Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Deidara..
Deidara..
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Wed 08 May 2013, 22:57
jonin sam , ne mesaj mi se u borbu , jer si vec jednom ispao bu**la za sumoning ne treba kartica i to nije barijera !
evo ti slika zaboravio sam da je stavim !
Deidara vs. Lucy - Page 2 Sumoningposlednji

najedi je se !
Anonymous
Gost
Guest

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Wed 08 May 2013, 23:00
Hahahhahahhahahahhaha ne treba kartica? Hahahhahahhahahahhaha
(ja koliko znam na ove ispite si bio prijavljen kao Kisame,ov partner xD jer ti nisi bio jounin xD sve do ovog posta sada kada je Stewcha odlucio da ti pomogne cak nema ni teme gde si polagao jounine)
Deidara..
Deidara..
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Wed 08 May 2013, 23:02
alo bu**lo bio sam missing ninja i jos sam i nemoj me nervirati okani me se vise djavole jedan , nek neki admin dodje i ne komentarisi vise moju borbu i nemoj da me smaras preko pm ! kisame je konzul i nije ni bio moj partner gde to pise majmu** ! i ne smaraj me vise
Anonymous
Gost
Guest

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Wed 08 May 2013, 23:06
Hahahhaha toga se vala secamo svi I dap koji se k ja mucim s tobom kad si ti Vanja xD I dap Very Happy admini su jos odavo doneli odluku da missing ninje takodje moraju da polazu Razz To sto Stewcha umislja ili nesto Razz (msm on sada moze da promeni pravila i sve jer je head admin xD ali mi stariji igraci a i ostali admini znaju kako je) xD
Deidara..
Deidara..
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Wed 08 May 2013, 23:09
mnogo si star igrac , ne znas ni pravila , sta sad ti vredjas stewchu i mene sta tebe briga gledaj ti svoja posla jer kad prodjem nedao ti bog da se boris protiv mene i nisam Vanja ja sam Stefan ! samo cu da kazem stfu
Anonymous
Gost
Guest

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Wed 08 May 2013, 23:11
Hahahahah ja znam odlicno dobro pravila xD a to sto ih Stewcha menja kako njemu prdne xD i ustvari na neki nacim omalovazava druge admine Very Happy to je njegov problem Smile xDDD Od tebe su mi se brate muda zaklatila xD majke mi Smile
(inace posto nemas karticu summoninga prvi deo napada ti se ne vazi xD kao ni drugi) xDDD
Deidara..
Deidara..
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Wed 08 May 2013, 23:46
E licno mi je rokudo sve pravio i nemoj me nervirati stewcha ili neki admin trazim da mu date ban ili opomene jer me psuje i vredja kao i vas !
Anonymous
Gost
Guest

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 09:30
Hahaha ja ne psujem decko ;) vec pricamo samo onako kako stoje stvari i kako se Stewcha ili ko vec od admina ophodi prema svima menjanjem pravila u trenutku i krsenjem nekih pravila koja su doneta i to Very Happy pre bi se reklo da ti mene vise psujes ali ok Smile
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 09:41
HAHAHAHAHAHAH Deidara samning bez kartice pa APLAUZ! pa decko dal si stvarno tolko gl*p da ti neko kaze ae ti napravi sebi samnoga i koristi pa cak i ako ti head to kaze to nemoze bez kartice isto ja tako dodjem i kazem
moj sanbi ima napade msm ja nemam kartice al ja cu da ih koristim? Wtf? ja kad sam to uradio u selu magle stewcha mi je ponistio napad jel nemam kartice + Zeref. je u pravu nemozes da uradis 100 tehnika u jednom potezu sa 0 brzine


P.S inace Zeref. suma kosiju je preko 2 kilometra mogo je da pobjegne znam u svojoj borbi licno kkad je jedan borac po imenu Hei koristio tehniku x1 i prekrio arenu za cijeli turnir sto se toga tice deidara je u pravu
Anonymous
Gost
Guest

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 09:44
lol xD pa neka negde pise xDDDDDDDDDDDD gledano da je tehnika 60-70 lv xD ono Smile Ali ok Very Happy u svakom slucaju destruktivna moc 4 tailed beast bomb bi u sekundi raznela sve (I dap Liucy naravno ima 500 brzine xD to bi islo veoma lako)
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 09:51
Borite se u pecini xD i pokreti i jutsui su vam ograniceni jer mozete svojim jutsuom i sebe da ubijete morate pazite sta koristite.
Za tailed beast bombu treba nekoliko sekundi da bi se ispalila to jest napunila isto tako i za summoning i slicno tako da mu isto dodje.Ali ipak treba ti vreme da sve to uradis summoing p to pa ovo pa ono xD

Inace suma jeste kilometaski daleka i samo jedna koska zadaje 600 damage i slicno a ima ih gomila a on kada udje moze instantno izadje na drugu stranu gde su kosti treba mnogo toga da se unisti jer kisleina je tecna a i ne moze zahvati veliki deo ali ovo je pecina xD ni za kosti nema mesta xD.

Cela ova borba je nepravilna.Jer bi ste oboje izgubili u takvim razornim napadima zatrpalo bi vas kamenje i sve ostalo. Namerno je uradjeno da se borite u pecini jer na otvoreno svi koriste najace napade i sile se. A u ogranicenom prostoru moras paziljvo biras sta da koristis sto prilici jednom buducem special jouninu da lako porazi protivnika koristeci slabije napade borice se u zatvorenom prostoru.


Svi borci su pristigli na cilj tako da zadnji je stigao juce u 12.00. Tako da ako ne zavrsite do 12.00 i ne stignete do cilja svakako cete biti diskvalifikovani takva su pravila.


Tako da mozete igrate celu novu ali ne verujem da cete stici na vreme da je zavrsite tako da cete ispasti ili da nastavite od poteza broj 19 tako da je Lucy na potezu.

Napala je kiselinom Deidara je usao u kosti i pobegao. Samo sto su ti kosti sad u tom krugu pecine oko Lucy unistene pa neces moci se lako vratis pored lucy moraces ih opet stvoris.

Svakako ako ne stignete na vreme oboje cete ispasti.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 10:03
Na ovim ispitima sam ja examiner. Isto mogu ih vodim i donosim odluke nakon sto admini odluce kako i sta.

Oboje ste pali. Pateticni ste oslanjate se samo na razorne napade kao sto je tailed beast bomba, nema strategije nema nista...Kada zagusti odmah koristite najace sto imate kao tailed beast bombe. Inace Kaguya lako moze izbegne ekploziju ili da ti je tailed beast bomba i 1000000000000 damage. Dovoljno je da kostima ode u zemlju duboko i lako ce izbeci. To svako zna a ipak si koristila tailed beast bomb a i Deidara umesto da izbegne na mnogo laksi nacin tako koristi summoninge i ostalo koji mu oduzimaju vreme i smanjuju mogucnost da izbegne.

Vasi potezi i akcije nisu dostojne za special jounina oboje ste ispali!


Oboje ste ispali! Niste dostojni da jos budete special jounini
Deidara..
Deidara..
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 10:14
ok stewcho , ali el treba kartica za summoninge sta oni pricaju ?
Rokudo u pravilima pise da se ne mogu izbegavati napadi od 150 lvl sa 60 lvl ???
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 10:26
Moze se tako izbeci to pravilo je nevazece jer nije dobro uradjeno ne moze lepo radi uz igru i borbe.
Deidara..
Deidara..
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 10:48
Vidi stewcho ... kad sam ja bio u zemlji (preko kosti) ona je uradila razoran napad sto znaci da su na nju pale raznee stvari msm kamenje i to ... xD samo sto sam posle izaso ali nema veze el mozemo molim te da nastavimo ? Very Happy Sad
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 11:17
Ako tako gledamo onda je Lucy izgubila a ti pobedio. Ali svakako imate greske i slicno a da ne govorimo o narednim delovima ispitima koji su jos tezi a rezlutati se sabiraju sa svih ispita pa i ovog. Svakako i da nastavite ili ne ne bi ste ga polozili jer jos niste spremni za to
Deidara..
Deidara..
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 11:21
ok Smile
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 12:03
Onda nisam trebo da se predam mogli samo komotno i ja i jumive da prodjemo al nema veze
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 12:10
Steta sto si predao Kasumi imao si sanse da prodjes na posldnja dva ispita niko nije uspeo polozi jer su ispiti sve tezi i tezi.
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 12:22
Ja vjerujem u sebe i dao bih 100% da ih prodjem i sam si rekao da mi clanovi pandore samo jedni od jacih ninji... uglavnom nema veze meni special jonnin nista ne znaci inace mozes mi objasnit sta znaci konzul puni smisao te rijeci... msm ne povrsno vec sve
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 13:03
Konzuli su 10 najacih ninji u ovom svetu i oni imaju titulu Lord/Lady i mogu da vode ispite i donose odluke u ovom svetu kada se zajedno dogovore i izglasaju kao admini recimo bolje receno neka vrsta moderatora ali stvorena za igru da vodi a ne forum. Tako da kada admini nisu tu mozemo mi glasamo i presudimo za neku borbu ili da ovako kao ja sada vodimo ispite. Isto tu smo da se postaramo da zastitimo feudalne lordove i shinobi grad kao i da nadlgedamo ovaj svet, sela i ostalo jer mi imamo glavnu rec jer smo 10 najacih i najiskunijih ninji u ovom svetu.Isto konzuli imaju mogucnost da koriste arhive iz istorije i tako saznaju sta je bilo nekad ili o nekom jutsu i itemu i to mogu kasnije iskorite za nesto da nadju ili slicno jer imaju to znanje.

Ali ja nisam konzul, ja sam tu samo i menjam Raikena privremeno dok je na putovanju jer je moja moc slicna kao njegova i isto sam mocan kao konzul gledano da sam prosao ovaj ispit prosli put i postao special jounin ako bi hteo mogao bih postanem jedan od 10 najacih ninji.


Konzuli su 10 najacih i najmudrijih ninji ovde i oni isto imaju titulu special jounin kao i titulu lord/lady.
Ali vi kada polozite ovaj ispit postacete isto special jounin S ranka ali posteno necete ni blizu biti da dosegnete moc special jounina koji je u konzulu.

Special jounini iz konzula imaju po 2-3 zabranjenje i mnogo toga su naucili i unapredili samo jedan iz konzula moze poraziti sam nekoliko obicnih special jounina i jounina i jacih jounina. Tako da mozete da zamislite koliko su oni jaki imaju strategiju mocnu, moci i plus znanje da igraju.

Ali koliko sam video svi sto su iz konzula su obicno ninje koje igraju od kako pocela ova igra tako da nije ni cudo sto imaju tako dobru strategiju i znanje o igri jer znjau sve cake i slicno kako se igra i zato su tako jaki.Isto na ovim likovima igraju od kako pocela ova nova verzija vec 6 meseci tako da prilicno su jaki dosta su ispred nas vremenski.

Trenutno ima jedno mesto slobodno u konzulu jer je Achiro umreo.Postoji precica i ne moras polazes ove ispite. Ako izazoves nekog od konzula trenutnih i porazis ili se dobro pokazes ako se ostali sloze mozes postati special jounin i udji.

Naravno to je vise ne vazi to je bilo nekad kada je konzul bio prazan ali sada je imao 10 clanova tako da sada da bi usao u konzul moras postati special jounin prvo i podneti zahtev ostalim clanovima koji ce odluciti da li si dovoljno mocan za konzula.



Samo cu vam reci da polozite ovaj ispit morate poznavati ceo forum i igru kao svoj dlan svaki forum, pod forum glavne teme, pravila, morate imati iskustvo i jos mnogo toga da bi ste ga polozili na ostalim ispitima bicete testirani u mnogo toga i u zadnja dva ispita niko nije uspeo da polozi ovaj ispit svi su ispali u drugom delu a kamoli u ostalima.


Fora je isto sto se ispit nakon prvog dela uvek menja tako da nikad nije isti jedino ovaj prvi deo sto znaci niko nikad ne zna sta ga dalje ceka nakon sto prodje ovaj deo cak i da je pre polagao sto samo zadaje na tezini. Sto znaci iskustvo sa propslih ispita ti nece koristiti kada opet polazes jer se uvek menjaju ispiti.Isto to znaci ako neko sad prodje u drugi li treci deo ako ga pitate sta je radio i ostalo da bi vama bilo lakse kad opet polazete nista vam nece pomoci jer cete vi polagati sledeci put drugacije ispite nece biti isti. Tako da na ovim ispitima ste prepusteni sami sebi ostali vam mogu samo odmognuti.


Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Thu 09 May 2013, 20:02
zanimljivo izgleda da mi nema druge nego da pokusam.. msm redovan sam i msm da sam trenutno od igraca koji su ostali 4 ili 5 najstariji

1. Zacuy ( tj raiken)
2. conte ( za njega neznam dali igra)
3: Gaara ( fukushu)
4 ehh sad neznam jel idem ja ili ima mozda neko stariji mada sumnjam... tako da ja sam i nova i stara pravila procitao i mislim da poznajem bas bas dobro igru mada meni nije stalo do te " moderatorske pozicije" ako tako moze to da se nazove vec mi je stalo do te titule 10 ninji i da sam medju njima naravno to nece biti lako ali vrijedi pokusati
Sponsored content

Deidara vs. Lucy - Page 2 Empty Re: Deidara vs. Lucy

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum