Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitan sastanak svih Kagea!!!

+3
Kotsuko Hagane
Aleksandar
Zacui Yokubi
7 posters
Go down
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 14:48
Uzbuna najveceg ranka!!!

Ja Zacui Yokubi imam dozvolu od kazekagea Gaare da vrsim pune duznosti Kagea umesto njega, zato sazivam ovaj hitan sastanak gde moraju da se okupe svi Kagei jer se svih tice!!!

Samo cu da kazem da je tema Orochimaru i cela njegova organizacija i Nipocho!!!
Odazovite se svi sto pre!


Last edited by Zacui Yokubi on Sun 11 Dec 2011, 14:57; edited 1 time in total
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 14:54
Ja sam ovde . Imas moju paznju Zacui , i da li ce Kazekage Gaara da ucestvuje na sastanku ?


Last edited by Aleksandar on Sun 11 Dec 2011, 15:02; edited 2 times in total
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 14:56
Raikage-sama drago mi je da ste se odazvali jer u pitanju su zivoti i sudbina celog ninja sveta...

kazekage gaara nece ucestvovati jer je suvise povredjen i ne moze mnogo da putuje... tako da je meni sve prepustio da vodim ovo...
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 14:58
Hmmm receno mi je da sam ja zamenik HOkage-a tako da cu ja predstavljati Knohu hmm Zacuy sto se mene tice nastavi slusam te
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:00
Kotsuko Hagane, cuo sam o tebi paper korisnik, drago mi je da te upoznajem...Sacekacemo da se dodje jos neko pa da pocnemo...

Da li ima vesti o Minatu? Od kako je kidnapovan niko nista ne zna o njemu?
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:00
Ja jos nisam potpuno oporavljen od one psihicke torture od strane Senzoa tako da ne znam koliko cu moci da vam pomognem ali ninje mog sela ce pomoci !
Svakako je red da stanemo na put Orochimaruovoj organizaciji - ukrali su nam nase dragocene maceve sela magle, povredili ozbiljno ninje mog sela moramo to da im naplatimo !
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:05
Pa ne vredi vise cekati ovo se mora sto pre zavrsiti sto vise cekamo veca je opasnost da steta bude veca...

Zato cu poceti sa pricom, samo da znate da racunam na vase potpuno poverenje jer ovo sto cu reci moze da ugrozi celu nasu operaciju ako se sazna...

Mozda necemo imati priliku vise ovakvu... samo da znate Orochimaru je najmanji problem gotovo ne vazan u odnosu na ono sto imam da kazem...

Pa pazljivo me slusajte...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:08
Samo napred Zacui slusamo te !
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:31
Pa Zacuy reci,sto se tice Minata jos nista nije sigurno tako da nemogu da garantujem,a da ja posjedujem pejper ako ste to zeleli da znate sad znate...nego da se mi prihvatimo price
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:39



Verujem da svi znate moju proslost... Bio sam clan Zenkai organizacije, radio sa Kisaija i dosta toga i dan danas znam i cuvam u tajnosti od raznih jutsua, eksperimenata i slicno... Zato cu vam reci ovo...

Nekada davno..Kisai mi je pricao dok je jos bio mlad i bio sa Kisaija... Jedan ludi ninja koji je vrsio razne eksperimente jutsuima uspeo je da prizove neko stvorenje iz drugog sveta... Zvalo se Nipocho bilo je toliko destruktivno i besno da je svima okolo njega probudjivalo najvece zlo i sirilo je besnilo i zlo medju ljudima...Isto to ce predhoditi da ljudi pocnu da ratuju za teritorije pre nego sto su sela osnovana...
Kisai i Conte pre toga dugo su imali zadatak da uhvate tog ludaka sto ce prizvati Nipochoa u ovaj svet...
Kada su ga nasli i slicno nakon duge borbe krece sve po zlu i Nipocho se skoro oslobadja ali ne ceo...
Samo malo je pogledao u ovaj svet i vidite sta se desilo rasirio je besnilo i zlo koje obuhvata ljude i poceli su ratovi a zamislite sta bi tek bilo da se skroz oslobodio...Bila bi totalna destrukcija...

Kisai i Conte su uspeli iako su bili mocni nisu mogli da ga poraze nisu uspeli da ga vrate odakle je dosao tako da je prolaz zauvek ostao otvoren...I Nipocho je mogao da vidi ovaj svet ali uspeli su kolko bilo da ga zatvore...

Poseban jutsu su ispisali da drzi Nipocha sto dalje od ovog sveta...Nazlost bio je obuzeo telo tog ludog ninje sto je probao da ga prizove tako da su uspeli da ga zarobe i zauvek ga seal zajedno sa tim telom...

Jutsu su ispisali na maceve sela magle jer su se kasnije razbacali tako da ih skoro niko nije mogao spreciti i povratiti Nipocha...
Tako Nipocho je seal ali zauvek je ostao sa pogledom u ovaj svet jer ni Kisai ni Conte nisu bili mocni da ga potpuno zatvore...

Kako su godine prolazile Nipocho se nekako opet oslobodio... Morali smo da ga ponovo zatvorimo, seal je verovatno oslabio kao i telo koje je drzalo Nipocha...

Tako da smo trazili telo koje je dovoljno jako da ga izdrzi i nasli smo ga! To je bio Tokaji Hayato ili Rei anbu sela lisca...Zato smo ga uzeli Nipocha smo seal u njegovo telo jer je bilo dovoljno jako da ga zauvek drzi... Tokajiu smo izbrisali pamcenje i usadili novo da radi za nas i da ga nadgledamo...
Tako je sve srecno zavrseno i ta prica je bila gotova ali nenamerna greska koju cu napraviti pokrenuce sve...

Tokom prvog shinobi rata kada sam napao konohu i minata... rei se umesao i zaustavio me da ubijem minata besan izbrisao sam mu celo pamcenje i um!!!
ostao je samo prazna ljustura... Tako da je to Nipocho zarobljen u njegovom telu iskoristio da mu preuzme um i celo telo!!!

Tako da Rei nije vise rei samo njegovo telo je.. Um je od Nipocha koji ce sve uciniti samo da bi se skroz oslobodio...

Njegov plan je da skupi svih sedam maceva sela magle i sastavi seal i razbije ga i tada ce biti slobodan a mi cemo svi biti gotovi nece imati mogucnosti da se porazi...

Cudoviste zeljno destrukcije ceka i na dohvat ruke je da bude oslobodjeno!!!
Hitan sastanak svih Kagea!!! 92787066
Hitan sastanak svih Kagea!!! Vlcsnap2010031718h23m22

Hitan sastanak svih Kagea!!! 46891300


---------------------------------------------------

Ali Kisai je postavio seal i na osmi mac njegov da bude sigurniji to je ovaj mac koji je kod mene...

Nazalost saznao sam da je uzeo svih sedam maceva sela magle...Moj ucenik koji je porazio Senza pre smrti im je rekao njihove planove...

Tako da nema sumnje da imaju svoih sedam maceva sela magle...

Orochimaru i ostali su samo obicne lutke koje se pokoravaju Nipochu, kada je dosao preuzeo je organizaciju i vlast i on je pravi vodja sela zvuka, svi ostali ga se plase zato mu se i pokoravaju i nesmeju nista reci...
Dok Dero on ce uraditi bilo sta samo da kreira svoje ultimativne lutke i da mu neko pruzi uslove zato...

Tako da moramo napasti selo zvuka da se ne nadaju i da ih unistimo dok nije kasno!!!

Ali problem je jer niko nezna gde je selo zvuka!!


Pa ne brinite selo peska zna tacnu lokaciju...Kada je jedan ninja sela peska po imenu Shisui pobegao kod Orochimarua, moj ucenik Hisagi probao je da ga zaustavi tako da u borbi mu je postavio pupet seal za kontrolu da i ne zna... tako da je preko seala i sensor sposobniosti nasao tacnu lokaciju orochimaruovog hideouta!!!


Tako da treba svi da se udruzimo skupite sve ninje vaseg sela i krenemo na selo zvuka i unistimo Deroa, Orochimarua i Nipoca dok nije kasno!!!

Ne mozete odbiti jer kansije cete da zalite ako nece sam cu to uraditi jer ovo nije igarija pitanje milioni zivota su u pitanju i nas opstanak covecanstva uopste!!!




Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:44
Uradicemo to zajedno Nipocho kunem ti se da cemo te zaustaviti !!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:46
Zelim da cujem sve koji zele da pomognu i stave na raspolaganje sve svoje ninje sela...

Moramo napraviti plan kao i da se dogovorimo kada da napadnemo...Moramo planski raditi i smisliti strategiju...
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:49
Uz tebe sam Zacui i spreman sam rizikovat svoj zivot za sigurnost ovoga sveta !!!
Mamori ANBU sela Oblaka nije dovoljno jak i bojim se da on nebi izdrzao ovakvu borbu ali siguran sam da bi on zeleo da pomogne koliko god je to moguce.
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 15:51
Fuhen Fuyotama sam cuo da je otisao i da me ne voli, Nagua cu dobro da istreniram a racunam i Na Zabuzu i ostale da ce da se bore
Raven
Raven
Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 16:02


Mali gavran dolazi i ostavlja papiric ispisan crnim mastilom

Spoiler:

Gavran odlece u daljinu i polako nestaje iz svacijeg vidokruga
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 16:12
Raven! nisam ovo ocekivao od njega...
To je to onda, sada znamo da je i poslednji mac uzet, fali im samo jedan moj ali dok je kod mene dobro je cuvan nece moci nista da urade...

Moramo napasti sto pre, jer je pitanje vremena kada ce oni mene napasti...Bolje da ih napadnemo jer niko ne ocekuje nista...

Da Raikage ima dosta ninji koje nece mnogo pomoci moze umreti zato je bolje da ostanu u selu...

Iz mog sela ja i Hisagi smo dovoljni, Kotsuko, Ognjen, Zabuza, Aleksandar, Aleks ninja... ostalim ninjama u selu recite kako stoje stvari pa ako zele mogu da se prikljuce...

Kao prvo moramo da razvijemo plan...
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 16:18
Zao mi je sto te prekidam , ali saznao sam da Alex-Ninja nece moci da nam pomogne i nece ucestvovati u borbi protiv zvika :/ I zbog toga nenadaj se na pomoc iz Stene.
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 16:20
Nema veze, mi smo dovoljni da sve ovo zaustavimo...
Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 17:16
E bas mi je zao sto Alex-ninja nece moci da nam se pridruzi ali me zanima da li ce nam Raven zaista pomoci !
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 17:37
Ni ja nisam siguran ali ne mozemo da se oslanjamo na njega nije siguran...

Plan je sledeci...Moj ucenik Hisagi Shuuhei ce se prerusiti u Senza i uci u organizaciju, izvidice celu situaciju i ostalo, i nama poslace sve sto treba da znamo, ima li barijera i slicno nakon toga cekace nasa upustva...
Nebi bilo lose da postavi neku barijeru ili slicno da nam olaksa...

Za sada cemo Hisagija poslati na taj zadatak, suocio se sa Senza nema boolje osobe od njega trenutno za takav zadatak...
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 17:53
Nesvidja mi se taj plan ! Hisagi bi mogao da bude u velikoj opasnosti .. Velika je sansa da ga otkriju i tako zarobe ... On je sensor ninja a i dobar je borac nezelim da nastrada a i ako bi neko trebao da ide na tako opasnu misiju trebao bi da bude jedan od kagea ... Ja se dobrovoljno javljam na taj zadatak !
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 19:21
Ovako ja neb zelio da se raikage naljuti ali "Raikage ti pokusavas biti heroj?Odma da ti kazem ti si bud**a jel ovo nebi cak ni jedan ninja mogo sam da izvede osim "Kisai-a" koji je mogao da se bori sa nasim citavim svetom" Zato ja predlazem sledece neka puste HIsagia i neka nas izvesti a do tada Zacuy da ti damo svi krv i ti napravi "Perfekt clonove" od svih nas tj
moja 3,od Shedowa 3,od Alexandra 3,od Zabuze 3 od Hisagi-a 3 + mi svi napravicemo vojsku a sada bi zelo svakome od vas da nesto dam:

Charka:320

Hitan sastanak svih Kagea!!! Paperspear

pravim 3 ovakva koplja zatim radim sledece

Hitan sastanak svih Kagea!!! Paperweaponsusing
to su sada oruzija koja imaju vrednosti:
Energy:60
Demage:50
(znam da nisu jaka ali nosite ih sa sobom jel dok ih nosite sa sobom ja sam uvek uz vas)-evo uzmite koplja napravio sam za Zacuy-a Sheodwa i alexandra a sada ja mislim da bi trebali dati svoju krv Zacuy-u da napravim clonove i nasu vojsku?

Code:
[img]http://i980.photobucket.com/albums/ae284/Stewcha/Paper%20jutsu/paperspear.png[/img]

evo vam code za ono koplje
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 19:24
Hisagi je vec otisao... Ali pao je .... imam svoje izvore Shisui mi je rekao cim se desilo...

Ubacio se unutra niko nije posumnjao... Nipocho nije bio tu, uspeo je cak Orochimarua da natera da se okrene protiv Nipocha, Orochimaru i Hisagi krenuli su da uzmu maceve koji su bili nezasticeni i onemoguce Nipochu dalje napredovanje ali nisu se nadali zamki, barijeru zbog koje su uhvaceno nisu ni imali sanse da pobegnu...
Kako Shisui kaze Nipocho ih drzi tamo zarobljene...
Aleksandar
Aleksandar
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 19:39

Nezelim biti heroj samo sam zeleo pomoci ... A sto se tice Hisagija i ostalih moramo im brzo pomoci nemaju jos puno vremena !
Kotsuko svidja mi se ideja sto si predlozio sa onim klonovima tako bi smo bili mnogo jaci i imali bi smo vece sanse za pobedu !

Ognjen-Shadow Ninja
Ognjen-Shadow Ninja
Academy Student

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Sun 11 Dec 2011, 19:50
Kotsuko tvoja ideja je odlicna a ja mislim da smo Hisagija izlozili velikoj opasnosti sta ce sada da bude s njim !?
Sponsored content

Hitan sastanak svih Kagea!!! Empty Re: Hitan sastanak svih Kagea!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum