Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Stari hideout Zenkai organizacije

Fri 11 Feb 2011, 19:23
Zenkai organization

Ja Kisai Uchiha osnivam ovu organizaciju... Ko zeli da se pridruzi neka kaze a ja cu odluciti da li ga primam!!!

Moj plan je da sakupim svih 9 zveri (demona) i da sa njima sejem strah u svim selima, tako ljudi ce biti preplaseni i svi ce mi se pokoravati!!! i Onda ja cu upravljati svim tim, a vi koji budete uz mene bicete lepo nagradjeni, svako od vas ce biti glavni za jedno od sela, i znacete puno mocnih tehnika!!!!



Svako ko se uclani ovde dobice ovaj plast koji je simbol Zenkai organizacije


Spoiler:

Svakog demona kojeg uhvatimo drzacemo ovde u specijalni seal koji sam ja kreirao, jedini nacin da se oslobode demoni je da se seal unisti a to nije nimalo lako!!! Jedino ja mogu iz njega izvlaciti demona kojeg zelim i upravljati sa njime!!!!

Kisai special sealing demon statue
Spoiler:



Last edited by Kisai Uchiha on Thu 24 Feb 2011, 22:12; edited 2 times in total
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Fri 11 Feb 2011, 19:25
Misije:

Ovde cu pisati misije u ovaj spoiler...

Spoiler:
Deidara
Deidara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Sun 20 Feb 2011, 10:41
Cuo sam da si veoma jak ninja i zelim se ukljuciti u ovu organizaciju...
Ako me primate napisite mi PM sa planovima organizacije...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Sun 20 Feb 2011, 13:11
Primljen si u ovu organizaciju reci cu ti uskoro nase planove, uskoro cu te poslati na tvoje prve misije da vidim kako ces se pokazati!...
Ako se budes dobro pokzao naucicu te mojom licnom tehnikom Perfect clone jutsu!!!
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Sun 20 Feb 2011, 13:34
Moj plan je da sakupim svih 9 zveri (demona) i da sa njima sejem strah u svim selima, tako ljudi ce biti preplaseni i svi ce mi se pokoravati!!! i Onda ja cu upravljati svim tim, a vi koji budete uz mene bicete lepo nagradjeni, svako od vas ce biti glavni za jedno od sela, i znacete puno mocnih tehnika!!!!

Ovako morao da krenemo od prvih demona, ja sam krenuo da zarobim lisicu ali porazio sam je ali nisam imao dovoljno cakre da je zarobim Evil tako da cemo nju zadnju, bolje po redu da idemo!!!

Prvi demon je zarobljen u sabaku no Gaaru, tako da cemo morati njega prvo da sredimo, ali za sad moramo prvo da vidimo sta poseduje i kakva je njegova snaga!!!

Tu ti nastupas Deidara, hocu da se usunjas u pescano selo, i sazas sto vise mozez o Gaari, ako bude potrebno bori se sa njim ali ako vidis da zagusti pobegni i vrati se da mi podneses izvestaj!

Dobices 100 XP
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Mon 21 Feb 2011, 18:33
Deidara i svi ostali, vreme je da vas upoznam sa mojim vernim saborcem, i mojom desnom rukom!!! Sada je vreme da upoznate jednog tajnog clana ove organizacije, koji posle mene u njoj ima najvecu vlast!!!

A to je!!! Zacui Yokubi.. posto je on nas tajni clan, njegov spisak i ostalo bice ovde!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Mon 21 Feb 2011, 18:41
Zdravo svima ovde u organizaciji... Dok Kisai nije ovde i ja mogu naredjivati...

Deidara ti uradi tvoju misiju sto ti je zadao Kisai... a ja i on idemo da zarobimo Nibija!!!!! Krecemo u lov na demone!!!!!!!!!

Moj spisak: Zacui Yokubi
Spoiler:
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Mon 21 Feb 2011, 20:36
Prvi demon je zaroblje a to je Nibi dvorepi demon, ja i Zacui smo zavrsili sa njim.

Deidara obavi tvoju misiju i izvesti me o snazi i moci Gaare... to je tvoja prva misija ovde sigurno ne zelis da je padnes!!!

I sada da potpuno zatvorim demona u statuu!

"Kisai special sealing demon statue"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Demon je zatvoren !!!
Deidara
Deidara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Mon 21 Feb 2011, 22:55
Kisai nemoguce je da se ja usunjam u selo za ulazak u selo treba dozvola, ali mogu ga izazvati na borbu da vidim kakve moci ima, poslije borbe ti donosim izvjestaj... Zacui dobrodosao Very Happy
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Mon 21 Feb 2011, 22:59
Moguce je! Ti si clan nase organizacije imas sposobnost da se usunjas u svako selo.

Kao sto je Kisai rekao


hocu da se usunjas u pescano selo, i sazas sto vise mozez o Gaari, ako bude potrebno bori se sa njim ali ako vidis da zagusti pobegni i vrati se da mi podneses izvestaj!
XP:100
Deidara
Deidara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Mon 21 Feb 2011, 23:58
Misija je obavljena... Borio sam se sa Garom moram vam reci da je veoma jak, ali to je sve zahvaljujuci Shukaku-u ima poseban napad koji ima damagea 300 to je sposobnost Shukaku-a. On i Kazekage su u dobrim odnosima, kao sto sami znate Kazekage mu je zatocio Shukakua i Kazekage polaze velike nade u Gaaru. U borbi sam morao pobjeci jer jos nemam jake napade da moram a nema dovoljno misija da bih dobio XP tako da bih vas zamolio da mi date jos misija jer cu tako moci oslobađati svoju posebnu sposobnost tj. moj Kakeigenkai...
molim 100 XP

Edit: Sabaku No Gaara je uhvatio Sanbi-a a urami Ketsukei ga zapecatio u sebe... http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t407-sabaku-no-gaara-vs-sanbi
Koji je nas sledeci korak?


Last edited by Deidara on Tue 22 Feb 2011, 12:33; edited 2 times in total
Deidara
Deidara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Tue 22 Feb 2011, 12:21
Spoiler:


Last edited by Deidara on Thu 24 Feb 2011, 20:44; edited 4 times in total
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Tue 22 Feb 2011, 17:17
Odlicno Deidara , lord Kisai bice zadovoljan!!! Nagradicu te sa 100 XP poena!!!
Sacekacemo naseg lidera da da konacni potez
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Tue 22 Feb 2011, 17:33
Zacui pozvao si me da se dogovorimo (Milisim stvarno me je pozvao xD znamo se...)
Vidim sad Deidara je uspesno zavrsio njegovu misiju!!! Odlicno, nastavi da jacas i uskoro probudices tvoj kekkei genkai koji se stvarno poseban...

Gara is no match for me xaxax mogu ga vrlo lako savladati sam kada zelim, ali njega necemo dirati za sada posto ce sukaku ojacati u njemu i tek onda cemo ga izvuci...
Znaci vidim se se mist i sand selo zblizavaju velika je mogucnost da se sela udruze protiv nas a to nikako nesmemo dozvoliti! Zato Deidara imam novu misiju za tebe!!!
"Idi u rain vilage i razgovaraj sa Amekagea kazi da imas posebnu poruku za njega nemoj da pravis nered ako nije neophodno, dobij dozvolu za ulazak u rain selo i prenesi Amekageu poruku, reci mu za nase planove i pitaj ga da li zeli da saradjuje sa nama "" gledano da je kisno selo u krizi jer propada verovatno ce prihvatiti nas poziv... a onda cemo nas hideout prosirit i na rain selo" Dobises 200 XP za to...


A sto se tice Sanbija, prvi Kazekage se nece mnogo ovajditi zato sto ti Zacui imas zadatak da ga porazis i izvuces demona a ja cu ga zatvoriti i ako bude potrebno da ti pomognem u borbi, ali nece biti potrebe posto su tvoje sposobnosti jace od prvog Mizukagea!!!

A sada idite u svoje misije i ispunite ih!!!
Deidara
Deidara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Wed 23 Feb 2011, 10:38
Kisai postavio sam mu pitanje, ali on odavno ne dolazi tako da nezznam dali ce odgovoriti na ovu moju poruku... Kako god ja sam svoju misiju obavio, ako jos bude nesto zanimljivo izvijestit cu vas... 200 XP Very Happy
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Wed 23 Feb 2011, 11:30
Odlican posao Deidara!!!
Nasa organizacija jaca ima puno nasih pristalca, ali nisu dovoljnio jaki da udju u uzi krug nase organizacije ka ti Deidara!!!
Ovo je vrlo vazno ovo je nas simbol organizacije:

Spoiler:

A sada posao...
Zacui je jos na svojoj misije...
A ti Deidara imam novu misiju za tebe!!!
Imam jedan plan da ojacam nasu organizaciju tvoja misija ce biti da odes i nadjes kristalnu pecinu i iz nje mi doneses jedno desetak crvenih kristala, oni mi trebaju za moj plan!!! Zato je vrlo vazno da ih nabavis kako znas i umes.
Dobices XP 200 poena..
Deidara
Deidara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 10:28
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t434p30-deidara-vs-cuvar-pecine#2159

Evo dokaza da sam ga pobijedio.
Moja misija je uspijesno zavrsena. 200 XP

Koja je moja sledeca misija.
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 14:06
Da Deidara odlicno obavljeno .......
Dobices tvojih 200 xp
Ali moras da budes jaci da bi mogao da naucis moju tehniku koju cu ti pokazati zato...
Stewcha citaj ovo:
Spoiler:

Deidara imam drugu misiju za tebe donese ti 300 XP!!!
Kristale si mi doneo jos mi fali jedan drevni skrol da bi mogao da ostvarim moj plan da ojacam organizaciju!!! Zato idi u Temple of the Rajin, nadji njegovu grobnicu i jedan vrlo vazan skorl i nje mi donesi... Kada se vratis ako sve bude kako treba naucicu te mojom jednom tehnikom!!!

A sto se tice Zacuia trenutno je na misiji bori se sa Mizukagea, to ne treba brinem Zacui moze ubiti Mizukagea kada pozeli, ali sada moramo da promenimo plan tako da cu morati da ga pozovem natrag!!!
Zajedno svi troje moramo da se dogovorimo kada da zarobimo demona Kjubiaja!!!! xaxaxaxaxaxax Deidara zavrsi tvoju misiju sto pre mozez!!!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 15:46
Lord Kisai tu sam... xaxaxa ostavio sam jadnog Mizukagea da se bori sa moje klonove... a verovatno ce pobediti ali sledeci put bice moj!!!

Lord Kisai sta je to toliko vazno da smo morali prekinuti borbu sa Mizukagea?
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 16:01
Ovo kagei svih sela planiraju da se udruze i pomognu prvom Hokageu da zarobi Kjubia, ali to nesmemo da dozvolimo jer Kyubi jinchuikia skoro da nemozemo da porazimo s obzirom da je Hokage nece mu biti problem da ovlada svim mocima!!!
Zato moramo biti u pripravnosti i cekacemo, kada Hokage porazi lisicu nas troje ja, ti i Deidara nastupamo, vi cete sluziti da niko ne ometa mene i hokagea u nasoj borbi, nagledacu celu borbu i cim lisica bude gotova ulecem i zatvaram je... Deidara pozuri i obavi misiju!!!!!!! Evil
xaxaxaxaxa
Deidara
Deidara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 20:40
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t435-rajin-3#2324
Lord Kisai zao mi je sto ste cekali, ali evo moja misija je uspijesno obavljena... 300 XP
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 21:50
Imam prijedlog za vasu organizaciju... Zelim vam se pridruziti... vas plan znam i ne zanima me nista osim da na kraju ja budem Kazekage tj. vođa Sand sela, ako mi to mozete obecati radicu misije za vas tj. bit cu vjerni clan ove organizacije...
Kakashi Hatake.
Kakashi Hatake.
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 21:57
haha Gaara nečeš dugo izdurat ako se nepokaješ
Sabaku No Gaara
Sabaku No Gaara
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 22:02
Kazekage ovo nije tema za nas razgovor prati me u Kazekage room...
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Thu 24 Feb 2011, 22:19

Gaara napravio si odlican korak sto si dosao ovamo postaces nas clan i imaces veliku moc, kada skupimo sve demone i budemo vladali svetom, selo pesak bice tvoje to obecavam...
Uskoro ces dobiti sve sto ide uz Zenkai, i instrukcije za dalje planove!!!

Uspeo sam da zarobim demona bez borbe xaxax imao sam srecu sada me zvud traze tako da cu morati da se povucem i ostavim mog klona za dalje desavanja!!!


Perfect clone jutsu(chakra 600)!!!!!!!!!!!

Tako je moj klonu vodi sve ovo dok se ja ne vratim!!! xaxaxaxa Znekai ce vladati!!!
Sponsored content

Stari hideout Zenkai organizacije Empty Re: Stari hideout Zenkai organizacije

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum