Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

+24
Berserker
Sarutobi Konohamaru
Aki Kuga
Takao Uchiha
Kuchiki Byakuya
Conte
Dante.
Dzoni Hatake
Peda Carski.
Daichi Namikaze
Basil
45485465
Aiko Shadow
Konsai Uchiha
Satoshi Nara
Usaga Sorachi
Trafalgar Law
Konan.
Hei Kaguya
Hisashi Namikaze
K.
Archer Shadow
Yamamoto
Stewcha
28 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 03 Feb 2012, 15:58
Ovde cu postavljati najnovije vesti o ostalo sto treba da znate o forumu kada se promeni doda ili slicno.

Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Fri 30 Mar 2012, 14:45
Ovako da se izvinima clanovima jer vidim da ima nekoliko gresaka na ovom novom sistemu. Ali moralo je da pocne da se igra da bih uvideo gde ima greske...

Tako da ovo je sledece. Komplikovano je da se za svakog prave posebne kartice i slicno, clanovi moraju da cekaju, zbunjeni su i slicno...

Zato evo sledece pravilo:

Kada kupite neki napad, oruzje, slicno mozete odmah da ga koristite prema vasim sposobnostima...

Kada upoterbite recimo neki napad nema veze sto na njega pisu vrednosti vi pored napiste vrednosti kakve jesu u zavisnoti od vasih sposobnosti tako da ce mnogo lakse sve to ici i slicno...

Zamenicemo i kratice sto je brze moguce da vam svima bude lakse
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 21:40
Ne zapoconjite dve borbe odjednom ili vise dok jednu skroz ne zavrsite ili se borite sa nekim ne mozete raditi drugu...Inace dobicete opomenu ako nastavite!!!
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 22:54
Spam borbe su zabranjene! Jer nije u redu da se samo kunaijima borite i slicno... Ko to bude radio ubuduce dobice opomenu ili BAN!!!

Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 22:57
Zasto ubuduce Admine sto ih ne kaznis sad covece oni su to vec dovoljno iskoristili, Tobi Uchiha koji je bio slabiji nija od mene je 65 lvl to nije u redu!
Jos ces da ga proglasis najboljim nijom pa samo napred !
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 22:59
Oduzecu im po 5 levela danas ubduce onaj ko spamuje da bi dobio xp i ostalo bice kaznjen!
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:01
Ne zanima me da li je postojalo pravilo ili ne nije u redu da ja izginem za 65 lvl a da on bude vec sad 65 level hocu da mu se smanji level i svima koji su spamovali na onaj koliki je bio pre borbi !
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:03
Tada to pravilo nije postojalo tako da nisu nista zgresili...Ko je iskoristo ikoristio je ko nije zalim...

Ali ubuduce nece moci
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:03
bravo Tobi, da se nije shadow uprotivio mozda bi prekosutra postao kage Mad A nas dragi admin sam kaze kazna ne postoji
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:05
Jao nisi trebao zamalo da postanem kage jaooo Very Happy
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:06
U tom slucaju ja idem s foruma bilo mi je zanimljivo sve dok niste poceli da stitite varalice i nepravedne igrace, vi ne znate sta je bio forum kad su ga vodili dobri ljudi, Tobi 65 lvl a ja 38 to nema nigde i vi ovo zovete RPG niujednoj RPG igri ni da varate ne mozete da napredujete do 65 nivoa !
Zbogom ljudima koji su igrali posteno kao i ja !
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:09
Pa idi slobodno, tvoj izbor... Ja ne mogu nikog da kaznim jer nisu nista uradili...Nikakva zabrana nije postojala i slicno...Tebi niko nije kriv sto se ti nisi borio kao oni ceo dan... Mozda su spamovali ali borili su se mnogo poruka su ispisali...

Ali posto vidim da je preterano mnogo od danas su spam borbe zabranjene...Ako ocenim da je borba spam dobice opomenu i nece dobiti XP i ostalo....
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:09
Ajde bre shadowe ne drami , oni nisu nista radili protiv pravila , posto tada nije postojalo to pravilo , a to sto se ti nisi setio da to radis nisu oni krivi oni su se lepo snasli i nalevelovali brzo , svakako ces tobia jednog dana stici i ovih 5 levela sto ce im se oduzeti je puno (Mislim da nista ne bi trebalo da se oduzme) a ti ako oces da ides , idi ja mislim da nikome neces nedostajati
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:10
Ma ko si ti ja samo postujem misljene Stewche on je admin njemu jedino verujem, hajdemo Kasai sa ovog nepravednog foruma !
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:11
Mnogi u svakoj igri nadju "rupu u pravilu" i ovajde se od toga i ne mogu biti kaznjeni jer nema nista sto su lose uradili...Tako da ne mogu da kaznim nikog zato sto je igrao i radio nesto sto nije ni bilo zabranjeno...

Ali ubuduce rekao sam priznavacu samo "prave borbe"
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:14
Recu cu sad ovo, a to je da ova igra koliko vidim nema pravila svako radi sta hoce to nije igra to je nista !
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:15
Ako ti se ne svidja idi slobodno i pusti ostale da igraju... -.-

Uostalom dobijas opomenu zbog vredjanja
K.
K.
Jounin

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:16
Jbt shadowe jer tebi fali nesto u glavi....Tada nije to bilo pravilo i oni ce im oduzeti 5 levela , sta se zalis to je i vise nego dovoljno
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:17
Ma slobodno !
Samo vi igrajte ovu igru bez pravila !
Samo da znate da ja sam jedino igrao po pravilima, nikad nisam varao i posteno sam zaradjivao exp !
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:20
I ja sam..ali sad cu malo teze..
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:21
Posteno nije dobro ni sa tvoje strane a nije ni sa njihove ni sa moje...

Pravilo za takve borbe nije ni postojalo jer niko nikad nije ni radio "spam borbe" ali sada kada vidim da su te borbe stetne i nije u redu tako se boriti zabranio sam ih...

Ali sta da se radi ja ne mogu nikog da kanzim shvatas da niko nista nije zgresio...


Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:22
Ma opusteno bre skini mi 5 levela i cao resen problem,on ako nece da igra sta mu mogu..
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:24
Necu nikom nista da skidam... Samo ninje koje su radile spam borbe bice pauzirane da rade borbe sa prave borce 1-2 dana... Tako cete vi "napaceni" moci da se popnete gore...
Anonymous
Gost
Guest

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Mon 09 Apr 2012, 23:34
NEeeeee 2 dana nema sparingaaaaaa Very Happy taman dok napravim swe tehnike Very Happy
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Tue 10 Apr 2012, 08:11
Isto bih adminu preporucio da donese pravilo da moze samo jedna borba s pravim borcem dnevno, zato sto ste sami stavili pravilo da posle jedne borbe ninja se istrosi i mora da se leci !
Sponsored content

Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno Empty Re: Obavestenja u vezi igre, foruma i slicno

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum