Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

+26
Rikudo Sennin
Kanno
Arashi Namikaze
Erza
bogdan.krsmanovic.5
Tokuchi Toua
Amaya Senju
Seuta Katou
Jellal Mystogan
Yamato
Kotetsu Endo
Dokugan Rju
Aoba Yamashiro
Iawo Fujimoto
Hashirama Senju
Akio Senju
Tsunade Senju
Jumive
Yoruichi Shihouin
Shinto
Tobi
Sassori
Namikaze Minato
Izanami Uchiha
Madara Uchiha
Stewcha
30 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Wed 02 Apr 2014, 09:10
Ovde se mozete prijaviti za sedmi veliki shinobi turnir koji ce se odrzati krajem aprila. Kao i uvek pobednik ce dobiti vredne nagrade a ninje koje se dobro pokazu na turniru bice izabrane ako zele da upravljuaju sa special likove mimo svojih i tako pomognu prici.


Dovoljno je da se u ovoj temi prijavite ako zelite da ucestvujete u NAJVECEM shinobi turniru do sada!!!


Iako je ovo sedmi po redu turnir koji se odrzava na svakih 6 meseci u realu po prici ovo je prvi shinobi turnir!!!
Za razliku od ostalih turnira ovaj turnir ce zauzeti pravo mesto u naruto prici i shinobi svetu kao i prvi turnir, sto znaci da imace stvarna lokacija na mapi i svako ce moci da dodje tamo. Borbe su naravno do smrti ali ne mozete umreti svi znate da vas stiti poseban jutsu. Ali zato sto ce turnir zauzeti pravo mesto dogadjaji na turniru bice svakakvi!!!! A ishod samo onakav kako ga vi napravite!!!

Tako prijavite se i udjite u istoriju igre zauvek!!!


Last edited by Stewcha on Mon 05 May 2014, 07:58; edited 1 time in total
Madara Uchiha
Madara Uchiha
Special Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Wed 02 Apr 2014, 20:45
PRIJAVLJUJEM SEEE !!
Izanami Uchiha
Izanami Uchiha
Chunin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 09:30
Prijavljujem se xD
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 11:08
Da li je moguce da je vec sedmi turnir na pomolu. Very Happy A secam se kao da je juce bilo kada smo organizovali prvi turnir od osnivanja. Very Happy Znaci proslo je tacno cetrdeset i dva meseca (42) od osnivanja foruma ili ti tri ipo godine. Jbt zar vec! Very Happy Od starih koji su tu nema nikoga nazalost Sad (Mesa, Dino, Blagoje, Sladjan, Srdjan, Conte, Stewcha, Danijel, Lidija, Aleksandar (Kostic), Strahinja, Bogdan, Aleksandar (Dimitrijevic), Petar, Darija, Aleksa, Ognjen...) jedino Lidija, ja i Aca (Ace) smo ostali (ne racunajuci Contea i Stewchu). Kada je sve ovo pocinjalo mi smo bili petnaestogodisnjaci, cetrnaestogodisnjaci i trinaestogodisnjaci Very Happy, a gledaj sada vecina nas smo ljudi.

Naravno prijavljujem se sa zadovoljstvom. Very Happy
Sassori
Sassori
Academy Student

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 12:00
Minato tvoj govor me uspava..Ako ti bas nedostaju ti igraci vrati ih xD Prijavljujem se nazalost...
Tobi
Tobi
Chunin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 12:19
ahahahhah Minato ko kaze da si ti covek, ako ne radis nisi covek jos, a koliko znam veliki si neradnik. Covek si kad jedes sam svoj kruh !! 
Nego cudno mi sto nije spomenuo svoju ljubav, Jovanu 
Inace prijavljujem se...
Shinto
Shinto
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 12:20
HAhahhaha,nemote biti tako brutalni :DD Prijavljujem se i ja xD
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 12:20
Ja sam sada spomenuo samo prvu generaciju igraca. Cak sam izostavio neke. Inace pricaj srpski, a ne tamo neki strani jezik. Very Happy I Mare, ako ti je nazalost sto si se prijavio na turnir?
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 12:23
Hehehe prijavljujem se naravno Very Happy
Sassori
Sassori
Academy Student

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 12:28
Hteo sam reci naravno a ne nazalost xDD
Jumive
Jumive
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 13:53
I trenutak koj ste svi cekali, prijavljujem se xDDD
I naravno senke su svuda xD
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 14:01
Da, samo smo tebe čekali. xDD
Tsunade Senju
Tsunade Senju
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 14:03
Prijavljujem se Very Happy
Jumive
Jumive
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 15:17
NE MENE, SRAMOTO, SENKEEE
Yoruichi Shihouin
Yoruichi Shihouin
Chunin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 15:28
GDE SU SENKE TU SAM JA, JUMIVE NARA!
Ne sećaš se? xDD
Jumive
Jumive
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 15:29
To sam ja rekao genije xD Ali ja sam tu gde su one, a ti treba da docekujes njih njih njiiih!!!! SENKA SOU!!! xD


P.S. ne spamuj ovde bre xD
Akio Senju
Akio Senju
Special Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Fri 04 Apr 2014, 23:44
Prijavljam se
Hashirama Senju
Hashirama Senju
Academy Student

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Sat 05 Apr 2014, 09:28
Ja. Hashirama Senju. Sanin sela lisca prijavljujem se za turnir. Huehue
Iawo Fujimoto
Iawo Fujimoto
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Sat 05 Apr 2014, 11:26
Prijavljujem se i ja  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
Aoba Yamashiro
Aoba Yamashiro
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Sat 05 Apr 2014, 16:19
Prijavljujem see! Very Happy
Dokugan Rju
Dokugan Rju
Chunin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Sun 06 Apr 2014, 12:01
Prijavljujem se
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Sun 06 Apr 2014, 19:17
Prijavljujem se

Yamato
Yamato
Academy Student

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Sun 06 Apr 2014, 19:26
Prijavicu se i ja
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Mon 07 Apr 2014, 00:46
prijavljujem se
Seuta Katou
Seuta Katou
Jounin

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Mon 07 Apr 2014, 20:38
EVO JA ĆU BITI VATRENI NAVIJAČ
Sponsored content

Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!! Empty Re: Prijave za sedmi veliki shinobi turnir!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum