Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gledaliste

+21
Rju
Urami Ketsukei
Namikaze Minato
Yamato
Daniel
Sabaku No Gaara
Kotetsu Endo
Law
Rikudo Sennin
Conte
Himiko Yumi
Jellal Mystogan
Mamon
Amaya Senju
Iawo Fujimoto
Tokuchi Toua
Madara Uchiha
Kratos
Ace
Danteo Uchiha
Stewcha
25 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Gledaliste Empty Gledaliste

Tue 06 May 2014, 10:32
Ovo je gledaliste u areni odakle mozete komentarisati borbe i ostalo dok traje turnir.


Gledaliste FAIRY%20TAIL%20-%20152%20-%20Large%2034
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Wed 07 May 2014, 11:11
(Ulazi na gledaliste i odlazi malo dalje i opruza se na zemlju ledjima oslonjenim na jedan od velikih stubova sa namerom da se odmori i spremi za svoju borbu dok posmatra one koje su vec pocele)
To je bilo teze nego sto sam planirao,ali uspelo je kako god.Treba krenuti dalje...(mislio je dok je palio cigaretu)
Ace
Ace
Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Wed 07 May 2014, 11:53
(Ulazi ovde sa ostalima i seda, zatim se naslanja na zid i paleci cigaretu kaze) Pa srecno klinci
Kratos
Kratos
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Wed 07 May 2014, 13:48
Pojavljuje se ... 

Hmm, eno mog imena. Alex-ninja .. 

Cuo sam da je jak i da je uradio dosta toga, ali nece me spreciti da uzmem ono po sta sam dosao! 

(Byakuya polako krece na teren, za borbu.) 
Madara Uchiha
Madara Uchiha
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Wed 07 May 2014, 20:22
Ja sam se prijavio, a nema me!?
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Wed 07 May 2014, 22:44
(ima te gledaj malo bolje xD)

Dakle i ovo je pocelo

(Posmatrao je ostale borbe spremajuci se za svoju...)

Tsee, moj protivnik je daleko jaci nego planirano, a tek su kvalifikacije.
Iawo Fujimoto
Iawo Fujimoto
Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Thu 08 May 2014, 15:48
(Ulazii Iawo, video je samo članove Karasua. Hteo je da priča sa nekim od njih ali nije nikog poznavao, prišao je Aceu koji mu je delovao zanimljivo.) Zdravo, mogu li da popričam sa tobom.
Amaya Senju
Amaya Senju
Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Fri 09 May 2014, 11:14
*Na gledalistu se pojavljuje nepoznati nindza,cak nepoznat i clanovima konohe.* 

Ovo ce biti dosadno...
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Fri 09 May 2014, 11:57
(Vratio se nazad iz arene)
Gubim previse vremena,cekam ono zbog cega sam i dosao,valjda ce ubrzo...(pomisli u sebi i nace jos jednu cigaretu ostavsi naslonjen na zid kraj ulaza)

Gledaliste Tumblr_n3uah0wM631t5mvtao2_500
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Fri 09 May 2014, 12:17
Malo muzike xDD



Mamon
Mamon
Academy Student

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Mon 12 May 2014, 09:02
*Dolazi na gledaliste


Odjednom zalece se i napada Dantea

Zalecem se ka tebi dobijam +200 brzine to je brzina lvl100 u ovom napadu.



Gledaliste L9fu
Gledaliste 200lv_zps6303fc88
Gledaliste Ftf9
Gledaliste X1eb


Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Mon 12 May 2014, 09:05
A koja fora da ga napadnes kad i da mu skines full health nece poginuti jer ovde niko ne moze pogine
Mamon
Mamon
Academy Student

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Mon 12 May 2014, 09:06
Znam da ovde ne moze da umre ali to je nesto sto sam obecala da cu uraditi kada ga vidim da cu ga napasti.
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Mon 12 May 2014, 17:11
(Misli mu prekinu stranac cije lice je bilo skriveno i koji je jurisao macem na njega.Naslonjen na zid palio je cigaretu aktivirajuci ujedno senzor i sharingan.Mac se svom silinom zabija u zemlju promasivsi Danteo-a i koji je skocivsi ostao da stoji na njemu.)


(Ispusti dim u lice osobe sa kapuljacom.)
Himiko Yumi,hmm nisam impresioniran...(Hladno je odmeri ocima i potom krenu da joj presece vrat.)


Gledaliste 200lv_zps6303fc88
Gledaliste Ftf9Gledaliste X2oh

Gledaliste 95c2
Ace
Ace
Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Mon 12 May 2014, 17:17
(Hmm nasmesio se gledajuci scenu naslonjen na suprotni zid.Nastavio je da p**i smireno,spreman da se ukljuci ukoliko stanje preraste u masivnu borbu.Uplasile su ga Danteo-ove reci na trenutak i ta namera koja mu se ocrtavala u ocima.Osetio je nesto hladno i mracno u tom mladicu.)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Mon 12 May 2014, 22:07
Health:800
Energy:850
Chakra:1000


Dante, kukavica kao i uvek, imate srece sto ovde ne mogu da vas ubijem, inace bi oboje vec bili mrtvi do sada (rece Danteu i Aceu).


Jos si ti hiljadu godina iza mene da bi mogao uopste da mi pruzis otpor Dante!!!


Kako Dante krece prema meni sve postaje belo okolo njega i ne vidi nista dok njegov napad samo prolazi kroz gustu praznu maglu


Gledaliste 9o53



Zatim nestajem u dimu
Gledaliste Mgcc
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Tue 13 May 2014, 22:11
Proslo je 24 od kako si pisao zadnji put, posto zurim necu cekati a pravila su pravila, tako da Dante ti si sada onesvescen to jest pauziran.


Sada cu te zarobiti za trajno


PILLAR SEALING JUTSU!!! (chakra:1000)



ogromni stubovi hvataju dantea i zarobljavaju.


Ovo je zabranjena gotovo je sada vise nikada neces moci da se oslobodis sve dok ti to ja ne dozvolim i ne povucem tehniku. Chakra ti je skroz pauzirana kao i telo. Ova tehnika moze trajno demona da zarobi tako da sada si tu bez mogucnosti da se pomeris. Ladno mogu te ostavim zauvek na gledalistu bez mogucstva da se oslobodis.


Gledaliste Naruto_656_madara_trapped____by_mominkhan77-d6w69hk
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Tue 13 May 2014, 22:21
Sada jedna osoba zeli da razgovara sa tobom. (pogleda na osobu iz publike).

Sto se tice tebe Ace ti si sada sledeci!
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Tue 13 May 2014, 22:41

1000
530
970

(Prilazi Danteou)

Danteo Uchiha...Treci Hokage Sela sakrivenog u liscu... Tvoja vladavina je kratko trajala..Obecao sam ti da cu ti unistiti zivot tamo na kapiji..Bas tuzno zar ne? Da zavrsis ovako jadno i bedno? Mada takav jadnik i zasluzuje takvu smrt...Hahaa necu te ubiti pusticu te da patis zauvek...Slep...Bez ruku i nogu bez mogucnosti da posaljes sebe na onaj svet...Patices zauvek do kraja svog bednog zivota..Rekao sam da ces zazaliti posto sam ti ja postao smrtni neprijatelj...Tvoj zivot ninje se zavrsava sada i ovde!!

(Vadi Kusanagi odseca mu obe ruke)

Gledaliste R3oh
Gledaliste Jhg7
(P.S. Seal te nece transferovati jer ovo nije smrtni udarac sada si izgubio 110hp-a)

Hhahhaahah boli li? Uh kako uzivam u ovome 

(lizne krv sa maca)

(Zatim ga pogleda i uzima kusanagi oblozen vatrom i poce demonski da mu sece obe noge i u tome i uspeva Danteo je ostao bez obe ruke i bez obe noge pada dole bespomocan)

Pa vreme je za veliko finale oduzecu ti tvoju omiljenu moc

(Prilazi mu i vadi mu oci i stavlja mu u teglu i zatvara teglu poklopcem)

Himiko hvala ti sto si mi priustila ovo zadovoljstvo... Vreme je...Da ubijemo i drugog najjaceg clana Karasua!
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Tue 13 May 2014, 22:52
Dante cak i nema pravo da se zove hokage... Jellal preuzmi Acea dok ja zavrsim Dantea, uhvacen je u moju zabranjenu bukvalno sada ne postoji, ni njegova chakra ni telo, tako da slobodno mozes da ga ubijes umrece, zarobljen je tu zauvek dok ga ne oslobodim.

Preuzmi acea dok ja zavrsim sa Dantea.


(pogleda u dantea i udje mu u um)


Gledaliste 1q9q


Ali to nije sve (zapada mu mac u grudi stomak zatim ga okrece i brzo povlaci nazad izvlacuci srca koja je pokupio od palih ninji pored toga prima 200 damage)




Gledaliste L9fu



Ovo je nesto sto ti ne pripada!
Jellal Mystogan
Jellal Mystogan
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Tue 13 May 2014, 23:04
1000
530-10
970-(...)

(da napomenem Himiko ovo radi pre nego ti ja vadim oci tj ona je ovo uradila pre nego ti ja ista uradio)

Ace sada je red na tebe...

Gledaliste Mgcc
(Bacam smoke bombu i radim nesto skriveno)
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Tue 13 May 2014, 23:14
Dante...Sa tvoju tehniku mozes da nabavis nove noge, ruke, glavu i ostalo sve dok imas srce, ali tvoj sharingan nikada neces moci da povratis, zauvek ti oduzimamo oci, cak i da nadjes drugi sharingan vise nikada neces moci da imas isti lvl200 osim ako ne ukrades od osobe koja isto ima sharingan lvl 200.
Tako da tvoje uchiha moci su sada zauvek unistene. Pored toga necu pomeriti tehniku ostaces tu i muciti se tako raskomadan i rasporen i slep bez mogucnosti da se pomeris ili da ti neko uopste pomogne. Ostaces tu danima zarobljen da se mucis sve dok ti health od iznemoglosti, krvarenja i mucenja ne padne na 0 a onda ce ti se seal aktivirati i teleportovace te na sigurno ali vec ce biti kasno jer ni doktori nece moci da stignu da te izlece i spasu ako ti ostane samo 1 health koji ce ti u momentu kada se nakon teleportacije stvoris na sigurno isto nestati. Tako da ovo je zbogom Dante, ovde ces umreti sam u najgorim mukama tako osakacen...

Ja cu kao originalni shanin i jedan jedini koji postoji i koji je bio preuzieti selo lisca u ime Zenkai organizacije! Postacu drugi hokage!!!!


Minato je bio prvi, hashirama je proglasen ali nije nikad bio poginuo je odmah nakon sto je i minato tako da nije ni bio hokage, ti si odmah nakon toga dosao ovde isto nisi proglasen za hokagea zvanicno samo si kao preuzeo selo tako da po pravilima nakon minata ja cu sada biti drugi hokage!
Ispravicu stvari kako trebaju da budu! Ja i Jellal i Byakuya cemo oformiti selo lisca kakvo treba da bude!!!!
Ace
Ace
Jounin

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Wed 14 May 2014, 13:58
Dante je,usao sam kod Acea na profil posto vidim da ste vec stigli moj da deaktivirate...

Kao prvo Himiko vrednosti ti nisu dobre prepravi to kasnije da nemas probleme u nekoj od narednih borbi.Drugo bas mi je drago sto ste napravili ovako divan performans,izgleda da imam dosta ljudi koji me preziru,hvala vam sto ste tako verni dosledni u cilju da me ubijete Very Happy
Trece,molim vas da dobro pogledate ovaj link gde pise tacno sve o pravilima i u kojima stoje da je nemoguce ovde nekoga cak i napasti jer jutsui ne rade.I poslednje Himiko informisi se malo bolje,ako me nema 24 h propistio sam potez nisam onesvescen...

http://www.nnw-serbia.com/t8775-pravila-turnira

A tebe Marko sam samo cekao,msm briga me iskreno sad se obracam svima ja u za svoj profil ne lizem bulju nikome niti ulazem bilo kakva novcana srestva u njega tako da je realno da i necu dugo opstati,ako ne urmem danas sutra cu,tako da mi ladno puca ku**c za sve u ovoj igri,tu sam jos malo cisto da ispratim verziju...
Conte
Conte
Academy Student

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Wed 14 May 2014, 19:39
Jel umete da citate pravila?

Svako ko je napadnut teleportovan je na sigurnom mestu. Himiko i Jellal Fernandes su diskvalifikovani sa turnira.

A feudalni lord Stewcha ce ih kazniti adekvatnim merama.

*ukoliko nemate kartice tehnika, nemojte ni da ih korsitite, text-tehnike mogu da koriste samo specijalni likovi.
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Wed 14 May 2014, 20:10
Gospodo,hvala svima sto ste se okupili,a sad se razidjite.Admini nek pobrisu ove gluposti.A ti Himiko posto izgleda nisi dugo igrala podseti se pravila,precesljaj to malo korisno je nekad znas...
Sponsored content

Gledaliste Empty Re: Gledaliste

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum