Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

????? dodji ovde Empty ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:03
Ovako imam prijedlog za tebe ubi me ovaj mi lik ne treba kad nemoze bit gore mada to je manje bitno imas jos par razloga zasto ga ubijam dodji ovde i ubi me al hocu da odradis 1 stvar za mene fer i postenu a to je da sanbija ostavis ovome selu... da bude kao njihov cuvar bitno je samo da ga izvuces ili cu ja pokusati i nakon toga umrijeti da sanbi bude slobodan i da cuva selo a ti uzmi moje tjelo jel dogovoreno...?
Anonymous
??????..
Guest

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:07
Pa to i nebi bas mogao nego dodji ovamo da ti stavim pupet curse pa da te kontrolisem i ubijem
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:10
necu da dodjem... hocu da mi samo obecas sa sanbija a onda me ubijes? msm da sam ja fer ak oneces onda nista od pregovora
Anonymous
??????..
Guest

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:14
Obecavam.A sada radim onu ultimativnu tehniku vatre x4 umri i ne brini se
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:15
(Pojavljujem se)

Zelis da umres Kasimi ali znaj i tvoje telo i demon bice uzeti nakon sto umres jer sve to pripada pandori.
Dante.
Dante.
Administrator

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:16
???? odnosno saske, dobijas ban na 3 dana zbog pravljenja laznog profila i remecenja igre, ovo se nista ne vazi posto on nema nista od ovih tehnika, budi srecan sto ranije nisi bio banovan ili bi ovaj ban bio mnogo duzi
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:17
Onda nista (nestajem u selo pod seal) Rokudo napokon neko ko je na mojoj strani od malo jacih ninji bar ali onda nedam tjelo ako je tako... urpavu si sto se toga tice to treba da budde pandorino nista onda



NAPKON ADMINI KOJI JE POSTEN 100% hahahahah Dante mnogo si mi danas pomogo ovo ti nikad necu zaboravit hahah saske. kazes mala izdajica Roukdo jos ti jednom hvala
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:19
Tvoje telo a i ti je suvise vazno i mocno. Dugo si trenirao od rodjenja u pandori i ostalo da bi postao mizukage i tako mocan! Nemoj da odbacujes tvoj zivot tako lako zarad ovih lazova koji zele samo moc!

Zivi i jednog dana umri casno a ne ovako!
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:21
Uredu hvala ti na sveu prijatelju...

(masuci nestaje u magli)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Wed 08 May 2013, 11:23
Videcemo se moj zadatak je da cuvam originalne clanove pandore kao tebe recimo...Tako da budi smiren nema razloga za brigu...
Sponsored content

????? dodji ovde Empty Re: ????? dodji ovde

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum