Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

+38
Madara Uchiha
Deidara.
Aoba Yamashiro
Akio Senju
Obito Uchiha
Hagoromo Ootsuki
Hisoka D. Kaguya
Killer Bee
snezana
Uchiha L
Yoruichi Shihouin
Sassori
Tsunade Senju
Shin Aburame
Bellona
Gray Fullbuster
Shinji
Kotetsu Endo
Diablo.
Jumive
Deadpool
Naruto Uzumaki...
Yagami Light
Felicita Fullbuster
Yuuki Asuna
Guts
Kiya Junan
Gray Hyuga
Dante Uchiha
Takashi Komuro
Orami
00...
Zangetsu
Naruto Uzumaki.
Itachi Uchiha..
Kuneido Ketsukei
Conte
Kato Suigetsu
42 posters
Go down
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Tue 02 Sep 2014, 14:06
Kako subjetivno misljenje moze biti objektivno? Very Happy
Pa ja mogu vala da ga mrzim jer je ubio Itachija ali to ne znaci da je on najgori lik iii znaci da sam ja subjektivna naravno ako odbacimo subjektivnost i ukljucim razumnu stranu svoje licnosti razumem ali ne sasvim opravdavam postupke Smile
Anonymous
Gost
Guest

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Tue 02 Sep 2014, 18:53
kod mene je 24h uklljucen razum,velikim delom osecanja po strani xDDDDDDDDDDDDDDD
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 04 Sep 2014, 12:27
U privatnom zivotu je tako i kod mene Very Happy ali ja se mnogo uzivljavam u anime tako da ono barem tu moram da prikazem subjetivnu stranu hahaha Very Happy
Hisoka D. Kaguya
Hisoka D. Kaguya
Special Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 04 Sep 2014, 17:12
Ma de bre Sasugay ne bi imao nikakve sanse protiv Itachia, ali ovaj je hteo da mu pomogne pa je samim tim i umro. Tako da Sasugay napao selo i onda mu se digo ku**c pa oce on hokage da bude. Za svaku borbu je dobio neku pomoc tako da Sasugay je niko i nista, tacka xD
Anonymous
Gost
Guest

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 04 Sep 2014, 18:08
Sasugay osvetnik naslednik Indre wondering nije nista ? xDD
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 04 Sep 2014, 20:52
moguce da nije imao sanse protiv ITachija al eto ovaj ga je pustio i kraj to smo svi skapirali xD a to sto je istripovao Sasuke da ce da bude kage to je posebna prica ahahhahah Very Happy
Anonymous
Gost
Guest

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Thu 04 Sep 2014, 21:00
Pa jebiga hokagei su mu usrali klan on oce da promeni sistem xDD
snezana
snezana
Academy Student

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Fri 05 Sep 2014, 21:59
itaci je pustio saskea namerno da ga ubije i lagao je sam sebe ma da sve jedno itaciju je bilo bolesno telo pa je znao da ce brzo umreti a da se saske nije borio sa krvozedj nikada nebi dobio mangekju amaterusu...
Mitchiko Hyuuga
Mitchiko Hyuuga
Genin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sat 06 Sep 2014, 18:21
joooooooooooj a svesna sam svega toga al opet sam se iznervirala sto je morao da se zrtvuje za selo Itachi hgahahah Very Happy A sad za Sasukea cemo videti, ne znam sta ce na kraju da urade s tim likom xD
Marik
Marik
Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sat 06 Sep 2014, 18:36
da ga powerupaju a naruta da nerfuju
Kirito
Kirito
Academy Student

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sat 06 Sep 2014, 21:21
Najbolji su sai,deidara,sassori,
Najgori su danzo,kakucu,hidan.
Marik
Marik
Jounin

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Sat 06 Sep 2014, 21:26
kakucu xDDD
Sponsored content

Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi? - Page 5 Empty Re: Koji vam je naj bolji lik i naj mrzi?

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum