Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Verde
Verde
Jounin

Labaritorija Verdea Empty Labaritorija Verdea

Thu 16 May 2013, 08:51
Labaritorija Verdea 450265
Verde
Verde
Jounin

Labaritorija Verdea Empty Re: Labaritorija Verdea

Thu 16 May 2013, 08:53
Postavljam Raizenovo telo ovde na medicinski sto i vezujem ga. Onesvescen je nece se nista secati.Nakon eksperimenta pusticu ga zivog i zdravog.

Ubrizgacu mu dozu sedativa tako da ce ostati osamucen a zatim i drugu dozu da se oporavi od virusa
Labaritorija Verdea Injeti11
Verde
Verde
Jounin

Labaritorija Verdea Empty Re: Labaritorija Verdea

Thu 16 May 2013, 08:54
Labaritorija Verdea Test_t10
Uzecu nekoliko bocica njegove krvi kao i malo uzorke tkiva i staviti u skrol zatim u hladnjacu.


Vreme je da vidim da saznam njegove gene sta su i ko su
Verde
Verde
Jounin

Labaritorija Verdea Empty Re: Labaritorija Verdea

Thu 16 May 2013, 09:01
Labaritorija Verdea Medica11

Jedinstven primerak on je Tokaji bloodline ali u sebi ima i gene Kaguya nakon. U praksi je neoguce presaditi gene Kaguya jer je tajna u njihovim kostima koje su vezane za chakru tela. Posticajem chakre mogu kopirati gene i unaprediti ih tako stvaraju napade u borbi...Moj cilj je saznati gen odgovoran za to i probati uspesno presaditi Kaguya gene zahvaljujuci ovom jedinstvenom primerku koji je Tokaji ali uspeo je da dobije Kaguuyu.


Uzimam medicinski alat i zapocinjem operaciju.Raseci cu mu celo telo gde se nalaze kosti i izvaditi ceo njegov skelet!

Ovo je divno Kaguya moze instantno da regenerise svoje telo i zatvori rane tako da nece krvariti...Ovo je vrsta naprednog medical ninjutsua kojim oni koriste kaguya moci. Da krvare u suprotnom bi nakon sto izvade kosti iskrvarili do smrt.
Pored toga koristicu medical tehniku 150 lvl regeneraciju na njegovom telu tako da nece umreti a nakon sto mu izvadim ceo skelet ponovo ce mu izrasti za nekoliko sekudni ponovo ce ga stvoriti...

Uradicu ovako nekoliko put i uzeti nekoliko primera njegovog skeleta
Verde
Verde
Jounin

Labaritorija Verdea Empty Re: Labaritorija Verdea

Thu 16 May 2013, 09:05
Labaritorija Verdea A10_Kostur-skelet

Uzeo sam 10 primerka njegovog celoukunog skeleta. Za razliku od kostiju koje stvori regeneracijom one ne mogu mnogo posluziti ali njegov cist skelet iz tela koji je osnova da rastu kosti je ono pravo. On ce mi dati kljucne gene koji mi trebaju.

Gledano da mu je klan 2 skil poena prilicno je napredan i ovo je izvarendan primerak druge kaguye nebi bile povoljne za eksperiment...


Ovaj skelet je izvarendan sadrzi i Tokaji i Kaguya gene spojene. Ovo je potpuno novi klan koji ima.Uzecu i uzorke tkiva.


Verde
Verde
Jounin

Labaritorija Verdea Empty Re: Labaritorija Verdea

Thu 16 May 2013, 10:53
To je gotovo uzeo sam dovoljno njegovog tkiva, krvi i cistih kostiju da nastavim istrazivanje...

Sada cu ga pustiti ali pre nego sto ga pustim uradicu ovo...

Uzimam jednu kapsulu kao lek i dajem mu da proguta...

Zatim ga stavljam na kolica i odvozim da ga pustim...
Verde
Verde
Jounin

Labaritorija Verdea Empty Re: Labaritorija Verdea

Thu 16 May 2013, 20:34
Vreme je da kreiram super coveka. Uzecu Toira. Njegovo telo je celo wood bice lako transplatirati njegove kosti u njihovo telo. Gene koje sam uzeo iz Raizena su vec instalirani u clone tree ovi klonovi sada imaju sposobnost da lakse abrosbuju i spoje se sa nesto iako ne mogu sa zivom osobom moci ce lako nesto kao ove kosti uzmu..

Svih 10 skeleta iskoristicu za toirova tela da ih ojacam


Pre nego sto odem koristim spravicu od Raikena da dodje kao hologram. Stavice Kisameu njegov seal od maca na njega. Da se obezbedimo i tako to.
Sponsored content

Labaritorija Verdea Empty Re: Labaritorija Verdea

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum