili nadjite druge maskirane likove

Seal room Shinji-Hirako-mask


Jumive tebi je Raiken dao oruzje od sagea koje kada aktiviras 1000 chakra mozes radis svih 5 elemenata prvu klasu. Ali kada aktiviras ne ostaje ti mnogo chakre a od 5 elemenata prva klasa i nije toliko jaka. Tako da moras nadjes nacin da imas 2000 chakre ili nista nece ti to sluziti.
Ako nista bolje das Danteu to njemu ce barem koristiti ali kako zelis.

Inace ako imate jedan skil poen koji nigde niste stavili mogu vas napravim polu jinchurikima ali imacete samo prvu klasu jinchuriki klasu uz to ce vam trebati 200.000 xp da bi ste je skroz istrenirali.
Jumive
Jumive
Jounin

Seal room Empty Re: Seal room

Thu 25 Apr 2013, 15:23
Rekao je stewcha da ce biti S rang misije posto je zavrsen turnir, verovatno tamo moze nesto da se nadje sto povecava cakru. Ja sam raspodelio sve skil poene, vetar,genyutsu i jedan na klan.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Seal room Empty Re: Seal room

Thu 25 Apr 2013, 15:26
Svakako ostavi to ovde kod mene dok ne nadjes 1000 chakre ako te neko slucajno uhvati da ti ne uzme ovde ce ti uvek biti sigurno.

Inace stavljam vam ovo ovaj genjutsu ce vas stiti od yamanaka tehika nece moci niko da vam udje u um instantno kao Kira recimo nego morace vas zarobi i razbije barijeru istom tehnikom.
Seal room 1201

A stavicu vam i ovo ako vas neko uhvati da ne moze nista izvuce iz vas isto je dobro protiv yamanaka.
Seal room 35
Jumive
Jumive
Jounin

Seal room Empty Re: Seal room

Thu 25 Apr 2013, 15:57
Uredu ostavicu oruzije ovde dok ne dodjem do cakre, ovako mi je bezvredno kad ne mogu da ga koristim, a da sam znao da cu imati to oruzije, pa stavim na svaki element po skil poen. Idem do vodopada, ako je to uredu, trenutno traze tobita. Rekli su i raiken da dodje da im pomogne oko taktike. Gde je on sada? Inace na njemu je dali ce to naplatiti njima ili ne. Ja cu krenuti zbog toga sto idu na tobita. Ako je ovde nek nek odluci dali ce poci ako nije, ici cu do njega prvo da ga pitam dali ce krenuti.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Seal room Empty Re: Seal room

Thu 25 Apr 2013, 16:18
Idi tamo a onda cu se i ja prikljuciti ako nadjete Tobita (uzimam oruzje u skol)
sada je na najsigurnije mesto dok ne nadjes nacin cuvacemo ga
Sponsored content

Seal room Empty Re: Seal room

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum