Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

+3
Shisui Uchiha*
Orochimaru
Tokaji Hayato
7 posters
Go down
Tokaji Hayato
Tokaji Hayato
Special Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Thu 08 Dec 2011, 16:17
Pa doslo je vreme da okoncamo ovo hahahahahahaha!!!!
Vreme je da nadjemo sve maceve sela magle!!!
Krenucete da ih skupite, ne brinite bicete mnogo nagradjeni svi!!!

Senzo i Alker ti ces napasti mizukagea Ognjena i oteti mu Raiga maceve!!!

Shisui i M.G. vas dvoje cete napasti tsuchikagea Aleksa i oteti mu Himanekrio mac..

Orochimaru i Dero nadjite preostao mac kod Ravena je!

Svi slobodno povedite wood klonove najvise po 4 ih imate za svakog...
Koristite tehniku koju vas je Senzo naucio da locirate maceve pre nego sto krenete...

To je to krenimo u ostvarivanje nasih pllanova!!!
Orochimaru
Orochimaru
Genin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Thu 08 Dec 2011, 17:01
Dero cekam te i mozemo da krenemo..Mozda izcuim neku tehniku..Pa mozemo krenuti..
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Thu 08 Dec 2011, 20:00
Uff tsucikage gotov si samo kako te ja cu koristiti wood puppets ima da ga sredimo
Senzo
Senzo
ANBU

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 11:54
U redu je Rei... Ja i Alker cemo da krenemo...

Pa Rei, Shisui, Dero, Orochimaru vidimo se hajde da se kladimo onaj ko prvi uzme mac i vrati se dobija 50.000 ryoa!!!

Alkere idemo....
Shisui Uchiha*
Shisui Uchiha*
Academy Student

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:00
XAxaxa mozeee
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:02
U redu je idemo Senzo poseticemo Mizukagea hahahhaha.... Ali pre toga zelim da vam se oduzim svima......


Spoiler:
Senzo
Senzo
ANBU

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:04
Sta!! Izdajnice platices za ovo...... Svi smo uhvaceni nazalost nema nam spasa!!!!

Meni nije ni potrebno da se krecem a da te ubijem!!!
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:07
Zar mislis da se nisam osigurao od tvog sharingana Itachi... Bolje me ne dirajte ukoliko umrem ili se malo poremeti moj protok chakre pod dejstvom genjutsua svi cete biti mrtvi aktivrace se kosti hahahahahhahaha

Pa sta sada da vam radim...

Prvo cemo Reia i Dera najaci su ovde... Hahahahahah

Odjednom izlaze kosti ispod njih i nanose ima 550 damage!!!

Hahahahahahahhahahahaha
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:10
Health:175/725

Prokletnice!!! Zasto, zasto to radis!!! Izdajice....
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:14
Hahahahahah tako Dero-sensej kleci dole umazan krvlju!!! Hahahahhaha kao i svemocni Rei....

Spustili ste svoj gard i dok ste bili na turnru sve sam ovde spremio i cekao trenutak da vas uhvatim... Jednim udarcem porazicu najace missing ninje hahahahahahahhah

Dero sensej oduvek sam hteo da te ubijem!!! da se osvetim i sada je trenutak...

A sada ste gotovi... Ubicu Dera i Rei-a


Ostalo vam je 175 healtha kosti izlaze i nanose vam 170 damage... prvo cu vas malo muciti ahah a onda vu ubiti ostale!!!
Dero Gabaichi
Dero Gabaichi
Special Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:17
Health:5/725

Khaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa.... Prokletnice!!!!!!! Zar stvarno mislis da mozes da nas porazis tako lako!!!

Upali smo u tvoju zamku ali necemo se predati tako lako!!!

Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:18
Budale svi ste samo obicni crvi!!!!

Pa ovo je zbogom sve cu vas ubiti sada ovde!!!!Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
41582465
41582465
Academy Student

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:23
Odjednom neko prilazi Alceru sa ledja u bode ga!
Alker se nije nadao... Da ce mu neko prici jer bi se kosti aktivirale ali sada se nisu aktivirale tako da nije ni znao da ce ga neko napasti!!!

Bodem te u predelu srca i umires!
Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Oruzje30
Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:25
Sta! Kako si...........

kh kh (bljuje krv na usta) budale bez ozbira na to kosti ostaju kako kod okrenes ja pobedjujem!!!! Xaxaxaxaxxax
41582465
41582465
Academy Student

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:30
Haxaxaxa ja nemam chakru kao vi.... niko i nista je nemoze detektovati hahahahhaha zar ne brate?

Nebrini za njih.... Iskoristio sam svu chakru koju sam imao kao i svi wood klonovi ovde u hideoutu i ispod i okolo tvojih kostiju kreirali smo mrezu od drveca koje ce zadrzati kosti dok se izvucemo na sigurno...

Hajde pozurite bezite!!! Nemogu jos dugo da zadrzavam kosti.... Idemo!!! Van hideouta dok ne smislimo nacin da ih uklonimo!!!

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Densewoodlandwall


Alker Kaguya
Alker Kaguya
Jounin

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Fri 09 Dec 2011, 12:31
Khhhhhhhh....aaaaaaa.....
Sponsored content

Vazna misija za sve clanove zvuka!!!! Empty Re: Vazna misija za sve clanove zvuka!!!!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum