Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Genjutsu chamber Empty Genjutsu chamber

Wed 20 Mar 2013, 21:52
Ovo je posebna soba u kojoj cu ja obitavati.



U ovoj sobi ima ogromno postrojenje gde mogu meditirati i odmarati kada sam u h jutsuu.





Genjutsu chamber ThanatonMeditationChambers01Genjutsu chamber Dooku's_meditation_chamber
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Thu 21 Mar 2013, 13:55
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Sat 23 Mar 2013, 21:16
Ona eksplozija mi ubila klona i poremetila tehniku da izgleda kao normalni hologram sto treperi moracu je opet obnovim i popravim.

koristim sve kao gore opet postupak.

Nadam se da ovi nisu umrli
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Thu 25 Apr 2013, 14:33
Dobro je biti ovde otici cu sada na moje putovanje dugo da istrazujem nesto u Yuseijevo telo sam seal moju chakru i moju volju. (Kao madara u zetsua pa je polovina postala crna to je zapravo njegova chakra sa njegovom voljom to jest mislima pa moze nekog nekog savetuje i slicno dok govori isto je i minato uradio sa kushinu i njega u naruta seal pa se ono pojavio bio unutar njega.Ona ce projektovati hologram oko tela i stvoriti sliku kako zeli. On ce se zvati Rokudo Mukuro bice kao ja neki klon ali nece biti jak kao ja jer nece moci radi sve sto i ja mogu. Bilo je lepo ovde otici cu sada neko vreme ali bacacu pogled preko holograma na mnoge ninje koje imaju seal moj tako da cu znati sta se desava oko njih. Bice tu da vodi bounty i savetuje ih...

To je to za sada cu otici na putovanje!
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro
Special Jounin

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Sat 25 May 2013, 15:22
Gledano da je ova soba ovde sigurna i seal bice lako ispitati ih.I dalje su zivi ali sa 0 health i ugusena im je chakra sealom tako da ne mogu nista rade u komi su. Nismo ih ubili odmah ono je bila samo predstava sada cemo ih ispitati! Ostavljam onesvescena tela od Ryuuka, Lighta i Kagure...(BUBE I TOIRO IH JE DONEO POSTO JA NMG TRENUTNO)
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Thu 30 May 2013, 10:33
A sada je vreme da zavrsimo ovo pre nego sto odem...Kagura i Ryuuk su ovde dobro ocuvani jos zivi i zarobljeni i dobro obezbedjeni vreme je da ih iskoristim pre nego sto ih ubijem!

Koristicu ovo na vas Kagura ti ces mi reci znakove i ostalo u vezi tvoje tehnike a ti Ryuuk isto to u vezi dela space time!
Genjutsu chamber 502

A sada kada je gotovo ubicu vas (bube vas vise stezu i oslobadjam seal koji vas ubija)
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Thu 30 May 2013, 10:45
Genjutsu chamber Turnirtehnika3_zps38f33408

A sada ovo naci cu Ultear! Ona je uvek bila dobro samnom i nikada me nije izdala niti slicno! Ako bas ne zeli da prica koristicu chakru kanapa da joj vezem dusu i dovucem u ovde i vezem sa telo i vratim u zivot onda cu je...


Odlazim tamo!

Genjutsu chamber Ultear
Raikene dosao si ovamo...


Posto verovatno neces pricati moracu te seal! Koristim ovu chakru u tehniku da vezem tvoju dusu i dovucem u ovaj svet zatim cu te seal u telo od Kagure. Posto ces biti ziva Ultear moci cu da te sa genjutsu nateram da mi kazes tvoj deo space time. Nakon sto sam saznao to ponovo te ubijam!


Genjutsu chamber Raiken7_zpsad9f64deGenjutsu chamber Kokinjo_zps60514e40


Hahaha to je ti imam sva tri dela space time!!!!
Raiken Mystogan
Raiken Mystogan
Special Jounin

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Thu 30 May 2013, 10:59
Genjutsu chamber 38
Konacno a sada odlazim!
Zero
Zero
Jounin

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Mon 17 Jun 2013, 21:21
Pozdrav Raikene.
Dosla sam ovde kod tebe lazirajuci svoju smrt,bicu ovde neko vreme,ako mi dozvoljavas.
Sponsored content

Genjutsu chamber Empty Re: Genjutsu chamber

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum