Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Dante.
Dante.
Administrator

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 12:58
Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Nakon poraza i dugih borbi Law se vratio iz baraza!!!! I dobio je sansu da se opet bori i pobedi na turniru!!!!!!!
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:00
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 1000
Chakra(Cakra) 1000


Idemo Satoshi da vidimo!!!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:00
Član 'Trafalgar Law' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Kockic11
Rezultat :
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 315
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:00
Pa cestitam puno srec trebace ti ali ako imsa bas veliku zelju kazi ja i nemam kad znam i ako pobjedim da me ceka Hei...tako da nemam bas neku motivaciju...
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:01
zaboravio rol
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:01
Član 'Satoshi Nara' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Kockic11
Rezultat :
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 217
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:34
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 970


Ja zelim da se borim neka ovo bude dobra borba Satoshi!!!!





Za pocetak nateracu te da koristis bese tvoj byakugan tako da svaki potez trosi po 10 chakre. Uz to pored ovoga ne postoji mogucnost da me uhvatis u senke! Tako su tvoje Nara tehnike sada beskorisne protiv mene
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Scaled.php?server=826&filename=camouflage

Uz to napadam te sensor katanom!
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Scaled.php?server=440&filename=katanak
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:40
hahahahha

ja byakugan nemoram da koristim jos

health:1000
Chakra:990
Energy:1000


proveli samo mnogo vremena dovoljno da osjetim tvoju chakru i prepoznajem je
ovaj potez sam osjetio gdje si i tako se izmakao (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Scaled.php?server=843&filename=speeddodge
zatim poso sam osjetio da si pored mene i izbejgao onda sam bacio na tebe ove 2 one su pukle i oko tebe su ja radim nesto skriveno...
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 104

p.s dim je oko tebe(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Scaled.php?server=821&filename=chakrasensing3


Last edited by Satoshi Nara on Sun 14 Oct 2012, 13:42; edited 2 times in total (Reason for editing : pogresna kartice teba mi ona od 150 lvla)
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:44
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 960


I ja sam sensor tako da znam sta radis tako otkrij svoj potez pa da igram
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Scaled.php?server=821&filename=chakrasensing3
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:49
Ipak si upao u zamku nisi izasao iz smoke vec si osto da vidis moj potez...kao sto sam i mislio

moj skiriveni je bio: Nista ustvari to je samo varka a ovo je pla

health.1000
chakra:960
energy:1000

kako si osto u smoke a bacio sam 2 dim je pre velik ovo nisi mogao da izbjegnes zao mi je stunovan si jedino je space time ali ti to nemas (kolko ja znam) zao mi je napisi nesto pa da igram stunovan si(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 2110 nacin ne postoji jedino da nesto "nalazes" ili kako to neki kazu
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:53
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 990
Chakra(Cakra) 930


Sto neki kazu sve se moze izbeci ako znas kako.Ja sam koristio sensor da vidim tvoj skriven potez pa da igram i vidim da li cu izadji iz dima ili ne. Sto znaci da tek sad treba da se branim od dima. Znas i sam da to tako ide.




(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 810

Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:55
ne ja sam vec bio bacio i ti si se branio tako sto si rekao da vidim skriveni potez sa senzopr tehnikom shvatas i kada si ti vidio skriveni ja sam samo stajao i nista nisam uradio tako da kad si ti zavrsio nisi napisao da si se maknuo iz dima a posto si vec bio u dimu nisi mogao da izbjegnes ovo realno stunovan si ako ne shvatas cekacemo admine da kazu dali si sunovan ili ne to je najpostenije
Dante.
Dante.
Administrator

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:57
Kada radis skriven potez ako imas nacin da oktrijes sta je onda koristis to. Protivnik u sledeci potez otrkije sta je uradio. Pa tek onda izbegnes to ili uradis sta si hteo. Tako je oduvek na forumu.Law lepo igra ne vidim u cemu je problem Smile tako da je izbegao
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:59
Ajde dobro sa obzirom da si izbjego a nisi napao ja se ne branim

Health:1000
Chakra:960+20 (imam kontrole 250)
Energy:1000

Mirujem ovaj potez naravno posto si ti izbjego sa klona ti si negjde drugdje dalje od mene 20-30 m
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 13:59
Pa da ja sam sensor kada upotrebim ono ja vidim chakru u dimu pa tek onda mogu da izbegnem. Jer kada upotrebim sensor ili slicno tek kada on napise sta je to je kao ono da sam ja video. Tako je uvek bilo koliko znam Very Happy

Igraj sada Satoshi Very Happy
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 14:01
Igro sam ja prikupio chakre igraj ti
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 14:02
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 980
Chakra(Cakra) 930

Napadam te ovim
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Scaled.php?server=440&filename=katanak
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 14:08
Health:1000
Chakra:920
Energy:990

Naravno Shedow no Jutsu Clone! izbjhegavam ti udaras u mog klona a zatim on explodira! nanosi ti zagarantovan demage kako si bio bizu mada mozes da oblozis tjelo necim da dobijes defance (ja sam bar iskren i realna pomocu ti nije 100% zagarantovan)
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 810
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 4010 mozda jesi otkrio ali je prekasno prisao si sa oruzijem previse blizu nakon sto sam izbjego odmakao sam se i poceo da sviram ovo je genjutsu vrsta zvuka nemozes lagano da izbjegnes samo da kazes da su tu bube

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Scaled.php?server=210&filename=demonicflaute


Last edited by Satoshi Nara on Sun 14 Oct 2012, 14:10; edited 1 time in total (Reason for editing : par gramatickih gresaka brzo pisem nemam vremena)
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 14:14
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 980
Chakra(Cakra) 870


Genjutsu lvl 30 od oruzja lvl 30 to je genjutsu kao svaki drugi a znas da na aburame klan ne deluje genjutsu tako da to ne moze mene uhvatiti.Genjutsu je genjutsu bez obzira kako ga radis. Uz to moja brzina je veca od tvoje mnogo lako mogu izbeci onog klona.


(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Snake_10

Zatim prizivam mog summoninga!!




(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Scaled.php?server=576&filename=zasergeja3
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 14:23
nazalost tvoj chpoer ide pa pa...

Health:1000
Chakra:890
Energy:990

A sada mala tajna Sharingan!!!!!

pravim klona a on radi ovo realno tvoj choper nemoze ovo da izbjegne zao mi je demage je 1200 radi x2 netrosim chakru jel ovo radi moj klon ;) pa pa choperu
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Thsdshh
klon radi ovo
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 701
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 14:29
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 980
Chakra(Cakra) 830


Ne tako brzo dodirujem chopera i oslobadjam ga iz genjutsusa!!!


Inace sada cu onesposobiti tvoje sensor sposobnosti i sharingan i byakugan!!!

Aktiviram ovo po celom terenu!!!
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 10-2


Gledaj sada satoshi!!! Da osecas chakru vise ne mozes jer su bube pune po terenu mojojm chakrom i krecu se tako da sensor tehnike ne mozes da koritis.
Kako sharingan i byakugan isto spada u sensor posobnosti jer vide chakru osto neces moci da ih koristis!!
Plus ja sam nevidljiv sto znaci da me vise NIKAKO ne mozes videti!!!

Gotovo je tvoje oci i sensor tehnike su neupotrebiljive zatim radim nesto a ti to ne mozes videti vise...


Anime si gledao kada je ovo korisceno znas da je i byakugan i sharingan i sve sto oseca i vidi chakru beskorisno!!!
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 14:44
zasmijavas me zar ne? pa nisam ja dzab special jonnin kao sto znas teren je velik kao 10 fudbalskih terena a ti bube samo mozes od 50 metara nemozes da radi x2 znas sta je nnw1 reko ali ja necu da se time sluzim gledaj sad ovo u stilu profesionalca ;)

Health:1000
Chakra:825+500
Energy:990

prvo penjem se na arenu ovako:
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Climbi10 sta stojim na areni tako da su bube po terenu sada kad sam van dometa buba sve je po staramo ali sad aje vrijeme za mog samninga
!!!!!!!!!!!!!(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Satosh10 moj zmaj mi prebacuje 500 chakre a on je pre vilik kao citava arena i pravi sijenku a ja radim ovo !!!!!
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 9-2 sada sve upada dole i izlazi van arene (ajde neka bude u drugu dimenziju neku gdje ima sijeneki moze moja forest shika) ali nisu samo bube rizicne vec i i choperr i vi poppadate biraj lawe mozes da spasis samo sebe ili da povuces bube u sebe ali onda popoadate i ti i bube kao sto znas pisi da je ovo naprena tehnika i prebrzo se sve odvija znaci biraj ti ili bube i choper 3 solucije nema zao mi je i ti ces morati skontat neki nacin ako upadnes izlazis iz arene i disfalifikovan si i tako gubis zao mi je ali bube i choper idu 100%
Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 15:01
Health(Zivot) 1000
Energy(Energija) 980
Chakra(Cakra) 1320


Napredna tehnika lvl 50 kako da ne Very Happy

Jaming je lvl 50 sto znaci da je i tvoja lvl 50 znaci uspeo si da progutas bube. Oko 50 metara ne mozes toliko da zahvatis teren
Ali ti zaborvljas jednu svar. Sve napravljeno od moje chakre i sto je na meni je nevidljivo (inace choper mi je dao njegovu chakru malopre kada sam ga pipnuo).


I ja i bube smo nevidljive a i one mogu da se premestaju. Moja brzina je lvl50 plus od sensora lvl je 100 to nije nista za mene da izbegnem dve do lvl100 dok je tvoja brzina 0 kao i tvoj napad nula.Choper je pored mene samo me hvatamo bezimo vrlo lako nista lakse. Jer i on ima 150 brzine.

Tako brzo bezimo sigurno zagarantovano.
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 2410

Uostalom zaboravljas da bube upijaju chakru i hrane njome i rastu mogu ponistiti svaki napad od chakre jer isisaju chakru. Samo ce isisati chakru iz senki i neces moci da ih prebacis. A i da ih prebacis briga me za njih stvoricu ih opet.
Tako ako su istale ostale su ako nisu prebacuj ih gde zelis

E sad ces vidis pravu moc Aburame klana!!!!! Posto smo sada na sigurnom.. Radim ovo!!!Ovu kombinaciju ultimativu u nasem klanu!





(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 11-2
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 12-1x2(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 10-2


Kako je ono x2 to je damage 1200 o buba odnosi se i na tvog zmaja jer one lete i prate chakru. Zato sto se umnozile od prve tehnike damage je onda 2400. Zbog jaming tehnike koja je sada bas po celom terenu. Toliko buba da se teren nevidi. Zapravo su sve bube nevidljive. Jos prekirvaju tvog zmaja i cine ga nevidljivim tako da senke nema vise nigde....


Sada ti sharingan , byakugan i sensor stvarno nista ne mogu jer samo vidis bele odsjaje po terenu od tolikih buba u jaming tehnike. Znaci sada su bas beskorisni.

Gotovo je Satoshi ovo je za tebe neizbezno bez ozobira sta da uradis jer je teren ogranicen!!!! Napda i tebe i zmaja i sve zivo. Sto je najgore od svega nijedan napad ne mozes ni da vidis ni da osetis.

Kraj je za tebe i da prezivis i da unistis bube obnovicu ih lako prvom tehnikom. Tako da je samo pitanje vremena kada ces nestati.


Nema senki. teren pun buba, ti nista ne vidis, ogroman damage i jos mnogo toga gotovo je za tebe jedino te space time moze spasiti ali pravi space time

Trafalgar Law
Trafalgar Law
Academy Student

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 15:22
Ispravka napad je x2 znaci 1200 a jedan je 600 a zbog prve tehnike to znaci da je jedan 1200 ako je puta dva to je 2400x2 znaci damage je zapravo



4800!!!!!!! to samo znaci da sad bas nista ne moze ti pomogne jos jace je
Satoshi Nara
Satoshi Nara
Special Jounin

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Sun 14 Oct 2012, 15:50
https://www.youtube.com/watch?v=xBXrRfcnP98

znaci to je to vrijeme je...

hralth:1000
chakra:1295
energy:990

MANGEKYO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law 00000wd

najednom satoshi postaje materijalizovana sijenka samo da znas sa obzirom da sam ovo ja svjetlost nemoze da me prigusi hahahh i ne krecem se po podu vec kuda zelim stvaram 2 shedow klona i oni su u ovome modu tako da 3 poteza nas 3 samo zasticeni uspud bube su vidljive a mi se krecemo velikom brzinom...tj uspud bube nemogu da se hrane nasom chakruom mi samo sjene u opvim modovima bez chakre...zaim samo se dijelimo po terenu nmemozes da nas uparatis

P.S svjetlost nas nemoze ugasiti samo nas povecati kao i bube nam nemogu da piju chakru ...naredna 3 poteza su kljucna sve sto cu da radim kao sijenka cu da seljem nekom od admina da znas nemozes da ulofis niti naassu chakru ovaj mangekyo nije jos do kraja ispitan cuvaj se 3 naredna poteza...
Sponsored content

(Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law Empty Re: (Osminafinala) Satoshi Nara vs. Trafalgar Law

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum