Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Raizen Masamune vs satoshi nara Empty Raizen Masamune vs satoshi nara

Thu 13 Sep 2012, 20:34
Ajde mangupe preko tastature da te vidim ovako borba je 1 vs 1 i nemoze niko da udje i da jos nesto borba je do smrti tako da gubitnik umire i ostavlja telo pobjediniku.Ovako i ako ja izgubim necu da unistim tjelo ostavicu tebi da radis sta oces posteno a ako je pobjedim i ti ces da ostavis samo da znas jel se slazes?

Ovako ako se slozis borba ce da krene do smrti je i neko nesmije da udje ni prije pocetka ni tokom borbe ni na kraju jel se borimo negjde daleko samo smo ovde otvorili temu da svi vide i da bude posteno usput igraj prvi...
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Raizen Masamune vs satoshi nara Empty Re: Raizen Masamune vs satoshi nara

Thu 13 Sep 2012, 20:58
Ajde da vidis da jedan jonin moze da odere ninju S ranka hahahha sigurno si i taj rank zasluzio nicijom zaslugom sto se tice ovih pravila sve je uredu ako ja pobjedim (a hocu) tvoje tjelo je moje ...hahahhahaha

Raizen Masamune vs satoshi nara Left_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Fg11Raizen Masamune vs satoshi nara Empty_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Right_bar_bleue (580/1000)
Raizen Masamune vs satoshi nara Energy10 Energy:
Raizen Masamune vs satoshi nara Left_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Fg13Raizen Masamune vs satoshi nara Empty_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Right_bar_bleue (580/1000)
Raizen Masamune vs satoshi nara Chakra10 Chakra:
Raizen Masamune vs satoshi nara Left_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Fg12Raizen Masamune vs satoshi nara Empty_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Right_bar_bleue (760/1000) sad cu da ti pokazem moj bloodline ovako posto imam 300 kontrolu radim ovaj jutsu i ulazem ulazem 100 chakre to je kao da sam ulozio 400 al zbog kontrole 100 i demage je 400 expolozija je velika i nemozes je tako lako izbeci...
Raizen Masamune vs satoshi nara Explosionrelease
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Raizen Masamune vs satoshi nara Empty Re: Raizen Masamune vs satoshi nara

Thu 13 Sep 2012, 21:05
Moras ti jos mnogo na naucis a sada da ti dokazem da sam ovo zasluzio ehh ovako...

Health:1000
Energy:1000
Chakra:1000-60-800=140

ukucujem onu tehniku i tonem u sjenku i nestajem i zatim se ponovo poojavljujem tako da dok odem 30 chakre i dosem 30 tako da mi ode 60 chakreRaizen Masamune vs satoshi nara 9-2 zatim radim ovaj genjutsu S ranka trosi mi 800 chakre a tebe uspavljuje a kad te uspavam lagano cu da te ubijem sa kunaiem... HAHHAHAHAHAH ko se sad smije
Raizen Masamune vs satoshi nara 1501
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Raizen Masamune vs satoshi nara Empty Re: Raizen Masamune vs satoshi nara

Thu 13 Sep 2012, 21:16
Raizen Masamune vs satoshi nara Left_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Fg11Raizen Masamune vs satoshi nara Empty_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Right_bar_bleue (580/1000)
Raizen Masamune vs satoshi nara Energy10 Energy:
Raizen Masamune vs satoshi nara Left_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Fg13Raizen Masamune vs satoshi nara Empty_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Right_bar_bleue (580/1000)-10
Raizen Masamune vs satoshi nara Chakra10 Chakra:
Raizen Masamune vs satoshi nara Left_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Fg12Raizen Masamune vs satoshi nara Empty_bar_bleueRaizen Masamune vs satoshi nara Right_bar_bleue (760/1000)-750 radim cance =10Raizen Masamune vs satoshi nara Scaled.php?server=822&filename=cancelnewnemoram da ulozim 1050 radi moje kontrole koja je 300 xaxaxaxa mada mi je ostalo samo jos 10 chare ali uradu nakon sto sam izbjego spremi se da osjetis moj kunai

brzo dolazim kod tebe i napadam te ovim (kunai kartica mi nesto ne radi da znas demage je 10 i energy 10) hahah uzecu tvoju krv i sve sto imas Very Happy nemozes me pobjediti ovo je gotovo Very Happy meni bi bilo stid ja sam ninja koji je 60 lvl a odbranio sam se od genjutsua oji je 150 lvl bijedan si satoshi nikad neces biti kao sto su K,Konsai,Hei,Kisai i ostali hahahha jadan si... Raizen Masamune vs satoshi nara Kunai_10
Raizen Masamune vs satoshi nara Kunai_10Raizen Masamune vs satoshi nara Kunai_10Raizen Masamune vs satoshi nara Kunai_10



Raizen Masamune vs satoshi nara Kunai_10
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

Raizen Masamune vs satoshi nara Empty Re: Raizen Masamune vs satoshi nara

Thu 13 Sep 2012, 21:27
Ipak umires jadnice pa eto nisi me ni posteno namucio tvoj problem je chakra i to te je kostalo valjda si naucio lekciju da se ne kacis sa mnogo jacim od sebe...bilo mi je drago al ces morati da praivs novog lika Very Happy

Health:1000
Energy:1000-10-400=590
Chakra:1000-60-800=140
koristim ovo da izbjegen tvoj napad a zatim i ovaj tajutsu nemozes da izbjegens jel si mi pre bilizu a i manja ti je briznia i sve mnogo si manji lvl tkao da bilo mi je drago...
Raizen Masamune vs satoshi nara Sensor201koristim speed dodge (nemoze mi kartica al uglavnom sam izbjego trosi mi 10 energy) a zatim te udaram ovim tajutsuom
Raizen Masamune vs satoshi nara 701 udaram te i ubijam bilo mi je drago i zanimljivo sa ovoim sam ti izbuio dah i skino full helt

(satoshi uzima telo i nestaje u zenkai organizaiju)
Raizen Masamune vs satoshi nara Sensor201Raizen Masamune vs satoshi nara Sensor201
Raizen Masamune
Raizen Masamune
Jounin

Raizen Masamune vs satoshi nara Empty Re: Raizen Masamune vs satoshi nara

Thu 13 Sep 2012, 21:31
slusaj me satoshi ubio si me pa sta necu da se bunim jel mi je forum dojadio i sad je gotovo...ovako htio sam da te obrukam i uspio sam morao si da potrois gotovo svu chakru i pola energy da bi me ubio samo cu reci da si jadan i da nikad neces biti kao neki....pozdrav srescemo se mi jos i tad ces biti samo moj upamti gotov si

do sledeceg susreta nara (kad napravim sledeceg lika evo ti tjelo svkako je slabo) hahhahahahah pozdrav
Sponsored content

Raizen Masamune vs satoshi nara Empty Re: Raizen Masamune vs satoshi nara

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum