Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Odsustva sa foruma

+16
Papa
Saito
Jushiro
Dante Uchiha
Ryuk
Basil
Achiro Uchiha
Kratos
Jumive
Sena Clock
Honoka
Kasumi Kotaro
hosper
Sengoku Iori
Kirito Kirigaya
Stewcha
20 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Odsustva sa foruma Empty Odsustva sa foruma

Mon 10 Dec 2012, 10:01
Ukoliko niste u mogucnosti da dolazite nekoliko dana ili duze ovde najavite vse odsustvo da bi ostali igraci imali razumavanja prema vama (ukoliko vam napadaju selo ili slicno), ukoliko se desava neki dogadjaj ili ste u borbi....

Ukoliko se ne javite moze mnogo nekad da vas kosta cak i zivot vaseg lika...

Mozete najaviti odsustvo u privatnu poruku ali to nije uvek sigurno
Face, skype i slicno ne vazi jer ako neko trazi dokaz mora biti sa foruma tako da je ova tema najvalidnija za to.


Ukoliko cete zakasniti na neku borbu, ili morate da idete isto nebi bilo lose da se javite.
Kirito Kirigaya
Kirito Kirigaya
Genin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Thu 17 Jan 2013, 11:58
Izvinjavams e svima unapred necu biti puno aktivan ovih dana zeza me skola i sve to pa moram da ucim i tako te stvari ;) tako da se izvinjavam svima
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Thu 17 Jan 2013, 14:20
Takodje,svaki dan cu moci po malo na kompjuter,imam neke obaveze,ali ocekujte da cu biti aktivan kao i pre za manje od nedelju dana sigurno Smile
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 24 Feb 2013, 09:32
Ja necu biti mnogo akrivan ove nedelje ali cu dolaziti samo da radim trening za xp i to je to ostalo necu sticu jer nisam tu
hosper
hosper
Genin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Thu 11 Apr 2013, 10:25
Necu biti na forumu nekih nedelju dana...predao sam svoju borbu na turniru! Very Happy
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 12 Apr 2013, 07:54
LJUDI SShvatatie umro mi je amidza nisam htio iz nekih principa da palim komp juce kad sam sazno nevidim razlog sto ste nas izbacili jel mozemo danas do 12 da zavrsimo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 12 Apr 2013, 08:00
Zao mi je stvarno, ali pravila turnira su da borbe traju 48 sati. Ukoliko oboje odugovlace oboje gube. Ukoliko jedan odugovlaci pobednik je onaj sto je duze bio aktivan i zalagao se sa borbu.

Razlog tome je sto ima puno borbi na turniru ako svakog cekamo iz raznih razloga to ce sve traje mnogo dugo i bice dosadno. Borci koji zavrse i ostali niko ne zeli ceka nekog da odugovlaci.

Ali vi imate foru danas do 12 da zavrsite.
Razlog sto sam vam produzio jer ste oboje dobri igraci i uzorni i do sada se nikad niste svadjali.
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 12 Apr 2013, 08:03
Ja sam danas do 12 popodne tu cijeli dan tako da cu biti tu evo sad cu da ga zovem da igra...

-meni odgovara ja imam skolu tek u 12:15 mi pocinje ali bicu tu do 11:30-12:00 najmanje moram znaci mi... hajde pozuri da ovo zavrsimo ;)
Honoka
Honoka
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sat 13 Apr 2013, 14:59
Realno cekam porivnika 5 sati od jutros,saad cu ici napolje on ima da odigra i da pobedi...Neka kaze kad moze da igra i to a ne ovako igramo 4 poteza po dan..
Honoka
Honoka
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Wed 17 Apr 2013, 11:41
Ovako posto,Dino moze da igramo samo od 1-2 a ja sam tad u skolu pa nemoj da ispadnem sa turnira zato sto je proslo vreme a on zadnji odigrao Smile
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Thu 18 Apr 2013, 18:52
Ja neću biti tu u subotu i nedelju. Biću po cele dane na faxu ili u potrazi za haljinom za maturu xD Tako da bi bilo idealno ako bi se moja tadašnja borba pomerila, ako je uopšte bude bilo i tako. Ako ne nikom ništa xD
Bilo bi lepo kada bi uskoro počelo polufinale.
Honoka
Honoka
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 19 Apr 2013, 10:54
Danas idem od pola jedan do 6 u skolu,zatim idem na fudbal pa tek uvece ako hoces Smile

Valjda ces ostati tu 11-12 i kasnije Smile
Sena Clock
Sena Clock
Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Mon 22 Apr 2013, 12:24
ja necu moci da budem mnogo aktivan ove nedelje jer sam mnogo zauzet ali cu dolaziti na 30 minuta dnevno
Jumive
Jumive
Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Thu 25 Apr 2013, 16:16
Sad u dva tri sledeca dana ne znam dali cu moci da dolazim na forum
Honoka
Honoka
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 28 Apr 2013, 13:25
Ja necu biti na komp-u sad trenutno idem napolje tako da tamo u borbi da se ne racuna ako me ubiju dok nisam tu xD
Kratos
Kratos
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Tue 30 Apr 2013, 15:24
Necu biti tu oko 1 mesec , malo vise.
Anonymous
Gost
Guest

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Tue 30 Apr 2013, 15:33
Trebate inace da mi dodate 7 pobeda i 4 poraza!!!
Honoka
Honoka
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Tue 30 Apr 2013, 23:24
Sutra necu biti ceo dan tu!
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Tue 30 Apr 2013, 23:27
To ona fora kad ne mozes da izbegnes napad od juce pa kazes da neces biti tu sutra Very Happy
Honoka
Honoka
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Tue 30 Apr 2013, 23:55
Molim te cuti,do sad si trebao da budes onesvecsen po vreme,em sto nisi mogo da izbegnes Tobitovu zamku!
A ti ces meni nesto da pricas + mene i da hoces nemozes da ubijes jer sam van barijere!

I nemoj da me provociras da ti ne je*** sve!
Achiro Uchiha
Achiro Uchiha
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Wed 01 May 2013, 00:00
I ja sam van barijere, nisam ja kriv sto ne znas da napises prosto prosirenu recenicu, ja sam ti tamo sve objasnio, ja nisam igrao zato sto je dante rekao da cekam onoga koga je on igrao posto je taj bio na potezu, ti nisi nikoga cekao i ja sam izbegao taj potez, imas neki pametan razlog sto nisi mrtav ili neke poslednje reci?
Basil
Basil
Administrator

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Wed 01 May 2013, 00:22
Ja da najavim sad ovih dana mozda ste i primetili samo sam ujutru tj ajde oko 12:00 na forumu i uvece,tokom dana sam ceo dan negde tako da eto kao admin da se najavim...Ne ljutite se ako ne odgovaram brzo Smile
Kratos
Kratos
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 03 May 2013, 14:54
Necu biti ovde do veceras , da se zna !
Honoka
Honoka
Special Jounin

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Sun 05 May 2013, 19:49
Necu biti ceo dan ;)
Ryuk
Ryuk
Academy Student

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Fri 10 May 2013, 20:30
Posto admin Stewcha nije rekao moram ja. Njega sam obavestio pre dva dana da cu biti otsutan narednih desetak dana. Eto sada zvanicno da znate, da ne bi brljali svakojake budalastine.
Sponsored content

Odsustva sa foruma Empty Re: Odsustva sa foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum