Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 09:12
Health:800
Energy:700
Chakra:1000
Demon chakra:0
lucy kagura jumive split 4-9

(najednom val koji je krenuo staje) Lucy zasto ovo radis Kagura je nas prijatelj msm bar je moj prijatelj...dobro znas da sam vam ja stariji bart ti i jumive ste tako nisko pali,roditelji nas nisu tome ucili...

( koristio sam demonsku chakru da zaustavim ovaj napad koju sam mu ranije isisao )

svjesna si da sam ja majstor ice tehnika da moje i tvoje tehnike nisu ni blizu ma koliko got ih ti vjezbala nas otac je bio rodjeni yuki za razliku od majke koja je bila nara...ja imam njegove gene!

Kagura izgleda da cu ti malo pomoci
Zero
Zero
Jounin

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 09:16
Ovo su paralelne borbe u borbi sa Verda koja trajala 83 poteza tako da neces moci nikom vise ovde bilo kome pomognes dok njihove borbe ne dodju do 83 tako da u ovom momentu dok smo mi ovde borimo ti se trenutno jos boris sa Verdea i ostale.

Inace da si ovde
ti moras koristis isto ovakvu tehniku da zaustavis led sto znaci teren ce svakako biti prekirven i bice svi zaledjeni.
Jumive
Jumive
Jounin

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 09:18
Kagura tvoj potez, ne mogu da igram dok ne vidim sta ces sa vodom.
(Opusteno sedi iza drveta, na nepoznajot lokaciji, steta ne mogu zapaliti cigaru u vodi...)
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 09:52
kao sto vidis ja sam juce zaboravio borbu koja je ranije otvorena ona je otvorena od prekljuce a ova od juce ja msm ili od prekljuce navece tako da mogu da stignem nevidim u cemu je problem cak sam bio u selo izlecio se i sve...samo uskoro ce shicibi da podivlja a ja necu moci da ga kontrolisem do nekih 6-7 veceras...tako da do tad mogu normalno da zivi i borim se uglavnom ja sam koristio istu tehniku da povucem tvoju tehniku moja je tehnika jaca jel sam koristio demonovu chakru koju sam ranije isisao znaci mogu da povecuem tvoj val...sve je po pravilima zao mi je lucy ali ja cu sad da branim Kaguru svojim zivotm...!!!
Anonymous
Gost
Guest

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 09:59
(Aj odlučite se jel može to ili ne može da znam šta da igram.)
Jumive
Jumive
Jounin

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:11
Nasa borba je pocela od kad je klon bio tamo... Tako da izmedju pocetka nase i vase borbe nije proslo 24 sata, zato ako racunas tako ne mozes da udjes u borbu. Ali gleda se po tome sto je poruka koja je u skladu sa vremenom moje poruke, a to je neka vasa 30-a. Znaci moras sacekati 53 poteza, dobro ne tacno toliko posto brojimo poteze, a ne poruke, sad ako bas hoces da udjes ti izracunaj koliko moras cekati. Posto sam ja i objasnjavao Kaguri nesto i ona meni oko poteza i td. A i vi u vasoj borbi ste nesto pisali sto ne spada u poteze. Da nebi spamovao u temi, ako mislis da nije tako reci u pm. ali jeste...
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:26
grijesis jumive nasa tema je napravljena u utorak a vasa juce tj. mi samo se u srijedu citav dan borili a vi tek juce poceli mi samojuce zavrsili nase borbe nisu parelelne nikako jel smao mi poceli davno ( u utorak moze pogledati kad je peda napravio temu ) a vi tek juce kad je temu napravila kagura to su skoro 2 dana razlike citava...tako da ja mogu da se umjesam nase borbe drugim rijecima nisu paralelne vasa je pocela a zatim nedugo kasnije nasa zavrsila kad se vi bili pri karjau str.1 ja sam se izlecio i dosao tek u str.2 tako da mogu pogledaj kad su teme pravljene nemogu biti paralelne

Pedo ti potvrdi
Jumive
Jumive
Jounin

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:29
Nasa borba je ovde pocela:
http://www.nnw-serbia.com/t9859-slaves-vs-emperors-enemies-of-the-empire
U sredu, tako da nije proslo ni 24 sata, ona je poslala klona na nas, ja sam ga ubio pa je onda dosla prava ona pa tek smo onda otvorili temu, mogao si u pm. napisati. -_-
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:30
ali tema je otvorena ovde da se zvanicno borite kontas...vi ste dosli to sredine igre msm borbe ovo je vec sredina tako da ja sam do tad dosao kao sto vidis opet je razlika velika citav dan...
Anonymous
Gost
Guest

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:38
(inače naša zvanična borba nije počela klonom, ja nisam htela ponovo da se borim s njim nego s nekim drugim, ali on je navalio tako da naša zvanična borba počinje njegovim dimnim bombama. tačka. sad me pustite da razmišljam kako da vas ubijem oboje u istom potezu zbog ovoga -mislim na lucy i jumivea)
Anonymous
Gost
Guest

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:46
Health:
(600/1000)
Energy:
(570/1000)-10/-10
Chakra:
(810/1000)-200/-400

Brzina:400
Snaga:500
Inteligencija:200
Preciznost:100
Kontrola:400
Defence: 100
______________

Pošto izgleda nisam naznačila da se nalazim NA vodi, onda ću uraditi ovako. Napisala sam da moj klon trčkara PO vodi, on u trenutku kada si se ti stvorila skače u vis, ja radim substitution s njim i onda se ja nalazim u visu iznad vode dok ti radiš napad. Jumive je i dalje pod vodom. Tako da si draga moja upravo ubila Jumivea. A sada ću ja dokrajčiti tebe. (on je svoje odigrao gore rekao da bleji u vodi, tako da ne može da se odbrani) Ja sve ovo mogu, jer sam mnogo brža od tebe.

A ja zatim koristim i mog klona da u trenutku kada je uništen ledom uradim kroz njega sledeći napad, dajući ti malo izbora dušo. Led isto lepo provodi struju.

lucy kagura jumive split 652x4

I zbog kiba mačeva je još x2

Dmg ti je 4800. Izvoli uživaj.

(Kasumi mani se kada ti s njima ne možeš lepo)
Jumive
Jumive
Jounin

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:50
Nisam jos igrao, to sam radio dok nije napala, a sada kada si ti igrala igram i ja... Rekao sam da ne mogu igrati dok ti ne odigras, da bi video sta ces uraditi sa vodom.
Anonymous
Gost
Guest

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:51
(Ne možeš da igraš 20 puta xD sad je ona na redu pa tek onda ti)
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:58
znaci jumivie pogodio te val leda tako da si stunovan i primas dmg koji je 2200 realno ( ja nisam tu al to je realno ja cu uci kasnije negdje oko 4 str. to je fer)
Anonymous
Gost
Guest

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 10:59
ma možeš ući odmah. dogovorili smo se ja i jumive da je tvoj potez važeći
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 11:00
znaci val leda staje tako da jumivie nije promio dmg... ko iduci igra lucy ili ja?
Jumive
Jumive
Jounin

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 11:01
Mikazuci kaze da je borba zvanicno pocela juce znaci mozes da igras, a predpostavljam da ces protiv nas da igras... Kako god ja nisam ni igrao, to sto sam rekao da sedim to je zato sto sam do sad meditirao, ali posto ide napad od lucy i na mene, ja imam pravo da se branim sad...
Anonymous
Gost
Guest

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 11:02
Čekaj! Sad ću ja da napišem šta kako se desilo xD Ne ide Lucyn napad na tebe Jumive, samo moj.
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 11:04
Ovako cemo ovo sto sam ja posto kao da se nije desilo posto ja svakako moram u skolu sad pa necu biti tu tek negdje oko 7 sati mozda malo prije tako da kao da se ja nismam ni ukljucio u borbu eto tek cu veceras tako da val leda i dalje ide nastavite od lucynog poteza
Anonymous
Gost
Guest

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 11:07
A jedi pite Kasumi, taman sam napisala sve lepo xD Pa onda ne bi trebali da računamo ni moj potez -.-
Anonymous
Gost
Guest

lucy kagura jumive split Empty lucy kagura jumive split

Fri 24 May 2013, 11:28
Dobro onda se ništa ne računa od Lucynog poteza. Aj budi ljubazan pa to pobriši.
Sponsored content

lucy kagura jumive split Empty Re: lucy kagura jumive split

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum