Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Empty Napad na selo zvuka i sve njegove clanove...

Mon 12 Dec 2011, 14:20
Nipocho!!!!!!!!! Dosao sam da spasim mog ucenika!!! Ne mozes nista uraditi... Ovo ce se zavrsiti sada i ovde gotovo je!!!

Bolje izadji znas i sam da ne mozes da pobegnes...

(Zacui i njegova tri klona stoje pred ulazom u selo zvuka)
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Empty Re: Napad na selo zvuka i sve njegove clanove...

Mon 12 Dec 2011, 14:34

Ocekivao sam te Zacui, ponovo se srecemo, krug je kompletan ali sada sam ja gospodar!!!

Hahahahahahahhahahahaa... Znao sam da ces dodji kada otkrijes da ti je ucenik zarobljen...

Koliko vidim drugi su te izneverili sam si dosao samo sa svoje klonove, ali nemoj da me zasmejavas sada sam mnogo jaci nego pre... Sve sam vise i vise slobodan samo mi fali taj tvoj mac... da budem kompletan
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Empty Re: Napad na selo zvuka i sve njegove clanove...

Mon 12 Dec 2011, 14:37
Nipocho.... I sam znas da nikada nisam koristio moju punu snagu, ali ovakve situacije zahtevaju drasticne mere... Zato se spremi!!! Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!
Ovo je nasa poslednja borba!!! Gde ti zauvek gubis!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!



Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Chakrarising
Kotsuko Hagane
Kotsuko Hagane
Academy Student

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Empty Re: Napad na selo zvuka i sve njegove clanove...

Mon 12 Dec 2011, 14:41
https://www.youtube.com/watch?v=OWiqOCHkjIE

aaaaa ne tako brzo REI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!axaxaxaxaxa,pa ti si bud**a znam da ce se svet unistit ako Zacuy izgubi mac,ali sada mozes samo da sanjas

Health:500
Chakra:500
Energy:400
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Empty Re: Napad na selo zvuka i sve njegove clanove...

Mon 12 Dec 2011, 14:46
Necu se boriti jos... Prvo moras dodji do mene ako me toliko zelis!!!! Hahahahahahah.....

(Rei se povlaci u ulaz od organizacije koji se zatvara sealovima a ispred organizacije se pojavljuje sledece)

Pet himera izlazi!!!!
Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Dddda

10
Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Wood_p10

A vrata se zatvaraju sa poseban seal koji ima 5000 health...Mora se unistiti da bi se uslo!!!

Ako zelis da udjes moras!!! Sve ovo da porazis hahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!!!
Zacui Yokubi
Zacui Yokubi
Special Jounin

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Empty Re: Napad na selo zvuka i sve njegove clanove...

Mon 12 Dec 2011, 14:56
Zacui:
Health: 815/815
Energy: 800/800
Chakra:880/880
----------------
Zacui clone 1:
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 1000/1000
----------------
Zacui clone 2:
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra:1000/1000
----------------
Zacui clone 3:
Health: 1000/1000
Energy: 1000/1000
Chakra: 1000/1000

-----------------------------------------------------------------------



Pobegao moramo sve ovo poraziti, moramo se organizovati!!!

Alexandar i Nagu neka uzmu dve himere!!!

Shedow i zabuza neka uzmu dve himere!!!

Shisui i Kotsuko neka srede preostalu himeru!!!

Moja dva klona ce se zabaviti sa wood klonove!!!

(otvorite ovde teme i borite se, neko ce valjda da upravlja sa himere i klonove nadam se)

Hisagi ti mi trebas to jest tvoje sensor sposobnosti!!!

Ja i moj jedan klona kao i Hisagi idemo unutra za rei-a!!! Pokusacemo da ga zaustavimo kao i da sprecimo dera i ostale unutra...

Moj jinchuriki sword dajem perfeck clonu br. 3 bice sigurniji tu nego unutra da ga unosim!!!

Nadam se da mozete da izdrzite!!!

Hisagi idemo!!!

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Zenkaibomb

Hisagi Shuuhei
Hisagi Shuuhei
Chunin

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Empty Re: Napad na selo zvuka i sve njegove clanove...

Mon 12 Dec 2011, 14:57
Zacui-sensej spreman sam na sve!
Sponsored content

Napad na selo zvuka i sve njegove clanove... Empty Re: Napad na selo zvuka i sve njegove clanove...

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum