Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Greske i proplemi na forumu

+6
Dante.
K.
Yamamoto
Hisashi Namikaze
Erza Namikaze
Conte
10 posters
Go down
Anonymous
Gost
Guest

Greske i proplemi na forumu Empty Greske i proplemi na forumu

Sun 19 Aug 2012, 07:08
Za pocetak u ovoj temi cemo pisati greske i neke probleme foruma(ako je doslo do njih).


Last edited by NNW Admin 3 on Sun 19 Aug 2012, 12:49; edited 1 time in total
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 19 Aug 2012, 12:23
vec sam resio to Very Happy
Conte
Conte
Academy Student

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 19 Aug 2012, 12:36
Dobro.. Ovde cemo pisati i neka pravila koja bi trebalo da uvedemo...

Dakle, kao sto znamo ovo je RPG forum, i trebalo bi da se vise na tome okrenemo... Kako smo poceli, mi ovaj forum pretvaramo u real life ( sam sam kriv, ja sam prvi zapoceo takav nacin borbe )... Zelim da kazem da u borbama, nema vise izmisljanje svakavih gluposti, sta je logicno a sta ne... vec kako pise na kartici tako i nema druge.. Naprimer u jednoj borbi je Hishashi bio otrovan, a zatim je iskoristio tehniku da postane zemlja, i napisao da je taj otrov izasao iz njega jer je postao zemlja... Znaci toga vise nema, sve sto pise na kartici se samo racuna..Osim ako je rec o prici...

Drugo... Na svakom rpg forumu, ukoliko nemas tehniku u inventar, ona ne postoji.. mi do sada to nismo praktikovali, bar ne svi...

Zatim summoning... Trebalo bi da se izmene.. previse su jaki, a sa veoma malo cene ih prizivamo... Treba da uvedemo i reverse summoning.. Dakle da vlasnik mora da vrati svog summoninga u svet inace bi summoning poginuo... Sto znaci da ce za vracanje isto koristiti 100 chakru, ili ce summoning koristiti svoju chakru za vracanje... I mislim da bi za prizivanje summoninga trebalo da uvedemo u zavisnosti od lv-a... veci lv, vise chakre za prizivanje...

Zatim dupliranje efekta -.- ... Admin 1 je napisao sve osim vodenih tehnika... Prepravka.. ni jedan efekat ne sme da se duplira...


Da li se svi slazete sa ovim pravilima?
Anonymous
Gost
Guest

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 19 Aug 2012, 12:52
Nekao su veoma zanimljiva...
O ovome cemo se veceras na sastanku dogovoriti. Smile
K.
K.
Jounin

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 19 Aug 2012, 13:18
Za ovo prvo se ne slazem posto ce to izbaciti svu zabavu sa foruma i on ce da postane vise tcg nego rpg
drugo ok , ali ce me mrzeti posto ja stvarno ni nemam inventar -.-
trece i cetvrto ok
Conte
Conte
Academy Student

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 19 Aug 2012, 22:32
E ovako posto na dorumu gledano novac samo raste ( gomila se ) porukama, nema nikakve inflacije i sl...A i gledano riznice u selima sada nista ne znace...

Vreme je da to promenimo, samim tim i poboljsamo nacin igre... Za ovaj sada posao ce nam trebati admin koji ume lepo da vodi racunicu i koji je odgovoran Very Happy ... Dakle svakog prvog i 15-og u mesecu, admin je zaduzen da zapisuje ko koliko ima novca... Recimo zappise prvog da k. ima 2000 ryo-a ... A 15-tog ima 5000.. Admin je zaduzen da selu u kome se nalazi ninja oduzme iznos ( razliku ) odnosno u ovom primeru 3000.. To bi bila kao neka plata koju je dobio... ukoliko je iznos manji, nema veze.. ne racuna se...

E sad kako ce selo onda dobijati novac? To je malo tezi deo posla.. Dakle admin je zaduzen da sav novac koji je K. potrosio na kupovinu ( oruzija, itema, tehnika ) prebaci svom selu, odnosno selu u kojem je k. ...

E sada gledano ovakav nacin vise steti selu nego sto pomaze... Zbog toga su kagei duzni da uvode porez.. Svaki ninja ce imati duznost da postuje taj porez i svakog prvog i 15-og ... daje odredjenu sumu novca selu.. Naravno iznos tog poreza odredjuje kage u zavisnosti od situacije sela....

Tako da ce i kage imati veliko zaduzenje za razliku do sada.. Do sada posteno kage i nije imao neke velike obaveze, ali sada ce biti drugacije...

Pored toga kage ce biti u obavezi da oformi i vojsku tim novcem iz sela... A povremeno cu ja da napadam sela na Story Makeru...
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 19 Aug 2012, 22:43
Ja se slazem sa NNW 2
Conte
Conte
Academy Student

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Wed 22 Aug 2012, 13:18
Brt... sta ste vi radili za ovo vreme dok ja i stewcha nismo bili tu. Koliko vidim samo selo lista je napredovalo, ostalo je cisto s**nje!!
Pa izbacili ste ono pravilo da mozes da se levelujes do 5 lv iznad svog ranka! Pa jeste vi normalni.. vidim genini su 80-ti lv!! O.o
K.
K.
Jounin

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Wed 22 Aug 2012, 13:57
Ko je 80ti lv conte...Pravilo je da smeju ako su genini do 40 ako su jonini do 60 to je sad darko dodavao vise posto nije znao
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Wed 22 Aug 2012, 18:19
Conte nemoj mnogo da seres sad. Ispada da smo mi debili, i da smo mi radili za nista. Rekli smo da nece biti svadja i nekih primedbi koje nisu na mestu. Koji ti ku**c!
K.
K.
Jounin

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Thu 23 Aug 2012, 15:15
E ljudi ovo nije bas proplem ali jel se samo meni cini da je brzina slabija od svega ostalog?
Dante.
Dante.
Administrator

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Thu 23 Aug 2012, 18:32
Ukrao si mi temu xD

Danas sam hteo da predlozim nova pravila za to.

Brzina nema nikakvu svrhu ama bas nikakvu dozvoljava zagarantovan potez tek na 250 poena i to na svaki 6 potez.
Gledano brzina nicemu ne sluzi i mnoge ninje su slabe jer nemaju nista od toga gledano sta donosi snaga, chakra i slicno.


Zato predlazem da brzina bude u direktnoj vezi sa izbegavanjem. Jer ako imas brzinu lakse mozes da uocis protivnikove pokrete ako je sporiji od tebe i na vreme se pripremis i izbegnes.

E sada ovo za brzinu zavisice od ovog novog pravila za izbegavanje sto cu postaviti.


Mnogo lako se izbegava i nema smisla. Neko uradi napad od 1000 damage ti ga recimo sa klona od 50(30) chakre izbegnes. Damage od 1000 je lvl 150 napad to treba vrlo tesko da se izbegne.

Ako gledate naruta ili bilo koji anime kada se bore i neko iskoristi neki razoran napad cak i onaj ako ga je izbegao sve se izmori i zadise jer mu je trebalo mnogo napora da izbegne nesto tako jako.


Zato predlazem da barem na probu stavimo ovo pravilo nekoliko dana da vidimo kako ce se ponasati i prilagoditi igri.


Ninja mora da iskoristi za napad da izbegne chakru ili energy u zavisnosti koliko je veliki damage.
Ili druga opcija pa vi vidite koja vam se vise svidja da se potrosi onoliko energy ili chakre u zavisnosti koliko je protivnik ulozio.

Tako izaberite koju da uvedemo?


Ako neko uradi napad od 1000 damage i ti ces morati da potrosis 1000 chakre ili 1000 energy da to izbegnes zavisi sa cim izbegavas.

Ali meni je bolja druga opcija


Ako neko uradi napad od 1000 damage i da recimo 500 chakre ti ces morati da ulozis 500 chakre ili energy da izbegnes zavisi cime izbeegavas

Mislim da je ovo drugo prakticnije jer tu deluju kontrola chakre i snaga tako da ce to biti fer. Opet ce se izbegavati samo sa 30 chakre ali i protivnik recimo ima kontrolu chakre pa je uradio napad sa 30 chakre sto je posteno i ekvivalentno. A oni sto imaju snagu trosice energy da izbegnu reicmo takvi napadi sto trose energy.


E sad da se vratimo na brzinu, brzina ce imati novu sposobnost da izbegnes napad lakse.

Tako sto ces trositi manje chakre ili energy na napade za izbegavanje u zavisnosti koliko poena imas.

Ako neko ima 200 poena na brzinu a suoci se sa napadom od 1000 damage/500 chakra on ce umesto 500 trositi 300 chakre ili energyja sto je posteno jer ninje sa brzinu obicno imaju malu kontrolu chakre i slicno...

E sad nzm da li recimo da trosi manje 200 ili duplo 400??? bas zbog toga sto su ima ostale sposobnosti slabe?
Mozda cak i bolje ako imaju recimo 200 poena na brzinu da trose 400 chakre ili energy manje.

Jer ninja sa recimo 400 kontrolu lako moze da uradi napad od 1000 damage sa otprlike 100-200 chakre a i lako ce moci da izbegne mislim da manje trosi.
Ali ninje sa brzinu od 200 svakako ce imati vecu brzinu od onog ko ima veliku kontrolu sto znaci da ce mnogo lakse izbeci napad bez umora.

Tako da mislim da ipak treba duplo da bude???


Inace brzina ce zadrzati i onu sposobnost zagarantovanog poteza (damage ili izbegavanje u zavisnosti od brzine)

E ako vam se ne sivja ta sposobnost evo i drugog predloga.


Tako da ovim cemo podeliti igrace i sposobnosti ce biti od veceg znacaja kako se stavljaju.
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Thu 23 Aug 2012, 20:09
Pa moze, nema problema, ali gledano i dalje je slaba.. i to mnogo..I da moze duplo naravno..

Ali ako mene pitas, po ovakvom pravilu bi pre odabrao dobru kontrolu chakre, jer njome mogu da izbegnem sa malo chakre velike napade i plus da napadam, a sa brzinom mogu samo da napadam... Recimo za brzinu bi mogli da stavimo ono da je umesto pola od razlike u napadu.. da to bude recimo cela razlika.. jer gledano najveca razlika na forumu bi bila 500.. ako neko stavi 500 poena sam ona brzinu on ce moci svakog poteza da nanese 500 zagarantovan.. ali ce zato da istrosi chakru dosta ( jer nema ni jedan poen na kontrolu ).. tako da tesko on moze da prezivi naredna 4 poteza sa toliko chakre... a i niko nije lud da stavi 500 na brzinu.. Tako da mislim da je bolje da bude cela razlika a ne pola...
Dante.
Dante.
Administrator

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Thu 23 Aug 2012, 20:11
Nemoj bre da mi koristis profil u te svrhe xDDDD ostavi ga xDDDD koristi nnw admina xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Thu 23 Aug 2012, 20:19
xaxaxaxa ma dok ne napravim zenkai xDD
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Thu 23 Aug 2012, 20:51
-.-
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Thu 23 Aug 2012, 21:15
ovaj smoren smajli opisuje ovog na sliku xD ( isti su )
K.
K.
Jounin

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Thu 23 Aug 2012, 22:08
Ovo sto je stewcha pisao (Ako je on na nnw adminu 6 , malo ste me zbunili) mi se realno ne svidja , posto onda nema veze level tehnike za izbegavanje i slicno , takodje ce ovi sa snagom i kontrolom imati veliku prednost , to bi skroz izbacilo pokretljivost iz igre , ovo za brzinu ja predlazem umesto svaki 6 potez da bude polovina zagarantovana da svaki potez bude nzm...cetvrtina ili tako nesto zagarantovano ali samo orizujem i taijutsuom , naravno onda bi morali da smislimo novu specijalnu sposobnost sa 250 i 350 brzine (niko toliko nema tako da to nece biti veliki proplem)
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Fri 24 Aug 2012, 16:19
Nisam te razumeo xD.. Kako nema niko pa ja imam 200 dal 250 na brzinu -.-
Dante.
Dante.
Administrator

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 26 Aug 2012, 12:53
Daj stvarno se dogovorite budite ozbiljni da ne odugovlacimo ovo vise inace cemo ja i K sami da odlucimo jedino smo se mi dogovarali xD


K ti znas sta smo pricali i kako je sta, cilj je sledeci uvesti pravilo za izbegavanje i nove efekte za brzinu kao i pokretljivost (jer su povezane sposobnosti)


Kao prvo da predjemo na pokretljivost nas predlog je da promenimo to ime jer nije logicno i da ga preimenujemo u PRECIZNOST.


Preciznost:
Ova sposobnost znaci da ste vrlo pokretljivi i precizni u vasim potezima prilikom ciljanja, napadanja i slicno sto ce vam omoguciti da mete preciznije pogadjate na "vitalna" mesta i slicno sto ce povecati damage. To znaci da na svaki napad mozete da povecate damage tehnike tako sto cete bolje naciljati protivnika ili ga preciznije iseci i slicno. Znaci ako imate 100 poena na preciznost a neka tehnika ima osnovni damage 100 to znaci da cete vi na tu tehniku imati 200 damage.
Uz to u zavisnosti koliko poena stavljate na pokretljivost mozete otkljucati neke sposobnosti...Level tehnike raste sa damageom koji dodajete.

*250 poena na preciznost i sticete sposobnost da se vestim preciznim pokretima lako pogodite slabe tacke protivnika i povredite ga iako ima defense.Ako mu je defense 100 vi cete moci kada ga napadnete bice kao da ima 50 defense uvek pola.

*400 poena na preciznost i sticete sposobnost da se vestim preciznim pokretima lako pogodite slabe tacke protivnika uz to ako ima neki defense i slicno on nece delovati protiv vas.



Brzina:
Brzina sluzi ninji da izbegava bolje napade kao i da napada.Sto imate vecu brzinu lakse je oceniti i izbeci bilo koji napad isto i uraditi nesto npr napasti. Ukoliko je vasa brzina veca od protivnikove znaci da ste brzi od njega i imate mnogo vise prednosti...Svaki napad sto sluzi za izbegavanje postaje jaci i ako imate veliku brzinu mozete izbegavati napade sa neke vrlo proste tehnike za izbegavanje. Sto vise poena imate na brzinu i sto je veca razlika u brzini od vaseg protivnika to znaci da protivniku mozete zadati zagarantovan damage.
Brzina ima sposobnost da smanjite potrosnju chakre ili energy poena kada izbegavate napade u zavisnosti koliko poena imate.
Ukoliko imate 100 poena na brzinu a morate uloziti 200 chakre recimo da izbegnete vi necete morati 200 nego samo 100.

Uz to sto vise dodajete poene na brzinu bolje mogucnosti cete dobiti.

*250 poena na brzinu (svaki potez protivniku zadajete zagarantovan damage u napadima u zavisnosti koliko poena imate. Racuna se cetvrtina. Ako imate 200 poena na snagu svaki potez protivniku mozete zadati zagarantovan 50 damage.)

*400 poena na brzinu (svaki potez protivniku zadajete zagarantovan damage u napadima u zavisnosti koliko poena imate. Racuna se polovina. Ako imate 200 poena na snagu svaki potez protivniku mozete zadati zagarantovan 100 damage.)




I ovo je novo pravilo za izbegavanje:



Kada izbegavate napade morate koristiti energy ili chakru u zavisnosti koliko ulozi vas protivnik. Ako vas protivnik ulozi 500 chakre recimo u neki napad onda vi morate isto 500 chakre ili energy poena zavisi sa kojim napadom izbegavate.

E samo vidite da li da se racuna kontrola chakre i snaga kada se izbegava mozda treba da se ubaci da se to ne racuna u izbegavanje

E sad razmotrite ovo pa da se svi dogovorimo kako i sta???
K.
K.
Jounin

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 26 Aug 2012, 13:00
Da nije malo prejako ovo drugo za brzinu...neko sa 400 brzine ima u 5 poteza zavrsenu borbu (Inace drugi efekat se otkljucava na 350 a ne 400) ostalo je ok , nego kako ja sada da menjam ove moje iron sand napade sto imaju svoju brzinu?

I da , kako ce brzina funkcionisati ako imas npr 100 poena a on iskoristi napad od 50 chakre?
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 26 Aug 2012, 14:35
E ovo je odlicno.. Pa K. onda nista jer gledano i ne treba mnogo da se pomucis ako si ono brzi odnekog, samo se sklonis, znaci nista...

Inace stewcho, napisao si


''Ako imate 200 poena na snagu svaki potez protivniku mozete zadati zagarantovan 50 damage.''

200 snage o.O ... mislim da se to odnosi na brzinu tako da ispravi...

Inace odlicno je to, svaki potez cetvrtinu, mada nzm recimo neko stavi 400 na brzinu i moze svakog poteza po 100 da oduzima, tako da i najjaci ninja moze za 10 poteza da bude porazen, a kao sama brzina mozes i lako da izbegavas napade, tako da mi je nekako sad brzina previse mocna... Bolje da stavimo npr na svaki drugi potez imas zagarantovano, onda bi ti trebalo 20 poteza, a gledano borbe ne traju toliko...

A sto se tice izbegavanje, pa trebalo bi da se racuna kontrola... Ali o5 kazem, neko stavi 400 na brzini i 100 na kontroli.. Uvek moze da odbrani napad, a svaki potez ima garant...

--------------

Nego mislio sam nesto za elemente da uvedem novo... Da napravimo novu opciju ( potvrda elementa ) ili tako nesto, jer gledano za sada mnogo je lako da imas sva 5 elementa zato sto svako radi opciju uspeh, a tu je sansa pola-pola... Napravimo novu opciju i stavimo razliku 2:1 ili 3:1 u korist neuspeha...Tada ce stvarno sreca odluucivati ko ce imati vise elemenata...

I da mislio sam da dodamo nesto novo za elemente..
Recimo Mjunja je najbrzi element. I kao takav ima vise prednosti, teze se izbegava i to, tako da bi mogli za munju da uvedemo neku brzinu ko sto K ima napade za brzinu. Sto znaci da onaj ko odabere taj elemenat, mislim da ce usavrsavati brzinu...

Zatim vatra, vatra je poznata kao najjci elemenat sto se tice damage... recimo ako neko ima preciznost od 150, na svaki vatreni napad ima cetvrtinu ili polovinu ili pak stalni damage od 50 koji se dodaje vatrenim tehnikama.

Zatim voda.. Voda je sama po sebi jaka zbog efekta, e sad bi mi trebali uvesti nesto novo, da za vaki efekat trosis dosta vise chakre nego sto zahteva rank te tehnike (iipak efekat je efekat ).. Tako da ce oni koji imaju vodu, vise ici na kontrolu chakre.

Zemlja predstavlja snagu zapravo, i naravno vezana je za snagu, tako da ko ima npr 150 na snagu, na svaku zemljanu tehniku ima + 50 defence, na 200 snage, 100 defence, na 250 snage 150 defence itd... Mozda na prvi pogled nema svrhu, ali to bi trebali da uvedemo zbog sledece. Npr, svako blokira napad napadom, neko posalje vatru od 200 damage, i ovaj drugi je ugasi sa vodom od 200 damage.. T ocemo da izmenimo, najboje da stavimo da samo zemlja moze tako da negira, upravo zbog tog defenca koji ima..

I vetar, vezan za inteligenciju naravno.. Pa gledano vetar se kombinuje najbolje sa svakim elementom... Npr, malo vetra rasplamsuje vatru, i tako ona postaje jaca... Zatim, vetar moze da oduva vodu i nakvasi citav teren, sto moze veoma dobro doci zbog efekta, zatim dosta vetra moze od zemlju da stvori prasinu ( ili pesak ) ili da je razbije.. Jedino ne vidim kako moze da se iskombinuje sa munjom.. I kao takav kombinovani elemenat za koji treba razmisljanje, naravno vezana je inteligencija.. sto ti je veca inteligencija, mozes bolje da kombinujes vise elemenata, odnosno da se damage od 2 elemenata kombinuje.. E sad to bi znacilo da vetar vredi pola poteza, jer gledano, uradis neku tehniku, zatim odmah posle nje vetar i tako je iskombinujes... sto bi znacilo da ti je za vetar potrebno najmanje vremena u prstima da aktiviras tehniku... i u zavisnosti od inteligencije.. recimo na 200 inteligencije mozes da kombinujes tehnike C ranka na 300 tehnike b ranka itd...


Pa da cujem sta kazete za ovo? Da nije malo komplikovano xDD?
K.
K.
Jounin

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 26 Aug 2012, 14:57
Pa ne bi ovo bilo lose...ali realno elementi su vec najjaci (lutke su tu negde sa 1 ili 2 elementa ali neko sa 3 elemenata moze da odvali bilo koga pogotovo ako uzme dobre elemente) tako da je nepotrebno , za brzinu se slazem da bi bilo prejako da je ovako kako je stewcha napisao posto polovina brzine svaki potez ako imas 350 i aktiviras drugi efekat to bi bilo 175 damage po potezu znaci za 6 poteza ti pobedis borbu ali doduse ima nacina da se i brzina izbegne , ali dobar predlog je sto je conte rekao da svaki drugi potez mozes (Ali sa 400 brzine i to je dosta jako) i to bi trebalo da moze samo sa oruzijem i taijutsuom i trebalo bi da stavimo neki minimum za ljude sa brzinom kad izbegavaju da potrose ono bar 10 energy posto ti treba malo energije da se izmaknes ili koliko on potrosi ti mozes najmanje da smanjis na trecinu toga.E i ovo pravilo za 1 tehniku za napad po potezu me nervira , msm da bi mogli da namestimo da ako se tehnike rade u kontinuitetu i kombinaciji mogu maksimum 2 (Npr kao sto je 3. hokage uradio onog blatnjavog zmaja pa vatreni napad) i tako bi bile mnogo zanimljivije za regular ninje posto je realno sada regular dosadan samo baca napade x2 ili 3 (malo sam skrenuo sa teme xD)
Dante.
Dante.
Administrator

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Sun 26 Aug 2012, 17:16
E znate sta sredite to vi meni ionako svejedno xDDDDDDDDDDDDDDDD
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Mon 27 Aug 2012, 00:18
Slusajte moramo da menjamo karticu cancle tehnike. Nije lepo objasnjeno na njoj kako se branis od genjutsua. K i ja smo se raspraljali veceras o tome kako cancle radi ili bi trebao da radi. Evo moje misljenje i prosta logika.

Primer: Ovaj genjutsu trosi 500 cakre da bi naneo isti dmg. E sad napadac kada koristi ovaj genjutsu on gleda na potrosnju cakre, ali i na kontrolu. AKo napadac ima 300 kontrole on trosi 200 cakre. A protivnik logicno da bi se odbranio od tog genjutsua mora da ulozi 50 cakre vise od napadacea sto je 250 da bi se odbranio, ne gledajuci na nsvoju kontrolu. Jer glupo bi bilo da napadac ulozi vise cakre za genjutsu da bi napao protivnika koji ce uloziti manje da bi se odbranio, to je nelogicno. Valjda jacuina genjutsua se gleda po tome koliko je napadac ulozio cakre a ne kolika je oprotivnikova kontrola cakre.

Greske i proplemi na forumu 651

Izjasnite se povodom ovoga pa ako se slozi vecina, da promenimo cancle tenhiku, tj da je smao preuredimo. Jer nije skroz objasnjeno kako ona radi.
Sponsored content

Greske i proplemi na forumu Empty Re: Greske i proplemi na forumu

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum