Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sengetsu Fuyutama
Sengetsu Fuyutama
Academy Student

Vazna poruka ninjama Empty Vazna poruka ninjama

Fri 13 Apr 2012, 18:05

Vazna poruka ninjama 451
Ovde je mizukage Sengetsu Fuyutama imam vaznu poruku za sve ninje... Najveci zlikovac bivsi hokage Hokuto Kenjin se pojavio kod sela magle sve dostupne ninje iz svih sela neka dodju sto je brze moguce...Ocekuje nas velika borba...

Ponovaljam ovo nije vezba odazovite se sto pre!!!



K.
K.
Jounin

Vazna poruka ninjama Empty Re: Vazna poruka ninjama

Fri 13 Apr 2012, 18:13
Evo ja sam ovde , ali mi nesto ne izgleda kako treba....
Anonymous
Gost
Guest

Vazna poruka ninjama Empty Re: Vazna poruka ninjama

Fri 13 Apr 2012, 19:50


Vazna poruka ninjama 451

Ovde Kisai Yokubi jounin sela sakrivenog u pesku! Zelim da me svi cujete Ponavljam ovo je jedna urgentna poruka koju cu vam sada reci!
Ovo je uzbuna najviseg ranka!!!
Sve sto cu vam sada reci je cela istina zato slusajte me pazljivo!

Prekinite sve borbe koje vodite sada! Hokage Hokuto Kenjin i Kazekage Hajime Saitou nisu nasi neprijatelji!

Sve ovo je jedna velika zamka i zavera koju su organizovali Tsuchikage, Raikage i Mizukage u cilju skupljanja skrolova iz sela i sticanja ogromnog znanja i moci!

Raikage je napao naseg cuvara skrolova Kaiena i porazio ga!!!!Tu smo saznali za istinu! Kazekage i ostali iz sela peska su probali da ga zaustave ali bez uspesno...
Kazekage se sada bori za skrolove sela peska sa Raikageom...

Mizukage vas je sve navukao...Namerno vas je sve izvukao iz sela da bi mogli da lakse uzmu skrolove a uz to da mu pomognete da ubijete neduznog Hokagea...
Sve nije dostupne neka prekinu borbe i neka napadnu Mizukage...

Smrt Tsuchikagea je laz on je ziv i trenutno je uzeo skrolove sela lisca... Lazirali su smrt njegovu i optuzili hokagea i kazekagea za ubistvo da bi ih proterali iz sela i lakse uzmu skrolove.

Mizukage, Raikage i Tsuchikage imaju sve skrolove osim sela peska...

Imate punu dozvolu da koristite silu i ostalo protiv Mizukagea i Tsuchikage i Raikagea!!!
Anonymous
Gost
Guest

Vazna poruka ninjama Empty Re: Vazna poruka ninjama

Fri 13 Apr 2012, 20:25
Kasai dali si i ti otkrio ?!
Ahh vreme je da ih pocistimo !
Anonymous
Gost
Guest

Vazna poruka ninjama Empty Re: Vazna poruka ninjama

Fri 13 Apr 2012, 20:35
Hahahahahaha jao ala ima da vas pobijem sve sad pogotovo tebe Mizukage,tvoj unuk posalo mog dedu u pakao Orochimaru-a!!! A i plus si mi odavno bio odvratan i ko ukrade skrolove mog dede orochimaru-a ima da najvise da zazali !!!
Dosla je mala pomoc..
Vazna poruka ninjama 142362-20070802135315
Hisashi Namikaze
Hisashi Namikaze
Academy Student

Vazna poruka ninjama Empty Re: Vazna poruka ninjama

Fri 13 Apr 2012, 21:25
Pozuri Tobi ti si medju nama iz sela najjaci, ajde moramo da pomognemo Hokageu... Ukrao je i Skrolove moga dede Minata, ako uspeju da nauce Space time onda ce biti nepobedivi...
Sponsored content

Vazna poruka ninjama Empty Re: Vazna poruka ninjama

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum