Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 07 Dec 2013, 17:35
Zaradite jos tokena! Nadjite dobre slike za razne oblasti (voda, vatra,munja,zemlja,pesak), selo lisca, selo magle i sve ostalo sto bi moglo da se koristi u igri i ostalom sto mislite da bi bilo dobro. Znaci lepe slike (po mogucstvu velikih rezolucija ali i ne mora).
Takve slike posaljite meni u privatnu ili mi u privatnoj dajte samo link od njih. Ja i Conte cemo videti da li imamo te slike vec i da su ono sto bi mogli da iskoristimo za igru (jer uskoro dolazi ona graficka verzija pa nam treba malo slika vise za razne detalje za selo i prirodu). Ukoliko uzmemo sliku dobicete 2 tokena po slici.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Dec 2013, 09:59
Od sada vase poruke mozete zameniti za ryoe. Na svakih 1000 poruka dobicete 30.000 ryoa (poruke ce vam se beleziti od danas)
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 12 Dec 2013, 09:54
NOVI SISTEM BORBI JE U IZRADI

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Novi-s15
Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Novi-s12
Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Novi-s14



Kao sto vidite u planu je novi nacin borbe koji pravim(inace ne pitajte kad ce stici jer nimalo nije lako mozda ce za mesec dana a mozda za 6 meseci XD).
U sustini ono sto zelimo je da se zadrzi roleplay i sloboda kreiranja poteza i napada znaci pisanje (ne kazu dzaba film nikad ne moze zameni knjigu) jer mnogo je lepse kada imas slobodu da sam napises potez, govoris i ostalo. Isto tako lepse mozes i da zamislis sve to.

U sustini trenutno pravimo planove za automatski sistem xp poena, ryo-a, levela, skil poena.
U temama koje su predvidjene za borbu svakim postom dobivacete automatski xp i novac (kao sto je pre bilo sa ryo). Samo sto ce sada automatski dodavati lvl, skil poene, sposobnosti poene i vrednosti poene. Kada vam se nakupe poeni vi sami cete otici na vas profil i podesiti kako zelite to jest gde da ih stavite (ako vam samo dodje 50 poena to znaci da cete samo +50 poena ili +10, +20,+20 na health, energy ili chakru moci upisete nece moci vise od 50 tako da poene cete sami dodavati kada vam se nakupe bas onako kako vi zelite i kad vi zelite (kao u ninja sagi).

Sto se tice sela i svega okruzenje ce biti vise graficki i mnogo lepse imace puno toga da se vidi istrazi i slicno.

A sad sistem borbi koji radimo gore mozete videti demo. Bice skroz izmenjen. Zapravo one slike koje vidite su teme Very Happy.
Prva slika je post broj 5 u temi recimo a druga slika je post broj 6 u temi.
Da zapravo teme ce biti isto slikovne.
Kao sto vidite imate i sliku onoga kako da pisete poruku. U delu koji je za tekst izpisete tekst. Izaberete pozadinu na osnovnu mape u igri gde se nalazite, dole upisete vase vrednosti (to nece biti automatsko sami cete morati belezite tako ali bice vam olaksano). Dole ubacite linkove napada koje radite i posaljete! I boom!
Forum sam generise sklopljenu sliku koja izgleda lepo.
Kao sto vidite kada posaljete poruku tako sklopljenu dobicete pozadinu onu koju izaberete (izaberete uvek onu gde se nalazite).
Vrednosti vam pisu gore (boja na skali se pomera u zavisnosti od vrednosti to ce biti automatsko xD).
Vas tekst koji ste izpisali stojace u comic balonu a kartice napadi koje ste izabrali stojace na sredini kao sto vidite.

Inace slika likova koja stoji belezice profil vas i vaseg protivnika (odnosno onog ko pise u temi pored vas). Inace slike likova ne moraju budu ovakve zapravo na to mesto stoje vasi avatari. Ali ruzno ce biti da stoje kockasti avatari zato kada ovo bude bice pozeljno da vasi avatari budu slike od ovih ninji koje ce imati iz igrice da uzmete gde se kreira lik. Ali dobro i to ce se vremenom resiti.

Ovako ce biti mnogo zanimljivije, slikovitije i lespe za citanje kada je u pitanju borba ili razgovor ninji.


U skorijoj budunosti nam je u planu isto da kasnije dodamo razne animacije za napade, pokrete likova, lepse pozadine, vrednosti i mnogo toga da ucine igru mnogo realnijom kada se borite ili pricate nesto u nekoj temi.

demo balona:
http://www.nnw-serbia.com/h186-demo-borba
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 20 Dec 2013, 12:13
Svako ko dovede novog aktivnog clana na forum. Kada postane on lvl15 vi dobijte 2 free npca u vasem ranku koje mozete koristiti za sta hocete Very Happy
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 05 Jan 2014, 12:51
Rekao sam bio da ce oko nove godine dodji graficka verzija ostalo je jos tako malo da zavrsim a ipak suvise mnogo a premalo vremena. Zbog nekih privatnih stvari nisam imao vreme da to zavrsim tako da je jos ne zavrseno. Tako da trudicu se kad imam vreme da to zavrsim u narednih mesec dana da moze se lepse igra.
Sto se tice clanova ne brinite uskoro ce imati gomila na stotine aktivnih ali ne zelim jos da radim taj kec iz rukava da dovedem clanove dok ne zavrsim verziju Very Happy
Tako da strpite se jos malo uskoro ce Very Happy
Asuna
Asuna
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 13 Jan 2014, 02:27
Ovako dogovorile smo se Karz i ja da dodajemo u određenim terminima. 
Ona će dodavati u 15h i 20h šta bude imalo, a ja ću u 11h i 01h.
S tim da posle našeg 'Dodato.' iako stavite nešto, neće biti dodato do sledećeg termina. Ovako će biti mnogo bolje, jer svakog dana ćemo dodavati u to vreme, a ne kao do sada kada nam se ćefne, tj. kada imamo vremena. A složile smo se da smo skoro svaki dan slobodne u ovo vreme pa zbog toga možemo da vam dodajemo. Nadam se da ste shvatili šta sam htela da vam kažem. P.s. termini će se menjati u zavisnosti koja smo smena u školi, a i Stewcha će neki put da dodaje van termina kada bude mogao.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 28 Jan 2014, 12:11
Video sam da Yoruichi i Tsunade idu na istu misiju a ne bore se.Kada se u istom danu 2oje ili više ninji nađu na istoj misiji moraju da se bore međusobno jer samo jedan tim ili ninja može da završi uspešno misiju.Što znači npr na jednoj misiji u istom danu su Tsunade, Akio i Yoruichi oni moraju da se bore međusobno samo jedan može završiti misiju stoga što se vrednost misije utrostručuje, npr. misija je 600xp i 600 ryo, onaj ko ostane zadnji i uspešno završi misiju on uzima nagradu od 1800xp i 1800 ryo jer vas troje pomnoženo sa vrednosti misije koja je 600xp i 600 ryo zbog povoljnosti sela to je 1800xp i 1800 ryo.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 05 Feb 2014, 21:04
Od sad pa nadalje kada radite misije otvorite temu tamo gde treba da je radite npr. Vatra 1 - Traženje mačke. Zatim, otvorite temu sa vašim imenom i imenom misije i kada otvarate temu stavite koliko xp-a i opis misije naravno kada je završite (Ako je uspešna) link teme postavite u temi ''Izveštaj sa misija''. Ko ovako ne radi neće mu biti dodato.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 16 Feb 2014, 09:10
Od sada godine se nece beleziti ako se nista vazno ne desava zbog same price i starosti likova. Godine ce ici samo ako se nesto desava od price ili neki vaznijih dogadjaja. Ukoliko nista ne radite samo mirujete i klasicno trenirate bez nekih vecih misija recimo godine nece ici.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 21 Feb 2014, 17:18
Dodate su nove tehnike za: Vatru,Vodu,Zemlju,Vetar,Struju,Sensor i Genjutsu. Verovatno za vikend stizu nove tehnike za Samuraje i novi itemi kao i oružija.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 22 Feb 2014, 13:34
Vazno obavestenje:

Kada dajete nekome svoj profil da igra na njemu, to napisite negde, meni u pm, dao sam tom i tom da ne bi bilo zabuna oko IP adrese. 

Neki igraci vec vidim imaju hiljade istih ili razlicitih IP adresa, necu da tolerisem to i dobijace se banovi, ne zelimo da pravimo istu gresku kao i pre- hiljade profila od strane jednog coveka, toga dok sam ja ovde nece biti.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 23 Feb 2014, 03:07
Svako ko je u selu ima sledeće povoljnosti:

-Može da radi 2 npc-a dnevno
-20% popusta na kupovinu itema,oruzija,tehnika
-Dupli xp i ryo za misije
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 23 Feb 2014, 17:46
Tehnike morate učiti bez obzira da li ste ih platili ili ne.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 23 Feb 2014, 18:17
Stigli su novi klanovi (Token klanovi) da bi uzeli token klan morate platiti 200 tokena nezavisno da li već imate klan postoje sledeći token klanovi:
-Yuki - http://www.nnw-serbia.com/t13727-yuki-klan#260986
-Uzumaki - http://www.nnw-serbia.com/t13729-uzumaki-klan
-Santon klan (Sand relese) - http://www.nnw-serbia.com/t13744-santon-klan
-Bacuton - http://www.nnw-serbia.com/t13746-bacuton-klan
-Shoton - http://www.nnw-serbia.com/t13748-shoton-klan

Uz to su stigle nove samurai tehnike, uskoro ce biti napravljene summoning tehnike.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 24 Feb 2014, 08:56
Obavestavam vas da smo konacno uspeli da kreiramo skriptu za automatski xp Very Happy da admini ne moraju da dodaju vise i da vi ne morate da cekate da admini dodaju (naravno to nece biti na ovom forumu jer ovde ne moze to radi forum je forummotion nego na drugom istom forumu kojem radimo na drugoj adresi).

Zahvaljujuci ovom pronalasku koji smo godinama radili konacno smo kreirali automatski xp i jos gomilu stvari cemo moci napravimo iz te skripte Very Happy




Xp poeni ce se deliti po poruci i to ce se racunati samo ono u trening hali i borbama recimo po postu dobijete 10xp poena i xp skala vam se puni. Ispod na profilu pisace vam koji ste level u zavisnosti koji broj xp poena imate. Kada skupite odredjeni broj xp poena postajete veci lvl.


Naravno za sada je samo u tekst formatu kasnije ce se uraditi da to bude graficki lepse na forumu da xp skala bude kao bar i slikovitija.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 26 Feb 2014, 09:40
Pripreme za novu verziju smo poceli. Prvo smo hteli da ovu zavrsimo ono selo i ostalo sto ste videli ali odlucili smo se da to ne radimo ovde i ne gubimo vreme nego da odma krenemo sa novu verziju na novom forumu to jest serveru (bice ista kao ova samo bolja a vasi likovi i ostalo prebaceni tamo).
Tako da znate da ova verzija ovde trenutno na ovom forumu se nece menjati nista vise ostace ista kakva jeste. Potencijal ovog free foruma je iskoriscen do granica da ni sam forummotion nije ocekivao da neko moze toliko pretvori forum u igru i koristi ga ovako kao sto mi koristimo tako da ovaj forum koliko god da mi je drag "zastareo je" nema vise nista sto moze se unapredi. Moze zapravo ali to zahteva stalni rad admina jer ne moze se automatizuje a to je nemoguce voditi forum rucno sa cifru koju planiramo preko 1000-10.000 aktivnih igraca. (doduse tu cifru planiramo na engleskoj verziji).
Vreme izrade nove verzije pa planiramo do leta, mozda kraja ove godine da pocne da radom. Jeste dugo vreme ali za ono kako ce biti to je cak i malo vremena Very Happy . Tako da ne morate brinete imate jos dosta vremena da provodite na ovom forumu i da se zezate Very Happy.


Za pocetak evo neke ideje koje ce imati na novoj verziji.

*Forum ce biti relativno isti sto se tice istorije sve ce se odavde nastaviti samo ce se prebaciti na novi forum i adresu u novom okruzenju , opcijama i igri.
*U toku ovih mesec dana kupicemo novi hosting (server) licno nas i domen od para koje smo skupili (dodacemo jos ali ok je Very Happy) zahvaljujuci vasem zalaganju i donacijama kupovinom tokena. HVALA!
*Na novoj verziji bice sve automatsko
-Automatski level i xp poeni
-Automatski novac
-Automatske godine
-Automatska kupovina kartica i njihovo smestanje u inverntar.
- I jos puno automatskih sitnica.
-Automatski health, energy, chakra.
-Automatski trening (dobro to ide u sklpu automatskog xp poena i levela logicno je)

Jedino sto nece biti automatsko je nacin na koji se izvode borbe. Ostace isti kao do sada. Uzmete karticu upisete vrednosti tekst posaljete i vas protivnik znaci isto kao do sada. Stim sto ce biti mnogo toga olaksano na dohvat ruke i brze i lakse i mnogo lepse i zanimljivije.
Razlog je jednostavan. Jer ako bi to bilo automatsko vise nebi bilo zanimljivo kao sto jeste bilo bi nekako hladno i monotono bez slobode, logike i slobodne volje.
Ovako zahvaljujuci sistemom borbe kao do sada mnogo je lepse morate sami mislite, borite se, pravite strategiju i ostalo i zabava je mnogo veca!!! Zato sistem borbe necemo nikad dirati bas zbog zabave i onoga sto cini ovu igru onim sto jeste jer to je glavna car ovog foruma.


Pored toga forum nece izgledati vise kao forum. Sve ce biti iz slika i ostalih zezancija (neke prototipe toga sam vam pokazivao kako bi trebalo izgleda selo lisca samo jos mnogo mnogo bolje i zanimljivije od onoga sto ste videli). Jedino ce imati teme za borbe, citanje i pisanje koje ce biti u vidu pa moze se reci neke mange ili stripa da bude zanimljivije Very Happy

Nova verzija ce doneti mnogo toga od mnogo vece zabave, mnogo lakses igranja , lepseg okruzenja i mnogo realnijeg naruto sveta da vam docara zivot ninje.

Kasnije nakon tog demo foruma nove verzije planiramo i englesku verziju kao i multi anime verziju sa sve popularne anime serije u jednom paketu Very Happy


Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 01 Mar 2014, 09:51
Vec dve godine za redom nas forum osvaja dobro mesto i dobijamo poklon od forummotin kompanije a to je besplatan domen www.nnw-serbia.com

Originalni domen je
Code:
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com.
 a placeni koji smo dobili www.nnw-serbia.com


Zbog uspesnosti foruma i velike aktivnosti i ove godine smo pobedili medju najbolje forume i dobili novu nagradu drugu godinu zaredom.


Prva nagrada to jest domen koji imamo trenutno traje jos 25 dana i nakon toga adresa ce biti ona stara. Ali posto smo opet osvojili nagradu ja mogu opet uzmem isti domen kao do sada www.nnw-serbia.

Ali to znaci da nece moci vise ima takva adresa narednih godinu dana osim na ovom forumu. A posto planiramo da forum preselimo na drugi hosting zbog nove verzije (do leta ce to biti). Planirali smo da tamo kupimo domen sa ovaj naziv www.nnw-serbia.com

Sto znaci da verovatno ovaj put necemo prihvatiti nagradu od forummotina i vratiti staru originalnu adresu zbog toga.

Akobude moglo probacu da ovaj forum promenim u  www.nnw2-serbia.com da bi na novoj verziji imali istu adresu kao do sada www.nnw-serbia.com
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 08 Mar 2014, 11:49
Jos odavno postoji pravilo da se SVI sparinzi rade u areni,u prijateljskim borbama. Sve sto se radi u selu ili bilo gde a da niije arena nece se vaziti i dodati.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sun 06 Apr 2014, 17:11
Vreme je da se stavi nova slika na logou kao sto je nekad bila tradicija da na logou stoje najace ninje u selu! Sada ce biti izabrano 5 ninji za novi logo!
Racunace se:

*Uticaj u igri (vaznost za pricu i reputacija)
*Jacina ninje
*Duzina koliko se igra na lika
*Precepcija pobeda i strategije u borbi
*Fairplay igraca i solidarnost sa druge postovanje ostalih igraca i same igre


NOVIH 5 NINJI NE RACUNAJUCI SPECIJALE BICE IZABRANE ZA 5 LEGENDARNIH NINJI OVE ERE!!!


stari logoi od pre 4 godine da se podsetimo.
Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Nnw_lo10
Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Logo_m10
Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Nnw_lo10
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 26 Apr 2014, 15:43
Kao sto sam rekao sta se desava u igri i sa igracima mene to ne zanima, niti imam nameru da nekom pomognem niti da nekom odmognem, uvek sam bio neutralan i drzao se po strani kao i sada. A to sto mislite da pomazem nekom to nije tako samo tako ispada. Da li Minato ili Dante ili Djoka ili Pera zive ili umiru, da li su dobri ili zli mene to ne zanima da ja vama kazem pogotovo u ovoj verziji gde uopste ne igram osim na specijale kada treba za pricu. Naravno volim se izivljavam i normalno da uvek gledam da ubijem nekog. Sta vise vise bi voleo da da tamo svi umru tako bi bilo najbolje a i najpostenije jer sam uvek za destrukciju.

Sto se tice foruma istina je da me nikad nije zanimao zanima me samo da recimo kodiram, pravim slike i uopste odrzavam engine igre da bi radila kao i da je kreiram i unapredujem.

Nemam nameru ni za zaradu jer novca imam dovoljno a i ne zanima me, novac od uplata skupljamo da kreiramo novu igru automatasku gde admini nisu potrebni da se mesaju u igru i da sve bude automatsko. Pocinjemo na leto kada se Conteu zavrsi skola i mozemo svaki dan da zajedno radimo.

A sto se tice same igre nije mi cilj stvoriti "igru" sa pravila i ostalo koje mi admini postavljamo. Cilj mi je stvoriti svet sa neka "osnovna pravila" ili "zakone" kao sto postoje u pravom i koje ne mozes nikako izbeci. Ostalo kako ko dolazi da zivi u njemu stvarace se zajednca potpuno nov jedan virtuelni svet, pravila, desavanja, rankove, zivote, morale i kako svet funkcionise i sve ostalo stvorice niko drugi nego igraci sami i neki pojedinci. Stvorice svet kakav oni zele. Svet gde ce moci da zive i pobegnu od stvarnog sveta, svoj svet virtuelni kakav zele. Ne planiram da se zaustavim na Naruta jer licno ne volim puno taj anime.
Za pocetak stvoricu 4 multi sveta u jednom svetu ogromnoj planeti a kasnije sve moguce anime serije u jednom. Stvoricemo ultimativni virtuelni anime svet za svakog ko pozeli da zivi na nacine kakve zele i kako mu odgovara. To je moj cilj! Kreirati virtuelni svet za sve ljude koji su nezadovoljni ovim i zele svoj svet, svoju pricu i sve ostalo. I idemo ka tome. Ovaj forum nije ni 0,000001% od onoga sto ja i Conte planiramo zapravo.
Videcete nekad jeste tesko i sve ali ako ostanete u narednim godinama bicete svedoci revolucije u svetu igara i uopsteno sveta. Ucicete u istoriju sveta! Promenicete ceo svet na bolje! A svi vi ovde bicete "pioniri" svega toga kreatori necega sto ce u daljoj buducnosti postati stvarnost.


To je moj cilj i pogled ovoga foruma, nemam interesa u igru niti nista jer to igraci trebaju kreiraju i da stvore svet kakav zele. Jedino sto me zanima je da kreiram "podlogu" tome i da odrzavam engine i unapredujem svet kao svaki tvorac to jest bog. Dok ljudi to jest igraci upravljace tim svetom i ziveti kako zele.

Normalno ova verzija nije automatska i mesanje admina u igru je neophodno kao sto vidite. Iako je ova verzija sada moze se reci bez greske i savrsena je cak iako nije ni 10% uradjena kako smo zamislili jer smo odlucili da kreiramo jos noviju verziju.
Proslo je 8 meseci kako je ova verzija zapocela i do sada je najduze trajala. 8 meseci je proslo a da se admini nisu mesali uopste u igri niti sa igrace, nisu ni igrali, niti se mesali, ni pravili pricu niti nista samo su dodavali.
Imamo zacrtanu osnovnu pricu po kojoj se drzimo. Naravno fokusirana je na selo lisca, akatsuki i zenkai, naravno osnovna prica zacrtana je tu i ponavlja se prva verzija foruma to jest prica sve ce isto biti samo sada sve sa gledista sela lisca. Ali naravno svaki igrac se moze umesati i poremetiti tok price tada osnovna prica se prilagodava tom dogadjaju. Jednog dana kada se sve kockice sloze videte sta je bilo i sto je to tako i bicete zapanjeni celom pricom tada ali to jos necmo da otkrivamo.
Primer predhodne recenice recimo. Svi znamo da je Minato u prvoj verziji bio hokage i da bio "glavni baja" u igri i da je doziveo starost umreo je u 82 godine u poslednjoj svojoj borbi sa Orochimarua. Naravno prica ide tim tokom. Ali naravno Dante recimo napadne Minata i ubije Minata sada mi se necemo mesati ako uspe u tome. Minato umire i nasa originalna prica nece vise biti takva ona se prilagodjava tome sto se desilo, tako da Minato ispada iz price i prica ce biti upisana po tome sto se desilo i Dante zauzima njegovo mesto i u osnovnoj prici oni menjaju uloge. Naravno Minato je bio poznat kao dobar hokage i svima pomagao. Dante mozda nece biti takav mozda bude zao hokage i celo selo dovede do propasti. Tako da prica ce se opet promeniti kao i istorija bice kreirani potpuno novi dogadjaji i cela prica koja je zacrtana bice prilagodjena tome. Tako da zbog tih promena neke stvari ce se mozda desiti neke se nece desiti uopste nzm lupam tipa da Kakashi umre, Zaci bude kazekage, Gara ode u zenkai i slicno.

Svi znate da je selo lisca imalo lisicu i Conte bio prvi hokage zbog mnogih desavanja i izmena to se ovde nije desilo i selo lisca cak nije ni dobilo demona.

Isto vazna stvar rekli smo da ce cela prica sa prve verzije biti ponovljena samo sada u svim detaljima sto postoj e i to samo sa gledista sela lisca (nekad su sva ostala sela bila prava kao sada lisca). Sto znaci da je selo lisa centar svega i ko zeli da uopsteno ucestvuje u prici preoruka je da se drzi njega ili organizacija kao Akatsuki ili Zenkai. Naravno u prvoj verziji pola igraca koji su sada ovde tu nisu postojali recimo ko bi mogao tipa Dante i Himiko ajde njih da pomenem posto pored Minata najvise uticu na pricu igre. Oni u prvoj verziji nisu igrali nisu postojali. Rekao sam sada je sve detaljnije i samo sa gledista sela lisca. Tako da zamislite da u prvoj verziji kada je bila i Dante i Himiko su postojali samo tada nisu nikad spominjai u prici niti ovako jer je fokus tada bio uglavnom na Zenkai i Kagee. Tako da tada nisu spominjali tipa avanture Himiko, Dantea, Byakute i ostalih igraca koji sada igraju. Ali sada na novoj verziji ovoj gde se prica spominje oni sada su tu i njihovo postojanje i avanture su otkrivene.


Ovo je ukratko delic kako sta radi i kako funkcionise i kako je zamiljeno tako da nadam se da cete sada bolje to razumeti.

Jer recimo Karasu se uvek zalio kako nisu u prici i slicno. Pored svega nismo mogli nikako da ih ubacimo jer od pocetka verzija su izolovani i od sela i ostalih organizacija, niti se mesali u neki tok ili pricu ili glavnije likove tako da nisu ni mogli da budu u prici to je bilo nemoguce, to je njihova greska bila i greska admina Vanje/Dantea sto je uopste dozvolio da imaju hideout i ostalo jer je to na ovoj verziji zabranjeno bas zbog toga da se igraci ne izdvajaju i ne beze od price. Zbog njegove greske jer im je to kreirao i napravio otisli su van igre i price i bilo je sta je bilo sami su krivi a ne ja ili conte.

Jer zamisljeno je selo lisca gde su dobri, akatsuki organizacija gde idu zli koji zele igraju kao zli i nezadovoljni su selom i zenkai gde odlaze jaci clanovi koji su neutralni i briga ih za strane.

Tako to oko price i odnos dobrih i zlih funkcionise. Karasu je zbog toga ispastao i nije bio u prici tek sada.
Jer nema cetvrto bas zbog toga jer se tako igraci dele i igra propada ili selo ili akatsuki ili zenkai trece nema ni organizacija niti novo selo da idete samo te tri strane mozete da birate.

Naravno uvek mozete biti solo igrac otici lutati svetom i igrati sami za sebe, mesati se u prici i ici gde zelite i raditi sta zelite ali to je sve. Ukoliko se drzite samo svoga puta i daleko od te tri frakcije necete ni biti u prici. Jer cela igra i sve se mora fokusirati na nekoliko tacaka ne moze imati 100 tacaka tako ce igra propasti i bice kao nekad. Svako kome dune ili dosadi kaze e odo u moju organizaciju pravim. I tako ostanu sela prazna na desetine organizacija svi igraju za sebe, ubijaju se izdaju, i posle svadjaju.

Naruta gledate i znate svet je ogroman koliko god da si jak ima neko jaci samo si mali mrav u svetiu ninji ne mozes se nadas da izdas recimo selo i odes i radis sta ti zelis. Tu su stariji igraci ,oni koji duze igraju iveci su lvl dok ne ojacas i ne dobijes reputaciju moras igrati kako oni igraju i zele takav je svet. Ako zelis da menjas ojacas igras nadjes dobre strane i cepas teras dalje ka tvom planu.

Isto razlog toga je da bi se izbacila pohlepa jer da je stari sistem sto organizacija i sto sela i da svako moze radi sta oce svi idu ka zeljom za moci da budu najaci i sto mocniji. Sada to nije slucaj jer koliko god da si jak nema teorije da se sam boris protiv 2-3 ninji koji su cak recimo rank manji od tebe ili dva to je nemoguce. Tako da ako si u selu ili organizaciji ne trebas sada gradis da bude sto vise pohlepan i mocan nego da gradis odnos i tvoj cilj za dobro sela, organizacija i drugo da bi imao neko da ti pomogne ili slicno.


Isto titula hokagea sada je nenormalno ogromna stvar. Biti hokage znaci biti centar cele price i igre. Svaki igraci novi , i stari zavisi od tebe kao i ti od njega. Cela igra prica sve zavisi od hokagea to je sada kao i sto treba bude velika privelegija.

Svi znate ni Minatu nismo dali hokage pricate Minato dobio hokagea jer mu pomazu admini?

Zapitajte se da li je to istina? Zaboravili ste svi da su izabrani 6 ucitelja sa veci level i svi su igrali i imali sanse da se bude hokage, kada je trebao da se izabere hokage svi ucitelji u selu su glasali i svi su jednoglasno dali glas Minatu i naglasavam i Dante je to uradio. A posle poceli da drve ku**c da su protiv toga. A ista ta ekipica je Minatu pre toga dala taj imunitet hokagea. Pa jel sam ja to kriv? Sami vi ste krivi sami ste ga postavili za Hokagea. Jednom kada je to postao normalno hokage kao hokage ima veliku moc i zastitu kao prvo samog sela tako i nakolnost ostalih igraca recimo specijala jer rekao sam gore sta znaci biti hokage. Ako niste zeleli Minata za hokagea niste trebali ni trazite to.
Plan nije ni bio da se hokage izabere pre nego sto neko postane lvl 200 a koliko se secam sami vi ste to zahtevali, trazili i glasali. Tako da ste sami krivi jer ste Minatu automatski dali zastitu same igre.

Tako da nemate pravo da kazete da mu pomazemo i ostalo jer upravo vi ste dali tu moc i poziciju Minatu a to nije mala pozicija.

Jer gledano sela su sada u alijansi i mnogi drugi jaki kagei i ostalo nastoje da se sela brane i pomazu Minato kao hokage ima njihovu nakolnost i pomoc tako stvari stoje to je titula hokagea to ste znali a sami ste ga postavili znali ste da ce to tako biti kada svakom ko bude Hokage jer nakon admina on ima najvecu poziciju u igri. Tako da ako napadnete selo lisca zalite se sto dolazi Yamato sto dolaze ostali Kagei da spasu Minata, pa kako da ne dodju napali ste licno alijansu i hokagea, sela se pomazu kreirana je alijansa normalno da nece dopustiti da ih neko napada i da sve propadne i pocnu politicke prozivke niste pomogli selu lisca niti hokageu. Nece oni dodji da pomognu Danteu i Karasuu koji i nisu deo sela niti nesto imaju sa selom. Dolaze da pomognu selu lisca a hokage je vodja sela lisca tako da dolaze da pomognu njemu da stiti selo i svoj zivot.

Tako da sledeci put kada se zalite i lupate da mi admini nekom pomazemo vratite se unazad i pomislite sta ste radili. Jer sve sto e desava vi kreirate kao sto vidite a ne mi admini mi samo se pridrzavamo onog sto vi sami kreirate. Niti mi pomazemo nekom niti odmazemo. Svet je kakav jeste znate kako funkcionise a na vama je sve kako ce biti. Sve sto se sada desava i radi ste vi stvorili i kreirali niko drugi verujte. Tako da kada se sledeci put zalite ili se spremate na neki korak u igri zapitajte se dobro i preupitajte kakve posledice i efekte to moze imati kasnije u igri.





*Inace da ne trpamo forum glupostima lepo dodjite na chat kada budete hteli da se sve to zavrsi jednom za sva vremena.
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Sat 10 May 2014, 15:10
Ok.. Koliko puta da vam napomenem da treninge radite u posebnoj temi za treninge a ne kao neki u temi za zahteve sledeci put cete dobiti opomene cak i ban..

Treninzi - http://www.nnw-serbia.com/f264-trening

Tema za zahteve - http://www.nnw-serbia.com/t11216p930-tema-za-zahteve

U temi za zahteve postavljate iskljucivo gde cete svoje poene, i ponekad npc borbe da bi nam olaksali..Misije i sparinge nikako. A o xp treninzima da i ne pricamo..

Narucivanje tehnika - http://www.nnw-serbia.com/t11293-narucivanje-tehnika

Ovde narucujete oruzija,iteme,odela i tehnike ako zelite da samo admini znaju sta ste narucili to morate poslati u inbox bar 2 admina..

Izvestaji sa misija - http://www.nnw-serbia.com/t11329-izvestaj-sa-misija

Kada uradite misiju (uspesno) postavite link teme gde ste radili i bice vam dodato a ne da postavljate  u teme za zahteve. Od prilike je to to ako neko krsi ova pravila dobijace opomene u najgorem slucaju ban
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 28 May 2014, 15:27
Poceo sam da uplodujem opet kartice posto nestaju polako to je do imageshacka ne do nas tako da cemo ubrzo sve opet ubaciti vec smo ubacili osnovne skilove to je posebno jer imamo mng pocetnika na forumu i igraju dosta sparinga
Law
Law
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Wed 28 May 2014, 20:19
Oruzija i osnovni skillovi vraceni.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 29 May 2014, 10:36
Da bi izbalanirali igru jer ste govorili da neke klase su suvise slabe koje treba budu da mogu se koriste bez pomoci ostalih klasa evo nasli smo resenje.

Svi znate da imate klan moci, osnovne moci i dodatne sa skill poene razni elementi, genjutsu, sensor, u osnovi oni su podeljeni na dva dela tipa jutsi za napad i jutsi za defense ili ispomoc, neke moci kao sea barijer, sensor medical i slicno nece vama pomoci direktno u borbi mnogo ali zato su vrlo jaki kada je timski rad u pitanju i pomoc drugima te klase necemo menjati jer nije svrha da svako igra sam za sebe nego da budete tim i da se pomazete i stvorite zajednicu!


Tako da od sada ce imati jutsu master klasa ninje koje odaberu takav nacin igre mogu se usresrede samo na jednu klasu iz klasa koje zahtevaju skill poen, (klan, element, genjutsu, sensor, seal...).

Ninje sa takvu klasu moci ce da odaberu samo jednu skill klasu koju ce koristiti tipa odaberu samo samuraj klasu sto znaci bez obzira koji su lvl moci ce koriste samo samuraj klasu i niste vise (tu spadaju i osnovne one se mogu koristiti ali ostale skill ne mogu).
Znaci bice kao da imate samo jedan skill poen.

Ninja recimo moci ce odabere samo vodu recimo i samo vodu da koristi i nista vise od skill klasa. Sto znaci bice master vode i samo vodu ce moci da razvija.

Ninja koji odabere takav stil moci ce da na svaku tehniku te klase ima jedan slot manje sto znaci ako neka tehnika koristi 3 slota njemu ce ta tehnika 2. Isto i cooldown ce biti smanjen za jedan, ako mu treba 3 cooldowna za tehniku njemu ce trebati 2.
Isto dobice ektra poene za sposobnosti.

Za sada ce dobiti +200 sto znaci da nece imati 500 nego 700 poena. Tako moze stavi recimo 500 chakru i 200 snagu.


Naravno videcemo kako ce se to pokazati u igri ako bude prejako to ce mo korikovati i smanjiti ali ako se pokaze suvise slabo to cemo povecati i opet izmeniti.


Isto mozete odabrati da uopste ne koristite nijednu skill klasu nego samo osnovnu, recimo taijutsu ili clone samo da koristite. U tom slucaju posto je to osnovna tehnika imacete jos vece povoljnosti na te klase. Imacete na tehnike manje cak 2 kombinaciona slota! i manje 2 cooldowna! Isto imacete i vise od 200 sposobnosti plus za sada plus 300.

Kasnije ce se izmeniti ova jutsu master klasa nacin igranja da bi bila izbalansirana po moci kao ostale klase.




Isto zabranjenje, skrivne jutsue i ostalo necemo objavljivati niti nista dok neko uopste ne stekne uslov da ih ima tada cemo mi admini da vam se javimo sa ponudom sta mozete da birate. Osim u slucaju roleplaya ako ninja direktno zna o tome.

Tipa za mangekyou niko od vas na forumu to ne moze da "juri" jer niko i ne zna da to postoji i sta je to nikad nije vidjeno. Osim u slucaju ako se dese uslovi (mi admini to znamo i reci cemo sta i kako) dobice mangekyou recimo ili nzm sage mod ili bilo sta drugo.
Conte
Conte
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Thu 29 May 2014, 13:57
Da bi testirali takav sistem, imate pravo u sparinzima da koristite 1 skill poen samo, cisto da vidite da li vam odgovara..

Samo otvorite temu pod nazivom '' Test borba ??? Vs. ???''... Na takve borbe ne dobijate xp.
Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno - Page 3 Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum