Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Rokudo dodji ovde HITNO! Empty Rokudo dodji ovde HITNO!

Sun 02 Jun 2013, 20:10
Rokudo trebas mi,bio si mi kao brat i sad mi trebas vise nego ikad postaj post da si ovde moram nesto da ti dam
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Rokudo dodji ovde HITNO! Empty Re: Rokudo dodji ovde HITNO!

Sun 02 Jun 2013, 20:25
lucy i jumive i vas 2 dodji brzo ( neka bude veceras ) molim vas dodjite trebamo nas 4 da popricamo
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Rokudo dodji ovde HITNO! Empty Re: Rokudo dodji ovde HITNO!

Sun 02 Jun 2013, 21:01
Pvo pustite muziku radi potpunog dozivljaja

https://www.youtube.com/watch?v=AiYeO6_oqhg
Ovako Rokudo nemogu da te cekam pa da krenemo ( najednom mi krenuse suze,a zatim izlaze Sanbi i Shicibi) ovako Rokudo trebas mi ja sam bio tu uz tebe uvjek a sada se nadam da ces ti u mene,moram ti reci kada sam osnovao selo magle nasao sam djecaka koji je bio sakriven tamo ali nisam smio da ga izvodim i slicno jel je poseban jedino sta trazim od tebe je da cuvas ova dva demona moje tjelo sve sto sam ja posjedovao i da cuvas tog djecaka mislim da nosi gene prvog mizukagea...mada to je sada nebitno to ces kasnije zelim da se pozdravim sa tobom,samo da znas uvjek cu biti uz vas 2 kolko got bilo tesko moja dusa je sa vama...i praticu vas... i podrzavati to je to moj prijatelju ovo je kraj,shisicbi i sanbi ce odnjeti tjelo u pecini do tebe kada izvrsim harakiri ( zamolio bih sve clanove neka ovo bude casna smrt i da se nemijesata osim ako necete da se pozdravite)

(prinosi kunai trbuhu) ako neko zeli da se u 5 minuta pozdravimo neka dodje i kaze da mogu na miru da se oprostim...
Kasumi Kotaro
Kasumi Kotaro
Academy Student

Rokudo dodji ovde HITNO! Empty Re: Rokudo dodji ovde HITNO!

Sun 02 Jun 2013, 21:10
To je to...kraj je ( zabadam kunai u sebe ) health pocinje da pada pocinjem da krvarim...(Shicibi me uzima pocinje da leti ka pecinji a sanbi ih prati)
Sponsored content

Rokudo dodji ovde HITNO! Empty Re: Rokudo dodji ovde HITNO!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum