Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Meditation chamber Empty Meditation chamber

Mon 18 Jun 2012, 11:58
Ovo je posebna soba u kojoj vlada 1000 gravitacije tako da bukvalno unutra ne mozete nista da radite. Unutra se nalazi vrlo velika koncentracija kiseonika sto poboljsava vase misli i slicno.Sva chakra demona je usmerena na ovu prostoriju (to je nezamisliva chakra) tako da unutra se kreira poseban genjutsu svet u vasim mislima gde ste vi glavni i mozete da radite sta zelite u vasim mislima.
Ovde napisete da ste usli unutra i zapocnete meditaciju (mind increase tehnikom).Jednom kada udjete morate provesti unutra najmanje tri dana sto znaci da kada zapocnete ne mozete napustiti ovaj trening i slicno naredna tri dana.
Vase telo je pod velikim pritiskom gravitacije i velikim dejstvom demonske chakre a dok u mislima trenirate vas um jaca i posredstvom gravitacije i chakre i vase telo jaca.

Na taj nacin cete dobiti svaki treci dan po 1000 xp, 1000 creator poena i 1 poen koji mozete da stavite na brzinu, snagu ili inteligenciju, pokretljivost ili kontrolu chakre.


Ovo mogu raditi samo ninje koje su lvl150 i "zavrsile" sa igrom.


U ovom treningu mozete raditi sta god pozelite u vasim mislima, boriti se na bilo koji nacin ili sa bilo kim.
Anonymous
Gost
Guest

Meditation chamber Empty Re: Meditation chamber

Mon 18 Jun 2012, 12:02
Ulazim u ovu sobu i meditiracu ujedno boricu se protiv mnogih protivnika u mislima!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Meditation chamber Empty Re: Meditation chamber

Mon 18 Jun 2012, 12:03
I ja cu uci unutra i boricu se i trenirati u mom svetu to jest mislima!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Meditation chamber Empty Re: Meditation chamber

Mon 13 Aug 2012, 09:47
Dugo sam bio ovde proslo je tri meseca...Ali osecam se jace....

Dodajte mi:

20 poena na kontrolu chakre
20.000 creator poena
20.000 xp poena


Meditation chamber Admin_10
Anonymous
Gost
Guest

Meditation chamber Empty Re: Meditation chamber

Tue 21 Aug 2012, 08:10
20 poena na kontrolu snagu
20.000 creator poena
20.000 xp poena


Meditation chamber Admin_10
Sponsored content

Meditation chamber Empty Re: Meditation chamber

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum