Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sta mislite o forumu???

+14
Ryuk
khhh
Naruto Uzumaki*
77777777
Urami Ketsukei
48688
Blaza Uchiha
Ognjen-Shadow Ninja
Kakashi Hatake.
4658
WTF
Sabaku No Gaara
Conte Uchiha
Stewcha
18 posters
Go down

Sta mislite o forumu???

102 - 68%
9 - 6%
16 - 11%
3 - 2%
5 - 3%
14 - 9%
 
Total Votes: 149
 
Poll closed
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Sta mislite o forumu??? - Page 3 Empty Re: Sta mislite o forumu???

Tue 01 Nov 2011, 18:43
Sto se tehnika tice prije smo probali milion stvari po tom pitanju, i na kraju sta se desi good mode jer svakog dana svi kupuju nove tehnike i to je preveliak zbrka, ako gledas stvarni naruto svijet onda i sam znas da neke ninje novu tehniku nauce za godinu ili vise, sjeti se samo NAruta kada je bila pauza nakod dvije godine sa koliko je novih tehnika dosao?? Dosao je sa Odama rasengan... Takođe se sjeti Sasuke-a za taj period je naucio Chidori nagashi i sumoning... Sto hocu da ti kazem i mi smo mislili da je to sa 3, ili vise tehniak dobro, ali bjeruj mi da nije svi su kupovali k'o mahniti a to je bezveze zamisli ninje sela lisca svi imaju iste tehnike (jer su sve vatrene tehnike kupili) to bi bilo bezveze...

A sto se godina tice da period od tri godine jeste veliki, ali ti mozes umrijeti kad god zelis, a takođe mozes poceti sa koliko god hoces godina, tako da mozes uvijek mijenjati lika, a moze i biti onih starijih ninji, ako neko zeli naravno da bude "old ninja"

Msm ovo ti govorim jer smo o ovim stvarima vec razmisljali i dosli do ovih pravila kakva jesu sada ;)
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Sta mislite o forumu??? - Page 3 Empty Re: Sta mislite o forumu???

Tue 01 Nov 2011, 20:17
Da u pravu je ako oces da bude realnije iz Naruta, maksimum zivot jednog ninje je oko 30-40 godina i manje moze se reci zbog stalnih opasnosti koje je izlozen... Retko ko uspe da dozivi toliku starost sto je ako si primetio
i ovde na forum isto vecina clanova to jest ninji poginulo je oko 20-30 godine sto je realnost kao i u anime ...

U celom narutu imalo je samo 3-4 ninje koje su dozivele 70-80 godina u liscu Sarutobi , Danzo, i ono svoje ninja councilora ona deda i baba dok su selo peska u celom selu samo svoje ninji je imalo oko 70- 80 godina ona baba lady Cyou i onaj deda...

Juraha, Tsuade i Orochimaru su isto bili stariji oko 50 godina pa i oni su umrli ostala jos Tsunade Very Happy
Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Sta mislite o forumu??? - Page 3 Empty Re: Sta mislite o forumu???

Mon 07 Nov 2011, 19:19
Forum je premocan cheers cheers tri sata sam morao da citam i da ukapiram kako se igra ali sada nadam se sve znam i kada sam shvatio ovo je mnogo mocno Very Happy Very Happy
Sponsored content

Sta mislite o forumu??? - Page 3 Empty Re: Sta mislite o forumu???

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum