Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Operacija "Vracanje u zivot"

Sun 30 Sep 2012, 09:22
Unajmljujem 10 medical ninji 150 lvl!!!!!!!!

Uzmite jedno telo iz bacta tanka, uzecemo Yoshira Kazukija njegovo telo!!!!


Operacija "Vracanje  u zivot" Frostii_durarara_04_hd147699b0-mkv_snapshot_19-54_2010-03-08_16-57-51
Operacija "Vracanje  u zivot" Ecliptic-bss_durarara_-_09_e3d6e06d-mkv_snapshot_18-26_2010-03-08_17-22-20


Uzmite ove gene prvo!!!! Zelim da ih sve presadite u ovo telo...to su wood release geni , kreirajte ultimativno telo!!! Prikacite ga na ovu chakru to je chakra od svih 9 demona. pod njenim uticajem wood release geni ce se razmnoziti i usaditi u telo i porasti!!!!!!Bice to jedno ogromno wood release telo, tela od lacayonsa su vrlo povoljna za takve eksperimente jer su sastavljena od raznih drugih gena ukljucujuci i wood relase...

Uradite sve to i prikacite ovu chakru 9 demona za nekoliko dana telo ce potpuno mutirati i biti obuzeto wood release genima!!!!

Videcemo koliko dana ce treba za taj proces!!!
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Sun 30 Sep 2012, 09:23
Hajde!!!
NNW Game Master
NNW Game Master
Administrator

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Sun 30 Sep 2012, 09:23
Član 'Kisai Yokubi' je izvršio sledeću akciju : Roleplay opcija

'Bacanje kockice' :
Operacija "Vracanje  u zivot" Kockic11
Rezultat :
Operacija "Vracanje  u zivot" 617
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Sun 30 Sep 2012, 09:25
6 dana!!! moracemo da sacekamo 6 dana da se zavrsi ovaj proces prilagodjavanja wood release gena i ozviljavanja tela ...

Nakon sto telo postane potpuno funkcionalno usadicemo Hisashijeve gene kao i njegovo srce i organe!!! Uostalom evo vam ova epruveta to su geni od Hisashija usadite ih odmah!!!! Za 6 dana stvorice se funkcionlno telo!!!! sastavljeno od svih tih gena!!
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Sun 30 Sep 2012, 09:33
Hei ulazi u gleda u izdeformisano telo koje lezi na stolu i prikaceno na razne zice..oko njega sve ide neka chakra

Znaci sada si poceo da se bavis i vracanjem u zivot...Tvoje znanje iz oblasti jutsua i slicno je zadivljujuce Kisai...Nema metoda koju ne mozes razviti...


Proces koji si uradio je savrsen i izvodljiv koliko vidim....Ali ovo je tek mali korak....Tek ces morati da se pomucis da ga vratis u zivot...


Kao sto znas ja sam uvek ovde da pomognem...Ali moram da gledam i moje interese...Zelim da napravim dogovor sa tobom...


Cak i da vratis u zivot Hisashija...trebace ti puno vremena da mu ubacis svest...i sve sto je on znao...uz to trebace ti i ovo (Hei pokazuje teglu sa njegovim ocima)...Ovo su oci od Hisashija...mislim da ce mu i to trebati kada ozivi da bi bio potpun...


Ali napravimo dogovror. Znas i sam koje su moje summoning sposobnosti, to su da pozivam macke... Vidim imao si srecu da nabavih svih 9 demona... lepo.... Dacu ti ove oci ako mi das jednog demona... a to je Nibi!!!!!!!
On je demon macka i ide lepo uz mene zato ga zelim....Uz to zelim ga u seal i kontrolisanoj formi da bi mogao da ga koristim....


Sta je to za tebe u zamenu za oci tvog prijatelja...
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Sun 30 Sep 2012, 09:46
Kao i uvek prvo gledas da se zastitis a onda da pomognes...


Demone nakon sto se ovaj proces zavrsi planiram da oslobodim ...Ja cu zadrzati Shichibija i Rokubija, Lisicu cu vratiti hisashiju kao hachibija... a ostale cu pustiti... Osim Nibija... prihvatam dogovor dacu ti Nibija u zamenu za hisashijeve oci...
Hei Kaguya
Hei Kaguya
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Sun 30 Sep 2012, 09:48
Odlicno... lepo je poslovati sa tobom....Evo (Bacam Kisasiju teglu sa oci)
radi sa njima sta zelis sada... Kada se proces zavrsi Nibi ce biti kompletno zatvoren...Doci cu i uzecu ga....Necu ga ostaviti ovde....Nosim ga sa sobom....

Pa vidimo se...
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Tue 02 Oct 2012, 12:58
Operacija "Vracanje  u zivot" Orochimaru's_Demon_Island_Laboratory

Dobro napreduje sve...Telo mutira pod uticajem wood release i ogromne demonske chakre....Uskoro ce biti potpuno funkcionalno a onda se treba uraditi drugi deo kako bi postalo zivo.....Ali moram da razvijem i ostalo potrebno...


(Zapravo palo je 6 dana u realnom zivotu sto je u igri pola godine oko 6 meseci sto vrlo dug proces proizvodnje tela)


Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Tue 02 Oct 2012, 15:31
Znaci Hisashi se jos nije regenerisao....Zasto mu toliko treba Kisai...
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Tue 02 Oct 2012, 15:36
Polako Qu , stvorio sam vas iz istog dnka materijala...Ti si nazovimo "nesavrsen Hisashi" . Zelim da telo od Hisashija bude u punoj snazi i formi kao kada je bio ziv cak i jace!! Zato ce mu trebati dosta vremena da se telo tako razvije. Dok za razliku od njega ti si stvoren iz iztog procesa ali ti si cist wood klon od novog Hisashijevog tela i proces stvaranja tela kod tebe je mnogo manji...Zato je tvoje telo mnogo slabije... Vrednosti su ti na minimumu kao i tvoje sposobnosti...Ali zato u tvoj um mogu biti ubaceno razno znanje koje ja odredim... Podji zamnom Qu tvoje znanje dacu ti 2-3 tehnike....
Uostalom mozes koristiti wood release, taijutsu, ninjutsu razno, oruzja , iteme to je sve cime raspolazes i nekoliko tvojih uniikatnih tehnika (kreiracu ih creator poenima)

Zatim se pritaji i zakaci za chakru demona... tvoje telo ce porasti do turnira ces imati verovatno do 300 vrednosti...
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Tue 02 Oct 2012, 15:45
Kako ti kazes Kisai.... Za sada cu se primiriti...
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 00:30
(Erza i beli covek se stvaraju u nekoj laboratoriji... Dok neko sa maskom i odelom operise nesto...)

Lorde stigli smo. Doveo sam je kao sto ste i rekli...

(Pusta erzu da stane...)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 00:56
Sta je ovo...

(Nije se toliko plasila za svoj zivot do sada kao sad..znala je da je imala priliku i da ju je propustila time sto je dozvolila da je dovedu ovde. svakako svoj zavrsetak nije zamisljala na operacionom stolu. sve ovo joj nije imalo smisla. Gledala je ka operacionom stolu i coveku koga je onaj kradljivac licnosti nazvao lordom. ledjima je bio okrenut pa nije mogla da ga prepozna)
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 08:51
Odjednom kod Erze prilazi Kazekage



Pozdrav Erza exhokage....Vidim da si ipak dosla ovde....Qu se nije mogao suzdrzati ipak je Hisashijev klon...Pa sta da se radi...

Kao sto vidis nalazis se u vrlo tajnim i mocnim odajama ispod sela peska...Malo ljudi zna za ovo samo oni od poverenja...Kaien moj brat, Hei i Hisashi ti si sada cetvrta osoba koja je ikada videla ove odaje...

Kao sto vidis ovde ja eksperimentisem za dobro ninja sveta i ostalih ninji...Trenutno se radi poseban eksperiment kojim cu uspeti da vratim tvog Hisashija u zivot!!!

Ukoliko imas pitanja pitaj sve sto te zanima odgovoricu ti...


Inace mozes se smestiti ovde i trenirati sa Qua ili demonima...Za otprilike 2 meseca Hisashi ce biti vracen u zivot (2 dana) . Zato vezbaj ovde i jacaj i za sada neces biti u mogucnosti da napustis ove prostorijie ako to nije neophodno... Dok se Hisashi ne vrati..
Quetzalcoatl
Quetzalcoatl
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 10:27
Kisai je u pravu....Ja sam njegov klon napravljen od naprednih wood release gena
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 11:10
Zaista to možete da uradite...

(nije baš verovala u to što je govorio bez obzira što je znala da kisai možda i ima toliku moć)
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 12:20
Nisam mogao ali kada sam cuo da ce biti pobuna protiv Hisashija nismo mogli to nikako da sprecimo dosta njih je bilo u tome...Jedini nacin je bio da ga kasnije vratimo u zivot...Ali trebalo nam je njegovo telo, oci, lisica i sve da bi bio kao pre...

Zato sam angazovao mog brata Kaiena i Heia koji su se ubacili u grupu sa pobunu... Razlog je jednostavan...Ko god ubije Hisashija uzece njegovo telo, oci, lisicu i ostalo a onda Hisashija nikad nebi mogli da vratimo u zivot. Tobi je imao nameru da uzme njegovo telo...Zato je Hisashija morao da ubije neko iz mog poverenja...To je bio moj brat Kaien...Kaien je bio taj koji je ubio Hisasija i uzeo njegovo telo da bi doneo nazad da se ga vratimo u zivot...Tu je bio i Hei koji se postarao da zbog svoje reputacije i moci ostale ninje iz pobune se ne bune sto Kaien uzima telo...Tako zahvaljujuci time uspeli smo da dobijemo ono sto nam je potrebno da ga vratimo u zivot. Dosli smo u posed svih 9 demona kao i wood release gena. Ostalo je bilo samo sve to lepo spojiti i uraditi da se Hisashi vrati u zivot...
Sada kada se Hisashi vrati u zivot imace novo mnogo jace telo od predhodnog bice i Senju i Uchiha u jednom telu!!! Bice potpuno nov i mocniji Hisashi sa svom memorijom i svesti kao kada je bio ziv!!!!

Kao sto vidis nasa grupa iz sela peska ja, hei i kaien smo jedini bili protiv pobune ali posto nismo mogli da je sprecimo i hisashijeva smrt je bila neizbezna morali smo ga mi ubiti da bi dobili njegovo telo i kasnije da ga vratimo u zivot... Zato ne brini ovde su ti sve prijatelji i saveznici...Ne moras da se plasis..


Ako se pitas zasto vam pomazem razlog je jednostavan...Hisashi je oduvek bio moj prijatelj i pomoci cu mu uvek a kao drugo...Ja sam naucnik...volim da eksperimentisem i pomeram granice ninjutsua i stvaram moje licno mojom zalugom...Tako da ovo je bila odlicna prilika da radim nove eksperimente na ogromnom nivou...
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 12:25
Ne mora da bude najjači...samo mi ga vratite...
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 12:31
Za dva meseca bice kao nov(dva dana)...Za to vreme trebas da ojacas, ovde mozes trenirati i svasta raditi sobzirom da je ovo mesto za trening prvenstveno kreirano ovde ces mnogo lakse i brze napredovati ako treniras...

Mozes se boriti sa Qua, trenirati sa demone i tvoh 9 za dan ako zelis gledano da na ovom mestu ne trosis chakru...Mozes trenirati na gravitaciji i tako povecavati sposobnosti iznad normale i jos mnogo toga...

Ako imas jos pitanja samo kazi..
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 13:06
Nemam...
Yoshiro Kazuki
Yoshiro Kazuki
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 17:02



(Odjednom se iz bakta tenka cuje disanje...)
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 18:11
Telo se vrlo uspesno proizvodi vec daje znakove zivota...Kada bude kreirano falice samo jedna stvar da bi to bio stari Hisashi!!! Njegovo srce, to jest njegova svest i emocije i memorija...Kada telo bude gotovo transplatiracu njegovo originalno srce i oci u ovo telo...

(Inace da se admini ne bune i ostali ovde ja iako sam regular posedujem i medical skilove jer sam zabranjenom tehnikom koju sam dobio absorbovao telo jednog medic ninje kojeg sam ubio tokom rata, sto znaci da svi ovi eksperimenti i ostalo su vrlo izbvodljivi za mene jer imam to znanje, tako da mogu lako Hisashiju transplatirati oci, srce i slicno)
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 20:28
(srce joj se uzlupalo kada je čula disanje i sada je u potpunosti verovala u sve što joj je Kisai do tada rekao)

A...ako možda bude bila potrebna pomoć..
Anonymous
Gost
Guest

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 20:39
za sada treniraj samo... Very Happy
Erza Namikaze
Erza Namikaze
Academy Student

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Wed 03 Oct 2012, 22:07
Dobro.. Smile
Sponsored content

Operacija "Vracanje  u zivot" Empty Re: Operacija "Vracanje u zivot"

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum