Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Napad na selo

+8
Kira
Kratos
Kasumi Kotaro
Honoka
Dante Uchiha
Achiro Uchiha
Verde
Tobito
12 posters
Go down
Tobito
Tobito
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:23
Onda jos bolje ako niste ali svakako damage je 15.000 od buba
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:25
Ima 3...admini su dodali pa skinuli greska(nisam tu)
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:27
Pa ja sam onda nestao samo od tih buba a danteov napad se opet vazi
Tobito
Tobito
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:30
Pa dobro ako se vazi to je 10.000 eksplzoija a bube imaju 15.000 damage od demona (posto je verde pretvoren u demona ja sam na njemu odlecemo visoko gore ipak je to demon ima 500 brzinu)

Dok ekplozija se ponistava i gusi od buba tako da 5000 damage od buba svakako ide. To je dovoljno da prekrije povrsinu oko 10 km. Svakako ko je bio tu ili slicno pada pod dejstvo buba i eksplozije.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:36
(Inace od pocetka posmatram ovu borbu sa sigurnog mesta)

Napad na selo  - Page 3 Mukuro's_Cambio_Forma

Xexexexe Tobito je uzeo Verdea inace sam nebi mogao nista uradi...Videcemo kako ce se Achiro izvuci jer je slab na razorne napade...Ali i Tobito je spreman da pokaze svoju pravu snagu...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:38
Ti jesi slab ali si dobar strateg to priznajem(nisam tu)
Tobito
Tobito
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:39
Pa jaci sam od tebe svakako...
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:41
To ti mislis...(nisam tu)
Tobito
Tobito
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:43
Kad god zelis mozemo 1 vs 1 do smrti ako zelis odmah sada. Samo ja ti ti pa videcemo ko je jaci bices zavrsen u nekoliko poteza
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:45
Oboje znamo da to nebi bila fer borba...(nisam tu)
Tobito
Tobito
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:45
Pa nebi bila suvise si slab
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:47
Ja bih rekao da je obrnuto...(nisam tu)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:48
Napad na selo  - Page 3 640px-Mukuro_Rokudo

Ja sam jedan ko je kreirao Tobija...Iako nije jak da se nosi sa najace ninje ovog vremena dovoljno je jak da porazi bilo koje jounine i nekoliko special jounina...
Tobito
Tobito
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:48
Pa hajde onda sta se plasis i pises kao kukavica nisam tu
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 17:58
Kad polozim ispite sad...idemo ja i ti 1 na 1 ipak nemogu da se borim sa polovicnim vrednostima(nisam tu)
Honoka
Honoka
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 18:26
Hahahahaha samo da vam kazem ovo se definitvno nista ne vazi evo i razloga:

Kad je odigrao zadni put Dante je bilo pre 27-28 sati,do tad ste svi bili onesvesceni po pravilima foruma,a i Achiro nemoj da k.nj.s jer ja sigurno necu spamovanje da racunam kao potez!

(a i Dante je zbog seal-a bio odavno izbacen iz borbe)

Ja da kenjam tu vise nista necu cekam admine pa sta bude,jer ovo otislo u qrac!
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 18:45
Jeste vi udareni ja nemam nikakav seal na sebi!(nisam ovde)
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 20:31
Znaci ti meni govoris da treba da budem vidovit i predvidim koga ce dante prizvati i koji ce potez taj odigrati, ako je tako ok onesvescen sam ali ako ne moram da budem vidovit da bi igrao ovaj forum onda sam ziv i zdrav
Honoka
Honoka
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 22:43
Pa trebas da budes vidovit,jer on igra za tebe(vi sto se ne dogovorite)jer bas mene briga dal proslo je 24 sata i od danteov zadlji potez!
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 22:49
Dante je rekao da nekoga priziva, ja sam cekao da vidim ko je to posto ja nisam uospte u nikakvom kontaktu sa danteom niti sam ga zvao da dodje, tako da sam mislio da sacekam da vidim ko je to i sta ce odigrati da mogu ja posle njega (Posto je teoretski on bio na potezu), danas sam saznao da on nije tu i nece moci da odigra tako da sam ja odigrao da ne odugovlacim...sve je po pravilima
Dante Uchiha
Dante Uchiha
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Mon 29 Apr 2013, 22:51
Tako je slazem se u potpunosti otkud ti znas da ja njemu pomzem mozda zelim sve da vas pobijem pa i Achira sad ti glumis vidovitost...(nisam tu)
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Tue 30 Apr 2013, 17:47

Health:
(1000/1000)
Energy:
(830/1000)-100
Chakra:
(960/1000)-20+1000-660-230


Achiro se pojavljuje na vrhu barijere i sprema se da vrati napad bubama koje se sporo krecu ka njemu, na njegovom telu se pojavljuju neke cudne linije
Napad na selo  - Page 3 43
Vreme je da vam pokazem pravu moc hoshikagea
Napad na selo  - Page 3 Sens210
500 chakre, delim u 500 delova i kombinujem sa amaterasuom u koji takodje ulazem 500 chakre! Damage po jednoj ovoj strelici je 50, sto ukupno daje 25000 damage, vise nego dovoljno da spali sve tvoje bube koje nece moci da pojedu napad zbog toga sto ce biti sprzene pre nego sto ista urade, ali to nije sve, kako se bube sporo krecu imam vremena da aktiviram i ovo
Napad na selo  - Page 3 ChakraSwordTechnique4
cime cu mac pretvortiti u lepezu a zatim zamahnuti 10 puta njome, sto znaci da ce se amaterasu rasplamsati po svim tvojim bubama i da ce ti se te bube vratiti, damage ce biti broj tvojih buba (5000)x50, i amaterasu ce spaliti bilo sta sto mu se nadje na putu , ukljucujuci i tvoj tailed beast bomb ili bilo sta slicno, takodje ce spaliti i ispariti bilo kakav vodeni napad koji posaljete kao i vasa tela koja su trenutno vodena ispariti, znaci da ka vama ide 5000 buba koje ne mozes da kontrolises posto su spaljene i mrtve i nosi ih vetar od 8000 (Nema damage na ljude samo nosi ove bube tako da ne mozes da ih kontrolises), jedna buba kada vas pipne nanosi 50 damage a kako imas 5000 buba nanece 250.000 damage u 5km povrsine, honoku cu ubiti odmah ako ne izbegne a tobita i verdea samo onesvestiti...Srecno u izbegavanju


(P.S. Honoka jos imas i onaj prosli napad da izbegnes )
Tobito
Tobito
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Tue 30 Apr 2013, 20:54
Amaterasu samo gori ne moze zaustaviti neki napad ili slicno u proslom potezu smo otisli visoko demonom (verde pretvoren u demona i ja na njemu tako smo igrali pogledaj).
Tako da samo idemo jos vise u zavduh demon je ogroman a ima i 500 brzinu i ostalo...


Odozgo visoko nam nije nista zatim plus bube su nas zastitilei primile amaterasu i one gore i padaju dole kao kisa od amaterasua dok mi bezbedno odlazimo visoko gore zatim demon ispaljuje tailed beaast bombu x10 damage je 15.000 koja pada dole i sve unistava pa izbegnite ako mozete. A zatim mi odlazimo u nepoznatom pravcu i bezimo.
Tobito
Tobito
Academy Student

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Tue 30 Apr 2013, 20:56
A da sav taj amaterasu pada i na tebe i moze te izgoreti neces moci sav odjednom da ugasis jer moras ga vizuleno videti. Tako da zbogom Achiro!! Resicemo ovo drugi put ako prezivis!
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Tue 30 Apr 2013, 23:24
Nisam ja uospte amaterasuom odbranio nego mahao lepezom i tako oduvao bube ka tebi, tako da i ako si se odbranio od buba one ne padaju na mene nego ispod tebe, ja samo stajem na gigant scroll i nestajem a tvoj tailed beast bomb udara u barijeru i taman je unistava da mi mozemo da udejmo u selo, i honoka sto cutis u vezi proslog napada, da nije zato sto ne mozes da izbegnes?
Sponsored content

Napad na selo  - Page 3 Empty Re: Napad na selo

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum