Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Wed 27 Jul 2011, 13:34
Ovako Hiashi, Naomi, Fu dodjite ovde...

Nasli smo barijeru oko Zenkai hideouta moramo je unistiti da bi usli unutra...


Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) 1910

Ovako ovo je posebna barijera koliko vidim... Postavlja se okolo neke lokacije... Cetri velika stuba sa posebnim sealom se postave oko necega i ono sto zelis da sakrijes sto se nalzi unutra je nevidljivo i nema ga... Mozes prodji na mestu gde je ono neces ga nikako registrovati da je tu kao da ne postoji... Tako da moramo unistiti sva cetri stuba sa sealove da bi se hideout otkrio...
Gledano da nemogu da ga vidim znaci da vise nemam dozvolu da prolazim kroz njega...

Svaki stub ima po 1500 healtha moramo ih sve unistiti....


Pocecemo za seal br. 1



Kada se svi skupimo pocinjemo!
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Wed 27 Jul 2011, 13:54
tu sam
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Wed 27 Jul 2011, 15:12
tusam i ja
Anonymous
Gost
Guest

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Wed 27 Jul 2011, 16:42
ovde sam i ja Very Happy
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Wed 27 Jul 2011, 18:54
rei kao nas kapetan budi ljubazan i ti napadni prvi
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Wed 27 Jul 2011, 21:33
Health:(700/700)
Energy:(680/710)
Chakra:(695/695)

Pa da krenem...


Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Oruzje28

Barijera
Health:1460/1500
Anonymous
Gost
Guest

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Wed 27 Jul 2011, 23:19
Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Health11 Health:
Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Left_bar_bleueMisija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Fg11Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty_bar_bleueMisija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Right_bar_bleue (360/360)
Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Energy10 Energy:
Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Left_bar_bleueMisija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Fg13Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty_bar_bleueMisija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Right_bar_bleue (280/340)-60
Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Chakra10 Chakra:
Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Left_bar_bleueMisija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Fg12Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty_bar_bleueMisija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Right_bar_bleue (400/400)

evo i mene...

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Oruzje32


Barijera
Health:1410/1500
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 09:56
Health:
(480/480)
Energy:
(420/460)
Chakra:
(510/510)
Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Hexagonalshuriken

zastoo ne koristite tehnike
Hiashi
Hiashi
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 13:58
Health:400


Energy:320


Chakra:490

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Oruzje32




Barijera
Health:1280/1500
ANBU Captain
ANBU Captain
ANBU

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 14:52
Chakra:(900/900)-600
Pomocicu vam malo. Sada se brzo svi sklonite.

Raiton: Kiriiiiin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Znakov11

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) 1213

Barijera
Health:780/1500
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 17:25
Barijera
Health:680/1500
Health:
(480/480)
Energy:
(420/460)
Chakra:
(460/510)
Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Crystalneedles
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 18:06
Health:(700/700)
Energy:(670/710)
Chakra:(355/695)



Pomoci cu vam... Dacu svu chakru koju imam, ovo ce gotovo preseci stub...

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Zenkai10
Ulazem 340 chakre damage je 680

Barijera
Health:0/1500



Ova barijera je unistena... Idemo na drugu barijeru!!!
Anonymous
Gost
Guest

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 18:42
ja cu zapoceti sa sealom 2

Health: (360/360)

Energy: (280/340)

Chakra: (350/400)-50

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Crystallance

Barijera
Health:1420/1500
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 18:54
Health:(700/700)
Energy:(660/710)
Chakra:(0/695)

Iskoristicu poslednju chakru za jak napad...

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Zenkai10
Ulazem 355 chakre damage je 710!

Barijera
Health:710/1500


Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:00
Hahahahaa.... sta to pokusavate da uradite???? Hehe... Mislim dalje vam nemogu dozvoliti da idete...
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:03
Zaci!? Ocekivao sam da si ti mogao biti ovde... Ponovo se srecemo ali ovaj put kao neprijatelji!

Nazalost u mojoj kondiciji nisam u mogucnosti da te porazim ali tu ce ceo moj tim i zajedno mozemo da te ubijemo i okoncamo zenkai organizaciju!!!

Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:06
Tokaji Hayato... Znaci sada radis za Fondaciju, vidim vratio si se kao ANBU...

Gluposti... zar stvarno mislis da imas sanse protiv tebe, sve sto znas sam te ja naucio i Kisai znam svaki tvoj potez, strategiju i ostalo ti mi nemozes nista a jos najmanje tvoj bezvredni tim sastavljen od slabica!!!

Njime ste dosli da napadate Zenkai hideout hahahahahahahhahah nemogu da prestanem da se smejem...

Zar stvarno mislis da ste dobili ovaj rat... da je Kisai tako lako izgubio....
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:08
Zacui nemozes nas spreciti vise smo a i jaci smo kadaradimo kao tim
dosao ti je kraj i tebi i tvom vodji Kisajiju
kapetane dali ste spremni ?? ako mene pitate ja jesam
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:08
Vidim da nemogu da se sakrijem od tebe, posto si senzor-tip ninje i osecas chakru... Da ono sto sam bio sam bio zbog tvojih lazi!!!

Ali to za Kisaija je nemoguce... Minato i ostali su ga porazili... jednotavno je nemoguce da ono izbegne....!!!!! Lazes!!!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:10
Hahahahah koga nemogu spreciti, podcenjujete moje moci, zar stvarno mislite da imate sanse protiv mene, od trenutka kada sam se pojavio vec ste mrtvi...
Mogu vas sve ubiti a da niste ni svesni... toga... ne izazivajte me...

A sto se tice Kisaija zasto se lepo diretkno njemu ne obratis! xaxaxa

Lord Kisai....
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:13
Health:(700/700)
Energy:(630/710)
Chakra:(0/695)

Dosta price ovo se zavrsava sada i ovde... Kisai je proslost video sam to hoces samo da nas uplasis... Napadnite ga Kisai nije ovde laze samo da nas uplasi mrtav je video sam!!!


Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Oruzje28
Kisai Uchiha
Kisai Uchiha
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:15
Odjednom niodkuda stvara se niko drugi nego Kisai Uchiha...

Xaxaxaxaxaxaxaxaxa Toaki, i ekipa ANBU Operativaca, nisam se nadao da ces se vratiti ANBU jedinici, ali stvari se menjaju... Tokai sada si vec pod mojim Sharinganom, i nemozes se pomerati... Sada si ukocen i nemozes se pomerati, a sada da vidimo sta imamo ovde, par neiskusnih ANBU-a.. Hahaha sada ih mogu ubiti u trenutku samo je pitanje sta oni hoce, i kakvi su???

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Kisai_10
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:19
Health:(700/700)
Energy:(630/710)
Chakra:(0/695)

Nemoguce... Kisai.... Ali kako... Jednostavno je nemoguce.... Kakava sam bud**a upao sam diretkno u tvoju zamku u tvoj sharingan iz kojeg je nemoguce pobeci... Nemogu da se pomeram... Izlgeda da sam stvarno gotov... Nemam vise kontrolu nad mojim telom i umom...

Pazite se sada je sve na vama...
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:22
Rekao sam ali nisi me slusao... Niko nemoze protiv Kisaija... Lord Kisai... Zabavite se sa Tokaija a ove zutokljunce cu ja unistiti, odavno se nisam zabavljao... Jedino ako mozda imaju nesto da kazu u svoju korist...
Mizuki Sora
Mizuki Sora
Academy Student

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Thu 28 Jul 2011, 19:24
lorde kisai sta zelis od nas
Sponsored content

Misija "Zenkai hideout"  (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj) Empty Re: Misija "Zenkai hideout" (zabranjeno za ostale clanove koji nisu u njoj)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum