Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odsustva sa foruma

+8
Hyuuga Neji
K.
Erza Namikaze
Hisashi Namikaze
Satoshi Nara
Archer Shadow
Yamamoto
Stewcha
12 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Odsustva sa foruma Empty Odsustva sa foruma

Fri 03 Feb 2012, 16:00
Ukoliko niste u mogucnosti da dolazite nekoliko dana ili duze ovde najavite vse odsustvo da bi ostali igraci imali razumavanja prema vama (ukoliko vam napadaju selo ili slicno), ukoliko se desava neki dogadjaj ili ste u borbi....

Ukoliko se ne javite moze mnogo nekad da vas kosta cak i zivot vaseg lika...

Mozete najaviti odsustvo u privatnu poruku ali to nije uvek sigurno
Face, skype i slicno ne vazi jer ako neko trazi dokaz mora biti sa foruma tako da je ova tema najvalidnija za to.


Ukoliko cete zakasniti na neku borbu, ili morate da idete isto nebi bilo lose da se javite.
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 08 Apr 2012, 18:09
admini veoma sam bolestn imam temperaturu i mozda necu imati vremena da zavrsim chunin ispite tako da nznm
mozete da me oborite ili da me sacekate
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 08 Apr 2012, 19:05
U redu je...Veceras pocinje treci deo...Ako si prosao sumu smrti videcemo zavisi kako ti se bude palo za treci ispit...
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sat 21 Apr 2012, 17:48
Hao Asakura nece biti tu oko 4 dana na forumu trenutno je u bolnicu,zbog alergije..
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Mon 23 Apr 2012, 09:00
Xaxaxa evo me God Of New World xDD
vratio sam se danas i nastavljamo
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Mon 30 Apr 2012, 13:10
Da znate da necu moci da budem na forumu dva-tri dana jer idem na selo ! Very Happy
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 04 May 2012, 21:36
Na forumu me nece bit par dana (do ponedeljak) naj vjerovanije tako da sto se tice cunin ispita ako nije problem da mi javite jesam li prosao...ako ne onda nea veze a ako jesam da me sacekate z 2 deo ili mi date veceras ako vam nije probelm
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 04 May 2012, 21:41
Kada se javis nije problem da se sacekamo i da iskombinujemo nesto ;)
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 04 May 2012, 21:44
samo da te pitam jel smijem da narucim 4 tehnike za ova dva dana sto necu biti tu jel imam inteligneciju 100 pa zato ako mogu... da m ne propadne
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Thu 10 May 2012, 22:57
Sutra i prekusutra sam na exurziju,tako da usporite malo tok price ;) jer cu da se ubacim i to malo vise Very Happy
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Thu 17 May 2012, 18:58
Zelim da vas obavestim da idem u subotu i nedelju na ekskurziju s grupom pa necu moci da idem na forum pa da usporite ovo sa ratom zelim ja u punom sjaju da ucestvujem u njemu Very Happy !
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Thu 17 May 2012, 20:56
a ja sam na ekskurziji cijelu sledecu sedmicu xD takodje bih volio da se prica uspori malo xD
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sat 19 May 2012, 20:01
Samo da javim da naredna dva-tri dana necu biti tu kao i ovih dana nisam bio tako da nece imati ko da vam dodaje xp i ostalo tih dana...
Archer Shadow
Archer Shadow
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 10 Jun 2012, 08:33
Od ponedeljka mi pocinju ispiti pa ne znam da li cu moci da dolazim na forum !
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 10 Jun 2012, 09:08
ok nema problema Very Happy
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 10 Jun 2012, 16:15
da isto da kazem adminima da nebi bilo lose da forum stane sa radom preko ljeta jel realno mnogo clanovi ce biti na (moru,selu, i sl.) nece biti u stanju da dolaze i mnogo ce da propuste tako da nebi bilo loste da stane sa radom..(samo predlazem)
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 10 Jun 2012, 16:56
Slazem se sa tobom Satoshi samo sto jos vek mozemo da igramo... Sezona jos nije pocela, mislim jeste ali jos uvek niko ne ide na more ovako rano... tako da mozemo da igramo jos pad nedeja... Bar jos dve...
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 10 Jun 2012, 17:08
da jos nekih 15-tak dana bar je tako slucaj kod mene znaci da cu da propustim mnogo toga bas bas..samomi je vazno da do tada dodjem u 150 lvla i prmjestim se iz sela..posto mi je glupo ima nas mnogo u selu pjeska i to su svi skoro 150 lvl:Kainen,Kisai,Law,Tobi,Peda msm da bi ja bio usvisan a blizu sam tako da cu da odem u Konohu ili Selo stijene
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Mon 11 Jun 2012, 08:41
To smo i razmisljali taman da se zavrsi rat uskoro i da se zatvori forum na jedno 2 meseca jer i proslo leto gotovo da nije radio forum jer svi su negde bili
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Mon 11 Jun 2012, 18:59
Staaaaaaa nemojte zatvarati forum na leto,bilo bi glupo,enam skole taman da se swi zezamo,mislim ko je tu ! xD
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Mon 11 Jun 2012, 21:30
Ako moj komentar išta znači, ja sam za to da se zatvori jedino ako baš bude pustoš, a u protivnom nemojte. Ima i nas koji ne idemo nigde Razz
K.
K.
Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Mon 11 Jun 2012, 21:48
Meni je sasvim svejedno posto ne mogu i necu vise da jacam , ali ono sto da svi ispastaju zato sto neki nece biti tu na nedelju-dve ja mislim da treba da se pusti za raspust pa ako admini nisu tu da se kada prodje raspust zatvori na nedelju dana recimo dok se sve doda
Hyuuga Neji
Hyuuga Neji
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Mon 11 Jun 2012, 22:05
slazem se sa K..
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Tue 12 Jun 2012, 00:52
Mislim da je to najbolje... Neka forum ostane otvoren do daljnjeg, a koni koji idu na odom vratice se za nedelju dve, a ostali nece moci da se leveluju... Mozda je to cak i najbolja ideja... K je u pravu...
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Tue 12 Jun 2012, 06:13
Ako je tkao onda da znate mene nema tu od 15 nikako 3 mjeseca jel idem kod nane (bake) a u komsiluku mi je gaara tkao da cu bar nekim djelom biti upucen u desavanja
Sponsored content

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum