Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gledaliste

+21
Rju
Urami Ketsukei
Namikaze Minato
Yamato
Daniel
Sabaku No Gaara
Kotetsu Endo
Law
Rikudo Sennin
Conte
Himiko Yumi
Jellal Mystogan
Mamon
Amaya Senju
Iawo Fujimoto
Tokuchi Toua
Madara Uchiha
Kratos
Ace
Danteo Uchiha
Stewcha
25 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Fri 16 May 2014, 23:56
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 12:30
Ne mozes nikako predasjer ti nisi hokage nikako, niti ja mogu ti je predam jer ja ne zelim da budem hokage...


Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 14:32
(Ja ostajem u najgorem slucaju Sanin sela,tako da i Kisai ako ima neki problem sa tim resicemo naknadno posto se resim tebe...)

(Odlaze svi.Ostaje da sedi zamisljen,naslonjen na zid dok pali cigaretu)
Pa dobro mislim da nema sta vise da se ceka,sve polako pocinje da se suzava.Sve se sprema za veliko finale...(Izusti u sebi dok je uvlacio dim.Nasmesio se.)

Gledaliste - Page 3 Tumblr_n13mbhUv3H1shy2qgo1_500
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 15:12
Posto se resis mene hahahah koji vic odavno nisam cula bolji. Vidis ja sada i da umrem opet pocinjem od lvl200 zbog staza igre. Tako da lako mogu te progonim zauvek i da umrem milion put napadacu te sa svakog novog profila.

Ali stani onaj ko ce umreti ces biti ti pa ces pocnes odo lvl100 ahhahaha
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 15:34
(Ma puca mi sta ces ti da radis i koga ces ti da gonis,ja sam ti rekao ako ne uspem da pobedim ja zavrsavam ovo je najbolje sto ja mogu da uradim.A sad odjebi u skokovima molim te -. -,nisi ovde i nemoj da pises,dobila si priliku za borbu ne smaraj vise...)
Kratos
Kratos
Special Jounin

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 16:18
(Ulazim na gledaliste pracen Minatom sa jedne i Jumiveom sa druge strane.Prilazimo Danteo-u i drzeci samenhadu prislanjam njen vrh tik iznad njegovog ramena.)

Koliko cujem ides u borbu,mozda pogines?Mozda bi hteo da se oprostis sa njima(pokaza na Jumivea i Minata.)
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 16:25
Byakuya od Zenkai-a,konacno da se upoznajemo uzivo.(Nastavio je da pusti ne skrecuci pogled.)
Nemam sta da kazem ljudima koji su mrtvi,zelim im da pocivaju u miru kada im to dozvolis.(Skrenu pogled,odmerivsi obe lutke sa nekim zalom sto ih mora gledati takve.Potom se pridize i otrese prasinu sa sebe.)

Gledaliste - Page 3 Cn3FzuQ
Kratos
Kratos
Special Jounin

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 16:32
Sudbina je takva nazalost,onis su tu da posluze svrsi kao sto i mi sluzimo.(Uzdahnu pa nastavi)Zelim da uspes,ali ako i prezivis Himiko tu nije kraj puta.Zenka je tu,pred vratima:Deidara,Tokayi,Jellal,Zacui i Kisai kome ne mozes ni prici.Cak i ja koji ti zelim dobro na tvom putu stajacu sa njima i ubiti te.(Prisao mu je blize i pruzio Samenhadu.)Uzmi je na kratko,nek te sluzi dobro i pomogne da prezivis narednu borbu...
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 16:49
(Zapalio je cigaretu i gledao i u mac pred njim.Uzeo ga je i stavio ga u fotrolu za mac koju bi uvek nosio na ledjima.Klimnuo je glavom u znak zahvalnosti.)Bio to Kisai ili bilo ko drugi,stoji mi na putu kojim hodam i ja ne planiram da skrecem bilo gde...(Krenuvsi potapsao je Jumivea po ramenu i nastavio napred dobacivsi)Videcemo se jos,da ti vratim tvoj poklon ako prezivim...(Nastavio je smirenim hodom dalje niz tribine.)
Kratos
Kratos
Special Jounin

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 16:53
(Nasmesio se njegovoj tvrdoglavosti i ponadao se da se nece sresti u borbi.)


(Nestaje zajdeno sa edo lutkama)
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 18:50
(Baca cigaretu u stranu i nastavlja napred ka susednom delu arene.Nastavlja napred kraj mnogobrojnih gledalaca i krece se omanjoj grupi ninji koja razgovara medjusobno na samom kraju arene.Bili su to kagei koji su ucestvovali na turniru.Bili su to Gara(Kazekage),Urami(Mizukage),Daniel(Tsuchikage).Prisao je poklonivsi se velikim lordovima.)
Moje postovanje veliki kagei.Ime mi je Danteo Uchiha,sin sam prvog Sanina sela skrivenog u liscu.I sam sam od skora od strane drugog Hokagea proglasen za naslednika moga oca na poziciji Sanina sela skrivenom u liscu.Ubrzo Hashirama Senju-drugi Hokage je ubijen i ja sam postao privremeni Hokage i predvodnih svih u Konohi za vreme ovog turnira.Prema informacijama koje sam dobio Zenkai organizacija u svom punom sastavu predvodjena Kisaiom Uchihom napala je Konohu.Nemocan sam da je sam odbranim te trazim vasu pomoc i pozivam se alijansu koja je sklopljena medju selima.Ukoliko mi ne verujete,ja sam pripadnik Uchiha klana iskoristicu svoj Sharingan i prikazati vam istinu...

Gledaliste - Page 3 Tumblr_n3u2rhJv5c1t9ufzbo3_250
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 19:40
Danteo...Imas casti sto se uopste pojavljujes pred nama i hvalis se...Zbog tebe je ubijen prvi hokage....Ti si nista nego kriminalac....Imas srece sto si ovde siguran na turniru inace biti svi mi kagei presudili smrtno!
Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 19:42
U alijansi smo sa selom lisca prvim hokageom Namikazem Minatom...Ti cak i nisi hokage nego kriminalac, Minato je mrtav nasa nakolnost ide i dalje selu lisca ali u zavisnosti ko bude drugi hokage odlucicemo da li cemo nastaviti alijansu...Svakako ne zelimo nista sa kriminalcem kao sto si ti skloni nam se sa vida...
Daniel
Daniel
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 21:58
Vas dvojica ste mi dosta cudni u poslednje vreme (pogleda u Garu i Uramija)....

Zelim da ispitam ovo...

Yamato! Ti ovde posedujes sharingan.. Procitaj mu misli i vidi sta je od ovoga istina
Yamato
Yamato
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 22:20
Sharingan!

Gledaliste - Page 3 100lv_zps09f058a2


Sto se tice toga kako je on postao Shanin, bio sam prisutan.. Hashirama ga je proglasio za Shanina, a Hashiramu je Minato pre samoubistva proglasio za Hokagea...Nakon toga se je ubacio neki nepoznati ninja koji je pokusao sve da nas ubije...


Zelim da saznam ko je taj ninja!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 23:30


Odjednom cuju se koraci kako neko iz hale izlazi na gledaliste, dok se stepenicama penje ispred svih cuje se zvuk plasta na vetru dok zatim osoba pomera poznati sesir sa glave i svi video da je to Namikaze Minato prvi hokage zatim progovara!



Dugo se nismo videli (pogleda prema Kageima kao i prema Danteu)



Gledaliste - Page 3 Naruto_manga_631___i_m_minato_namikaze_by_darkmaza-d66ws8k

Urami Ketsukei
Urami Ketsukei
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 23:34
(OKrenu se i zacudjeno pogleda)

Ti!!!??? Ali zar ti nisi ubijen pre nedelju dana  tako smo culi!?
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 23:35
Koristio sam zabranjenu da se regenerisem ali potrebno mi je bilo neko vreme...Zatekao sam haos jer ste mislili da sam pogunio u borbi, vreme je da ispravim stvari!
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 23:39
Pogleda prema Minatu i nasmeja se ironicno


Znaci glasine su bile istinite da mozes sebe zalecit space time tehnikom tako sto vratis vreme svojeg tela dok je bilo citavo ali cuo sam da je cena prevelika jer zrtvujes pola svojeg zivota kojeg bi poziveo...
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sat 17 May 2014, 23:42
To oko koje krijes Kazekage vidi mnogo toga...Vidim da si dosta upoznat sa space time tehnikom!
Ali ostavimo to

Sta je bilo bilo je moje rane sam zalecio ali ono sto se desilo nisam, nisam uspeo da odbranim selo ali nisam mogao ni da ga ostavim da gledam kako se moja deca u selu ubijaju za vlast zato moramse vratiti da obuzdam situaciju. Ja kao prvi hokage! I dalje sam na vlasti!
Namikaze Minato
Namikaze Minato
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sun 18 May 2014, 00:05
Inace razlog sto sam dosao ovde je sto su ovde svi kagei okupljeni kao i osobe koje zelim da cuju ovo.

Dante me je porazio poraz sam priznao bio sam nemocan da bilo sta uradim ali isto tako nisam mogao da izdam moje ninje u selu i ostavim ih na milost i nemilost Karasuu morao sam se izvucem po svaku cenu da bi kao hokage zastitio ninje kasnije. Mislili ste da sam poginuo i vidite sta se desava svet je u haosu i celo selo lisca. Zato sam odlucio da se "ubijem" sa moj space time sam usadio chakru u kunai i ubo se ostavisi ga u telu. Tako da sam se osigurao da sta god da se desi sa moje telo mogu da se regenerisem dok je moja chakra i dalje tamo negde. Probudio sam se u kovegu bilo je zastrajujuce ali imao sam space time i lako pobegao iz grobnice. Onda sam video sta se desilo sa selo i da je u haosu i sve sto se desilo pogledao datum i video da je turnir , proslo je bilo nedelju dana od moje "smrti". Tako da odmah sam dosao ovde da svima saopstim.

Borbu sam izgubio i pao sam da zastitim selo ali svakako necu ga napustiti moja ljubav prema selu i ninjama u njemu mi to ne dozvoljava. Tako da proglasicu novog drugog hokagea pred svima ovde sada! Dok cu se ja povuci (kao sarutobi u animeu). Ostacu u selu i cuvati ga kao prvi hokage isvima pomagati kao pre ali funkciju hokagea imace nova osoba!


Proglasavam Byakuyu Uchihu drugim hokageom!!!!!!!
Yamato
Yamato
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sun 18 May 2014, 13:09
Yamato procita Danteove misli, a zatim pogleda redom Garu, Uramija, Minata i pridje ka Danielu neizustivsi ni reci, samo ga je pogledao prodornim pogledom
Daniel
Daniel
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Sun 18 May 2014, 13:13
Nasmesi se samo

Tako sam i mislio....
Tokuchi Toua
Tokuchi Toua
Special Jounin

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Wed 21 May 2014, 20:35
Tokuchi je usao u gledaliste. Sedeo je malo dalje od ostalih i naceo jednu cigaretu. Sve ili nista - rekao je - gledajuci u kockicu u svojoj ruci dok mu se osmeh jasno primecivao na licu. Bacio je kockicu u vis, a zatim uhvatio. Nakon toga, usmerio je oci ka borbama... koje se jos nisu zavrsile, i detaljno ih pratio. Bile su to oci kockara. Nastavio je da p**i cigaretu.
Danteo Uchiha
Danteo Uchiha
Academy Student

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Wed 21 May 2014, 21:57
(PREKINITE DA MI KRADETE FORU!ODJEDNOM SVI PROPUSILI xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)
Sponsored content

Gledaliste - Page 3 Empty Re: Gledaliste

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum