Naruto RPG - Ninja way Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto forum

+3
Jumive
Naruto Uzumaki.
Deadpool
7 posters
Go down
Deadpool
Deadpool
Genin

Naruto forum Empty Naruto forum

Mon 10 Jun 2013, 19:09
Ime: Naruto RPG Forum
Adresa:http://narutoforum.serbianforum.info/forum
Opis: Forum nesto kao ovaj, jos je u izradi registrujte se.. Hvala Smile
Naruto Uzumaki.
Naruto Uzumaki.
Chunin

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Mon 10 Jun 2013, 19:10
Moj forum xD Very Happy
Deadpool
Deadpool
Genin

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Mon 10 Jun 2013, 19:12
koji sam ja sredio Razz
Naruto Uzumaki.
Naruto Uzumaki.
Chunin

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Mon 10 Jun 2013, 19:13
Koji sam ja napravio Very Happy Very Happy
Jumive
Jumive
Jounin

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Wed 12 Jun 2013, 02:50
Ovo je vec 3-4 narouto forum koj vidim, a svi ste odavde ukrali ideju XD Samo ste ga po izgledu izmenili.
Zen
Zen
Academy Student

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Wed 12 Jun 2013, 08:05
Ma ovaj najbolji iako sam pre bio na drugima ovaj stewchin je prvi nastao i sve smisljeno. Secam se kad nastao pre 3 godine imao jedan forum anime gde su mnogi dolazili i dolazio i Stewcha i pricao da ce pravi Naruto RPG kad objasnio ideju posto tad takavi forumi nisu postojali mnogi rekli da je to nemoguce jer je to forum. 2-3 sam dolazio da vidim kakav je forum i imao sam prilike da vidim kako napreduje jer i sam imam jedan forum nevezano za anime.

I skoro kada sam dosao i poceo igram na ovaj profil zaprepastio sam se kako je forum napredovao i toliko uznapredovao. Sada je jedini naruto forum na balkanu koji radi aktivno i ovako dobro ostali svi propali.


Inace hocu da kazem da nije fora da napravis nesto sto je neko vec napravio. Stewcha je smislio ceo sistem ove igre i kartice i pricu i sve ostalo iako je forum bio poceo od nule nije ni kartice imao ni neka pravila ni nista.

Tako da nije fora da ukrades nesto i napravis tvoj forum ti Jumive kazes da vec ima 3-4 takva foruma ali kakvi su ti forumi vec su propali i neaktivni?


Ja radim u svetu foruma aktivno vec 6 godine i sve znam o tome. Svaki forum koji kopira neki drugi forum propadne. Jer nikada se ne moze biti kao original a i original forum kao ovaj vec postoji tri godine i vrlo je uspesan i aktivan.


Cak i taj tvoj forum sto si napravio ce brzo propasti vidices.


U svetu foruma se ne isplati kopirati tudje radove i dela jer brzo propadnete.

Imalo je na nasim prostorima nekad gomilaaa aktivnih naruto foruma i svi su propali Zasto? Zato sto su svi isti bili iste tematike da se prica o Narutu i Anime serijama.Jedini naruto forum a i anime koji je ostao najaci i jedini je Stewchin. opet zasto? zato sto je originalni i nijedan forum ne moze biti kao on jedini ima rpg igru sa ovakav sistem kartice i slicno.

Svaki forum sto vidite slicni kao ovaj je zapravo kopija ovoga.



Tako da bez obzira koliko naruto rpg foruma napravite kao ovaj ima da propadnete i na kraju zatvorite forum to vam 100% garantujem. Video sam na stotine puta.
Kotetsu Endo
Kotetsu Endo
Jounin

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Wed 12 Jun 2013, 10:15
neverujem da ovo moze neko da nadmasi
Jumive
Jumive
Jounin

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Wed 12 Jun 2013, 14:25
Pa da naravno da su svi ostali propali, a i ovaj ce kao i ostali do sad sto sam video. Sve su to kopije, Stewcha se prvi setio da napravi ovakav forum, drugaciji od ostalih i razvijeniji. Zato ce njegov forum uvek raditi dobro u razliku od ostalih. Moze svaki forum da se nadmasi, ali ne tako sto ce neko kopirati ceo forum i dodati nesto, nego napraviti nesto novo sto do sad nije niko. Recimo multiplayer rpc igricu gde ninje idu po shinobi svetu uce tehnike jacaju, ali opet da ne bude kopija recimo ninja sage ili slicno. Dobro sad igrica se tesko pravi u razliku od foruma, ali sam primer dao.
Tsunade Senju
Tsunade Senju
Jounin

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Sun 29 Dec 2013, 13:07
Ovo je moj forum (moja sestra ga pravi zajedno sa mnom). Napravila sam ga tek ovog meseca, pa nema mnogo toga. Ali nije ništa prekopirano, sve smo same smišljale.

http://svetnaruto.serbianforum.info/
Sasuke Uchiha........
Sasuke Uchiha........
Genin

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Fri 07 Mar 2014, 20:48
Tsu , ja sam se registrovao na tvoj forum ali nemogu da se prijavim, zasto?
Sponsored content

Naruto forum Empty Re: Naruto forum

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum