Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

+55
46216546
Danzo
Minato Uzumaki
Gold Roger
Zen
S.
Kuneido Ketsukei
Kotetsu Endo
Tobii
NNW Game Master
Kato Suigetsu
Itachi Hagane
Zangetsu
Naruto Uzumaki.
Kasumi Kotaro
Verde
Dante Uchiha
.Shino Aburame
Falco
Kratos
Ryuk
Rokudo Yuudai
Brock Lesnar
Eustass Kid
Oppp
Kisame.
Kensei Muragawa
:D Sasuke
Minatume
Toshiro Senju
Jumive
.Sasuke Uchiha
Siegrain
Mimi Hanako
Trafalgar Law
Guts
Shikaku Nara
Bura Tasumi
Honoka
Raiken Mystogan
Achiro Uchiha
Conte
Mei Terumi
Naruto Namikaze
Kira Izuru
Sengoku Iori
Himiko Yumi
Kuroh Yatogami
Kira
59695
Darcia Yagami
Yamamoto
Yusei Nara
Moto Tokuzen
Stewcha
59 posters
Go down
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Mon 10 Dec 2012, 09:59
Ukoliko zelite nesto da kazete u vezu foruma da nas pohvalite ili kritikuje...
Ukoliko imate neke ideje koje ce pomoci forumu ili primetite neku gresku ili nesto slicno ovde mozete reci...
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 13:34
samo da kazem da cu ja uzeti vjetar element i ako sam reko zemlja,zato sta sam mislio da je kaguya zavisna od zemlje izvinite valjda sam reko na vrijeme
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 13:59
bez obzira koji osnovni element uzmes to nema veze sa klasama koje zelis da ucis
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 14:02
jeli mi imamo 4 pona da razvrstamo na klase koje cemo da ucimo
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 14:16
Svaki put kada postanes rank veci dobijes taj poen. Kada budes lvl 10 i postanes genin dobices 1 poen.

Kada na lvl40 postanes chunin dobices drugi poen

Na lvl 80 kada postanes jounin dobices treci poen

i na lvl 120 dobijas cetvrti poen

(a videcemo mozda se uvede da se i na 150 dobije jos jedan ali videcemo ima vreme)
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 14:19
evo da ja vama odma kazem da mi prvi poennbude na klan zatim naredna 2 na puppet a onaj zadnjijos cu da razmislim
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 16:54
Zasto jos nisam dobio klan/?
Yamamoto
Yamamoto
Administrator

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 17:23
Yusei nisi se prijavio u akademiji zato i nisi dobio klan.
Yusei Nara
Yusei Nara
Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 17:26
Gde da se prijavim!
Darcia Yagami
Darcia Yagami
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 17:28
-.- idi u shinobi town i tamo ces videti u kancelariji. :-)
59695
59695
Academy Student

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 18:20
Uzimam vatru element i klan sam dobio jer je jedan od admina izvukao..
Kira
Kira
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 22:55
Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma 12-4 jel ova tehnika samo protiv genjutsua ili se moze kombinovati da posjece protivnika ?? ( msm ovo dodje sad ko neki otrov ili tako nestO)
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 22:59
e admini da vas pitam ja kad dobijem jednu tehniku kaguya klana jel moram da je doradim 30 puta da bi mogao drugu msm jel isti slicaj sa klanom ili samo moram 30 puta tehnike (klase)
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Wed 12 Dec 2012, 23:01
Klan tehnike morate 15 put dok druge klase koje nisu klanovi morate 30 put.

Tehnika se moze kombinovati ali trosi x2 energiju u zavisnosti koje oruzje koristite ili sta.
Moto Tokuzen
Moto Tokuzen
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Thu 13 Dec 2012, 23:26
Ovako admini sto se tice vrijednosti:
-Prvi Poen mi stavite na Kaguyu
-Zatim iduca 2 poena mi stavite na puppet mastera (klasu)
-Eh sad ako bude jos 1 ili 2 poena to mi stvavite na vodu znaci:
1 kaguya,2 puppet 1 ili 2 na vodu

Sve neiskociscene vrijednsoti (poene) mi stavite na Chakru
nista vise znaci stalno mi na cp stavljajte

-Sto se tice poena za kontrolu itd.
-Prvo mi stavite 100 na kontolu
-Zatim 100 na inteligenciju
-a onda jos 300 na kontolu da imam

400 kontolu chakre i 100 inteligenciju eto da znate mozete odma da mis tavite
Kuroh Yatogami
Kuroh Yatogami
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 14 Dec 2012, 08:18
E admini dajte mi link za osnovne skilove da bih mogao da se borim !
Stewcha
Stewcha
Administrator
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 14 Dec 2012, 09:26
http://ninjawayserbia.rpg-naruto.com/t6518-dobrodosli-studenti
Kuroh Yatogami
Kuroh Yatogami
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 14 Dec 2012, 09:32
e hvala
Kuroh Yatogami
Kuroh Yatogami
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 14 Dec 2012, 09:49
Izvinite sto spamujem ali mozete li mi dodati poen na klan neiskorisceni i kada mogu polagati za Genina ?
Himiko Yumi
Himiko Yumi
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Fri 14 Dec 2012, 10:26
Kako to mislite ovo

efekat za brzinu je da na svakih 50 brzine koje imate mozete izvesti jedan dodatan napad macem po potezu , te dodatne napade necete moci da povecavate inteligencijom

Jel to znaci da ako imam 50 brzinu i napadnem nekim oruzjem ono kunaijem ili macem kao ono dvaput brzo zamahnem pa je damage dupli?
Sengoku Iori
Sengoku Iori
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 15 Dec 2012, 17:07
Odlican je forum ^^ Very Happy


Last edited by Black Star on Sat 15 Dec 2012, 17:29; edited 1 time in total
Kira Izuru
Kira Izuru
Chunin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 15 Dec 2012, 17:16
Molim Admine da mi odrede klan, i 1 skill poen ako imam da stave na klan. (~.~)
Naruto Namikaze
Naruto Namikaze
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 15 Dec 2012, 17:28
Takodje!
Cekam vec 2 dana na klan! -.-
Kira
Kira
Special Jounin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 15 Dec 2012, 17:37
Kad cete popraviti paper ??
Kuroh Yatogami
Kuroh Yatogami
Genin

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Sat 15 Dec 2012, 18:34
i ja cekam na klan da mi dodate poen
Sponsored content

Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma Empty Re: Pohvale, kritike, ideje i greske u vezi foruma

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum