Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 12:13
Zelim da ovde svi dodjete moramo da odrzimo sastanak
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 12:46
ev me
Sassori
Sassori
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 13:47
Dolazi ovde*
Tu sam Jiraiya-sensei
Ace
Ace
Jounin

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 13:51
Tu sam ...
Dokugan Rju
Dokugan Rju
Chunin

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 14:35
(Ulazi u sobu)
*Evo i mene.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 18:33
(Minaot ulazi u prostoriju.)

Evo i mene sensei izvinite sto kasnim. (Sede pored Jiraiye i osvrnu se na sve prisutne.)

Da li ste svi dobrom, nadam se da ste se oporavili?
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 22:00
Dobro je prvo sto zelim je da se oprostim od vas, napustam selo zauvek.
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 22:12
Jiraiya-sensei?! Ali... Jos toliko toga nam je ostalo da uradimo! Zasto idete sada?! (Minato je odjednom postao nesiguran, posumnjao je u sebe i svoje sposobnosti, jer je do sada uvek imao Jiraiyu kao podrsku, da ga posavetuje u svemu i da mu uvek pritekne u pomoc. Pomislio je u sebi: Jiraiya-sensei... Jos je rano... Nemojte me sada napustati. Pa se ugrizao za usnu.)
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 22:40
*Prilazi kod Minata



Minato ja sam vec dosta star...Svet u kome zivimo ne dozvoljava ninjama da zive dugo, retko koji ninja dozivi 30 godina a kamoli 60 kao ja. Takve ninje su cenjene koje uspeju da ostare...
Ti, Tokaji i Yamato ste moji ucenici, moju volju i sve sam preneo na vas, nema vise nista da vas naucim, vreme je da se povucem i prepustim vama mladima.Nazalost nije proslo sve kako treba ali i dalje sam ponosan na vas!

Sastanak svih ninji sela 3zm6ez9c

Uostaloom rana koju sam zadobio od Tokaija je nazalost suvise ozbiljna tako da sto duze vreme prolazi moje sposobnosti nece biti kao prenecu moci da se borim vise kao ninja i sluzim ovo selu. Tako da je vreme da odem u penziju.
Pored toga, imas dobre prijatelje i ninje, sami ste zastitili selo od vrlo jakih boraca za koje bi se i ja pomucio.

Minato!!! Ti si hokage ovoga sela i moj ucenik ucini me ponosnim kada odem prenesi volju vatre svim!!!!!!!!!!!(polazi mu suza)
Anonymous
Gost
Guest

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 22:47
(Ulazi u sobu.)
Tu sam i ja i trazim Himiko moram nesto vazno da je pitam..
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 22:50
Sastanak svih ninji sela Minato_namikaze__naruto_shippuden__by_seba1496-d5exxpd
(Minato vise nije mogao da zadrzi emocije, suza mu je krenula niz lice. Setio se svega sto su zajedno preziveli on i Jiraiya kao sensei i ucenik, cak ga je smatrao i za svojeg drugog oca. Nije mogao, a ni zeleo nista mnogo da mu kaze jer je on sve vec znao. Samo je progovorio kratko.)
Hai Sensei! Arigatou! (Prevod: Razumem sensei! Hvala vam! (Minato je ustao i naklonio se sto je nize mogao. Pomislio je: Jiraiya sensei you are the men of the world. Hvala vam.)
Jiraiya
Jiraiya
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 23:01
Minato, videcemo se mi jos, ja cu otici u Mount Moyboku da prozivim moje stare dane! Cekacu te tamo jednog dana!

Inace od sada proglasam Himiko za shanina umesto mene! Pored tebe Minato vama dvoje ostavljam selo znam da cete ga voditi kako treba! Uostalom Himiko, znam da sada mozes procitas zapis uklesan na kamenu u Uchiha hideputu imas jak sharingan neces moci sve jos aliono sto treba znaces. Ti si vodja klana tako da imas pristup tome.


Ostali dobro trenirajte i ucite, odrastite i postanite veliki shinobiji! Nemojte me izneveriti!
Sassori
Sassori
Academy Student

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Sat 07 Dec 2013, 23:59
Toliko znaci pihh
Odlazi*
Sponsored content

Sastanak svih ninji sela Empty Re: Sastanak svih ninji sela

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum